Buczacka 7, Wrocław 54-611, Polska

+48 698 741 741 info@asu.pl
slide

ASU

Firma ASU działa nieprzerwanie od 2005r. Staramy się, aby naprawa była zawsze fachowo i szybko wykonana. Wyróżnia nas podejście do klienta, któremu zawsze staramy się dokładnie objaśnić uszkodzenia i jaki będzie sposób naprawy. Dzięki takiej polityce od lat cieszymy się zaufaniem klientów.

Przeglądy okresowe

Diagnostyka

Klimatyzacja

Korekcja oświetlenia

O Nas

Już od ponad 20 lat ul. Buczacka 7 we Wrocławiu kojarzy się z serwisem samochodów amerykańskich. W pierwszej połowie lat 90 mój ojciec Janusz Pater zaczął naprawiać samochody z USA. Warsztat szybko zasłyną dzięki fachowym i szybkim naprawom. Dzięki temu iż wraz z bratem wychowywaliśmy się w rodzinie związanej z motoryzacją szybko zaczęliśmy się tym interesować. Już w roku 2004 byłem na moim pierwszym zlocie aut amerykańskich w Nysie. Przez kolejne lata odwiedziłem zloty między innymi na Węgrzech, w Niemczech, Czechach oraz prawie wszystkie w Polsce (Milicz, Olesno, Hrubieszów, Płock, Łeba, Tomaszów Maz. i wiele, wiele innych). Pozwoliło mi to na poznanie wielu wspaniałych ludzi tak samo zafascynowanych motoryzacją z USA jak ja. Dzięki temu wiem, jak bardzo kochamy nasze pojazdy…

Serwis

Zajmujemy się kompleksową naprawą samochodów z rynku amerykańskiego. Jesteśmy miłośnikami zarówno modeli z lat 50 jak i najnowszych. Jest to naszą pasją dlatego Twoje auto może poczuć się wyjątkowe.

Elektryka i elektronika

Remonty silników

Serwis olejowy A/T

Kompleksowa naprawa zawieszeń

Services

Masz pytania ?

Napisz lub zadzwoń. A my z radością udzielimy Tobie odpowiedzi +48 698 741 741, info@asu.pl

Kontakt