www.asu.pl :: Zobacz temat - chrysler vision stuki z przodu
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

chrysler vision stuki z przodu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
jezol1984
*
*


Dołączył: Nov 03, 2009
Posty: 2

PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 19:35    Temat postu: chrysler vision stuki z przodu Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich jestem nowym na forum kupilem chryslera visiona 3,5 i mam jeden problem jak jade slychac taki stuk stuk stuk jakby w kole jak skrecam w prawo to jest glosniej a jak w lewo to ten dzwiek sie calkowicie znika jak jade szybcie to on tes szypciej jakby przeskakuje mowili ze to wina lozyska piasty z prawej strony wiec wymienilem na nowa piaste i dzwiek mam dalej podobno mam do wymiany gumy na stabilizatorze czy moze to byc przyczyna czy cos gorszego czy mam wymienic czy tylko chca mnie na ciagnac tak jak na ta piaste bo po wymianie rzadnej roznicy wielkie dzieki za pomoc jak ktos wie o co chodzi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stawialbym na polos albo przegub.
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli stuka tylko w jedna strone to ja bym raczej stawial na zuzycie sworznia wahacza lub ktorejs z tulei met-gum na wahaczu. no chyba ze tu jetes pewny zawieszenia to tak jak esdarek napisal ktorys z przegubow stuka stuk-puk Smile
guma stabilizatora stukala by na nierownosciach i nie zalezaloby to od obrotow kola
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Benek
*
*


Dołączył: Jun 22, 2006
Posty: 693
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

witam wszystkich jestem nowym na forum kupilem chryslera visiona 3,5 i mam jeden problem jak jade slychac taki stuk stuk stuk jakby w kole jak skrecam w prawo to jest glosniej a jak w lewo to ten dzwiek sie calkowicie znika jak jade szybcie to on tes szypciej jakby przeskakuje mowili ze to wina lozyska piasty z prawej strony wiec wymienilem na nowa piaste i dzwiek mam dalej podobno mam do wymiany gumy na stabilizatorze czy moze to byc przyczyna czy cos gorszego czy mam wymienic czy tylko chca mnie na ciagnac tak jak na ta piaste bo po wymianie rzadnej roznicy wielkie dzieki za pomoc jak ktos wie o co chodzi


Znaki interpunkcyjne i diakrytyczne jak również co jakiś czas wielkie litery znacznie uatrakcyjniły w/w tekst.
_________________
Chevrolet Trans Sport 3,4L V6 '01r,
Oldsmobil Silhouette 3.4L V6 '00r, Gazowany u Luky'ego
[IMG]http://images62.fotosik.pl/809/1b6d041f3d165805m.jpg[/IMG]
www.youtube.com/watch?v
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Benek napisał:
Cytat:

witam wszystkich jestem nowym na forum kupilem chryslera visiona 3,5 i mam jeden problem jak jade slychac taki stuk stuk stuk jakby w kole jak skrecam w prawo to jest glosniej a jak w lewo to ten dzwiek sie calkowicie znika jak jade szybcie to on tes szypciej jakby przeskakuje mowili ze to wina lozyska piasty z prawej strony wiec wymienilem na nowa piaste i dzwiek mam dalej podobno mam do wymiany gumy na stabilizatorze czy moze to byc przyczyna czy cos gorszego czy mam wymienic czy tylko chca mnie na ciagnac tak jak na ta piaste bo po wymianie rzadnej roznicy wielkie dzieki za pomoc jak ktos wie o co chodzi


Znaki interpunkcyjne i diakrytyczne jak również co jakiś czas wielkie litery znacznie uatrakcyjniły w/w tekst.


e tam czepiasz się Wink
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Benek
*
*


Dołączył: Jun 22, 2006
Posty: 693
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak czepiam się , ale już niedługo.
Niebawem, żeby zdać maturę będzie wystarczało znać alfabet i liczyć do dziesięciu, a obliczenie oprocentowania własnych pieniędzy zdeponowanych w banku, będzie się zaliczało do matematyki wyższej.
_________________
Chevrolet Trans Sport 3,4L V6 '01r,
Oldsmobil Silhouette 3.4L V6 '00r, Gazowany u Luky'ego
[IMG]http://images62.fotosik.pl/809/1b6d041f3d165805m.jpg[/IMG]
www.youtube.com/watch?v
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Przemok
*
*


Dołączył: Jun 12, 2008
Posty: 133
Skąd: Opole

PostWysłany: Sro Lis 04, 2009 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powracając do tematu, to jeśli stukanie jest uzależnione od prędkości jazdy, to tak, jak pisał Esdarek - uszkodzony przegub wewnętrzny lub zewnętrzny. W tym wypadku, jeśli stukanie zależy jest od skręcenia kierownicą to (moim zdaniem oczywiście) najbardziej prawdopodobny jest przegub zewnętrzny.
_________________
Grand Voyager Town&Country 3,8 2002 Grand Voyager Town&Country 3,8 1997 lpg/pb sprzedany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Sro Lis 04, 2009 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli przy skrecie to przegub i to zewnetrzny,zaden sworzen.
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Sro Lis 04, 2009 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

>Jesli przy skrecie to przegub i to zewnetrzny,zaden sworzen.

Jedi no niby tak ale Jezol nie napisal jak stuka! a stukac moze roznie Smile bardziej prawdopodobne i czestsze u nas w PL jest wybicie dolnego sworznia niz wytluczenie przegubu... a zuzyty przegub tez stuka! szczegolnie slyszalne jest to przy delikatnym luku i pofladowanym asfalcie, przy odkreceniu/dokreceniu kierownicy stuki zanikaja..no ale nic, tak czy siak cza by to sprawdzic a co wyjdzie to mam nadzieje ze sie dowiemy Razz
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
chevy71
*
*


Dołączył: Jan 03, 2009
Posty: 150
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sro Lis 04, 2009 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stuk,stuk,puk,puk no właśnie ciężko to czasem określić......wymieniałem ostatnio przegub zewnętrzny prawy,gdyż jakiś czas temu zaczął mhhh...chrobotać,ocierać się o coś tak ja ująłbym to,wyrażnie słyszalne było przy mocniejszych skrętach w lewo.W moim przypadku poprostu zaczął rdzewieć,cały syf dostawał się do środka,szybciej zużywał się,i wydawał przy tym różne wspomniane wcześniej odgłosy Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jezol1984
*
*


Dołączył: Nov 03, 2009
Posty: 2

PostWysłany: Sob Lis 07, 2009 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam ponownie sorki wcześniej za pisownie ale jestem tu nowy do wymiany lewa pół oś od strony skrzyni po prostu jak się nią kręci to jest jak grzechotka oraz drążki stabilizatora z obu dwóch stron i jeszcze dowiedziałem się o wycieku z miski olejowej bądz klawiatury jak umyje to będzie wiadomo dzięki za pomoc jeszcze jedno pytanko czy ktoś ma może te części co potrzebuje do sprzedania mogą by używane ale sprawne dzięki jak co to piszcie pozdrówki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sob Lis 07, 2009 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie masz za co przepraszac!
teraz jak juz wiesz o przecinkach i kropkach po prostu ich uzywaj.
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Sob Lis 07, 2009 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

e tam, najlepiej to wylać że siebie co boli jednym ciurkiem Wink
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Benek
*
*


Dołączył: Jun 22, 2006
Posty: 693
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sob Lis 07, 2009 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciurkiem to się sika.
A jak ma się prostatę do dupy, to się sika z kropkami i przecinkami. Laughing
Kolega Jezol jest młody więc i prostata ok Wink
_________________
Chevrolet Trans Sport 3,4L V6 '01r,
Oldsmobil Silhouette 3.4L V6 '00r, Gazowany u Luky'ego
[IMG]http://images62.fotosik.pl/809/1b6d041f3d165805m.jpg[/IMG]
www.youtube.com/watch?v
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group