www.asu.pl :: Zobacz temat - pomoc w kupnie chryslera voyagera /grand 2002-2006
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

pomoc w kupnie chryslera voyagera /grand 2002-2006

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Kupię nowe/używane
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
wojtas
*
*


Dołączył: Sep 16, 2012
Posty: 1

PostWysłany: Nie Wrz 16, 2012 21:00    Temat postu: pomoc w kupnie chryslera voyagera /grand 2002-2006 Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich . Zwracam sie z prosba o pomoc w kupnie CHRYSLERA voyagera 3.3 lub 3.8 z roku 2002-2008 z gazem lub bez KWOTA jaka chce przeznaczyc to 20 -22tys. W kwietniu powiekszyła sie rodzina co 2 tyg. musimy pokonywac okolo1500km ,zawsze mielismy auta z grupy VW AUDI, chciałbym podjac rekawice i kupic cos amerykanskiego ,padło na chryslera voyagera lub gran voyagera ,o jego komforcie podrozowania duzo sie nasłuchałem ,chciałbym takze po 800km jazdy wysiadac wypoczety a nie jak zdjety z krzyza pozatym potrzebuje zawsze duzo rzeczy załadowac.Jestem z okolic JELENIEJ GORY, jesli Ktos pomoze w kupnie w.w auta bede bardzo wdzieczny oraz moge zapłacic za pomoc.Nie chce kupic przysłowiowej kuli ktora bedzie stała w warsztacie ,sam jestem mechanikiem ale o autach amerykanskich bardzo mało wiem ,chciałybm ugryzc te jabłko ale nie chce zeby na starcie było juz robaczywe.Takze jesli ktos z forumowiczow posiada zadbanego chryslera gdzie wszystko było robione na czas lub posiada info o pewnym zrodle sprzedazy prosze o kontakt wojtas.timberjack@wp.pl POZDRAWIAM WSZYSTKICH
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sibi77
*
*


Dołączył: Sep 20, 2011
Posty: 659
Skąd: Rawicz/Bytów

PostWysłany: Nie Wrz 16, 2012 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ASU masz ciekawe auto na sprzedaż http://asu.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=12110
_________________
Chrysler Grand Voyager 3.3 AWD 94r. + LPG II gen.
www.tajemnicevoyagerow.inten.pl - forum rodziny Chryslera Voyagera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Kupię nowe/używane Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group