www.asu.pl :: Zobacz temat - wakacje na bałtykiem 2012
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

wakacje na bałtykiem 2012

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Sob Lut 18, 2012 23:02    Temat postu: wakacje na bałtykiem 2012 Odpowiedz z cytatem

w tym roku zapadła decyzja że tegoroczne wakacje spędzamy nad Bałtykiem i mam taką prośbę do Was którzy znają jakieś sprawdzone kwatery, domki nad Bałtykiem o przesłanie namiarów na nie.
Warunki jakie muszą spełniać:
przystępna cena-to oczywiste;-)
odległość od plaży nie większa niż 300m
łazienka i aneks kuchenny dla jednej rodziny
możliwość noclegu dla rodziny 2+3 (to trzecie na wakacjach będzie miało 1.5 roku)
parking

Będę wdzięczny za wszelkie namiary
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Lut 22, 2012 8:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to sie podlaczam do pytania:)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
zereb
*
*


Dołączył: Aug 29, 2010
Posty: 337
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Sro Lut 22, 2012 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam rusinowo koło jarosławca. Byłem tam 4 razy z rzędu z dwójką dzieciaków. Byłem w domkach ale nie pamietam kosztów. Do plaży z buta jakieś 10 min z dzieciarnią.
_________________
Chrysler T&C AWD 3.8LPG 1998r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Lut 22, 2012 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam fajna mete w lebie. jest to wprawdzie dom wczasowy ale warunki wrecz komfortowe ,a ceny przystepne.
niestety nie sa to domki ,a tym razem bym chcial tez do domkow Wink
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Lut 22, 2012 12:12    Temat postu: Łeba Odpowiedz z cytatem

Ja od 15 lat jeżdżę do Łeby (teściowie mają tam domek). Jednak jak z dziećmi to nie radzę jechać pomiędzy 15.07-15.08 . Mnóstwo ludzi i nie ma nawet jak spokojnie przejść się po mieście (trzeba się przeciskać).
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zereb
*
*


Dołączył: Aug 29, 2010
Posty: 337
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Sro Lut 22, 2012 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rusinowo jest spokojne. W porównaniu do łeby i niehoży to bezludzie.
_________________
Chrysler T&C AWD 3.8LPG 1998r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Czw Lut 23, 2012 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie a coś w okolicy Władysławowa?
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
adam-katowice
*
*


Dołączył: Jan 09, 2011
Posty: 22

PostWysłany: Czw Mar 15, 2012 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybiera się ktoś na początku sierpnia do Bułgarii??
_________________
VOYAGER BLACK LINE 3,3 2000 r<br> + lpg sekwencja brc http://www.motonews.pl/chrysler/news-89-voyager-limitowana-seria-blackline.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bodek1968
*
*


Dołączył: May 23, 2010
Posty: 241
Skąd: Wyspa Uznam

PostWysłany: Pią Mar 16, 2012 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja Żona wynajmuje kwatery w nowym domu ,w Darłowie,ale w wersji nie dla leniuchów Smile - do Darłówka jest 2 km.Jak ktoś chce mieć spokój bez atmosfery koszarowej to podam namiary na priv,żeby tu nie szerzyć reklamy.
_________________
Pontiac Trans Sport 3.1/91 - biały z "kaloryferem" i czarnym dachem czyli to co tygrysy lubią najbardziej Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
zereb
*
*


Dołączył: Aug 29, 2010
Posty: 337
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Sob Mar 17, 2012 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na początku sierpnia cisnę też nad morze czarne tyle że na ukrainę.
_________________
Chrysler T&C AWD 3.8LPG 1998r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rafal1435
*
*


Dołączył: Jun 18, 2010
Posty: 197
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie nie stac na wakacje nad polskie morze w dodatku jak jade to wlasnie nad morze - a u nas ten beltyk ciezko nazwac morzem Razz
Gdzie na ukraine jedziesz i z jakimi kosztami sie liczysz?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

>Mnie nie stac na wakacje nad polskie morze

mam tak samo jak ty Smile w 2009 roku za prawie 3 tyg (bez 1 dnia) w bulgarii 2 doroslych,jeden nastolatek, jedno male dziecko, z podroza, ubezpieczeniami iogolnie ze wszystkim wyszlo nam 2800zl z czego samo paliwo to ok.1kzl. w tym samym 2009 roku bylismy tez 4 dni nad baltykiem i wyszlo nam (tym razem bez ubezpieczenia) jakies 1100zl...za 3 tygodnie wyszlo by jakies 5-6kzl ;/
w tym roku ze wzgledu na mnogosc dzieci i latwiejsza/krotsza czasowo droge wybieramy sie blizej - jak sie uda to chorwacja lub jakis inny kraj b.jugoslawi Smile no chyba ze znow bulgaria - zobaczymy
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
zereb
*
*


Dołączył: Aug 29, 2010
Posty: 337
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nad morze czarne do Odessy z wrocławia jest 1400km w jedna stronę. Myślę że tak z 1200zł na paliwo (lpg) nie wiem jak się zmieniły ceny paliw na miejscu ale myślę, że drożej nie będzie jak u nas, na dupie też nie będę siedział bo ciekawy kraj i warto coś zobaczyć(np. kamieniec poldolski, zbaraż itp) Na Ukrainie wydałem koło 3500zł z czego większość to koszt paliwa- nie musiałem sobie i rodzinie żałować jak nad polski morzem- nie spałem w hotelach ale w każdym domku bądź pokoju był tv i łazienka- nie jak czasem u nas wczesny PRL i gumoleum wszechobecne. Jak jeździłem do Rusinowa to za sam domek na 14 dni było z 2400zł plus żarcie i dojazd itp. Do Chorwacji nie jadę bo ceny już "europejskie" i mało plaż piaszczystych- Odległość chyba zbliżona. Zastanawiam się jak będzie stała Hrywna po euro.
_________________
Chrysler T&C AWD 3.8LPG 1998r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rafal1435
*
*


Dołączył: Jun 18, 2010
Posty: 197
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do Chorwacji to mam fajna stronke z prywatnymi oglozseniami apartamentow - ceny wmiare atrakcyjne.
Ja do Bulgari na 10dni na miejscu jechalem z biurem OK Services we wrzesniu 2011 - zaplacilem 500zl!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym bardzo chetnie na ukraine jechal (bylem kilka razy pare lat temu) ale skonczyly nam sie paszporty a teraz mam wazniejsze wydatki niz na biuro paszportowe ;/
w bulgarii w miejscowosci obzor/biala ceny noclegow (na kwaterach) zaczynaja sie srednio od 7L/osoba (pokoj w normalnym domu zamieszkalym przez wlascicieli- standard jak u nas u babci na wsi - czysto ale skromnie), poprzez 10L (cena za cos a`la hotel tylko w skromniejszym wydaniu), my spalismy w takim za 10L i za 15L (ale tu juz byl komfort calkiem calkiem - parterowy hotel, nowe meble, w kazdym pokoju lodowka,tv, wi-fi +ogolnodostepne pierdysmierdy typu bilard grile, plac zabaw dla dzieciorow)...cena za pokoj 2 osobowy w wypasionym hotelu(cos jak u nas amberbaltic w miedzyzdrojach) zaczynala sie od 70L...cena lewa sztywna do euro 1E=~2L=> 1L=2zl
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
rafal1435
*
*


Dołączył: Jun 18, 2010
Posty: 197
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marcys napisał:
ja bym bardzo chetnie na ukraine jechal (bylem kilka razy pare lat temu) ale skonczyly nam sie paszporty a teraz mam wazniejsze wydatki niz na biuro paszportowe ;/
w bulgarii w miejscowosci obzor/biala ceny noclegow (na kwaterach) zaczynaja sie srednio od 7L/osoba (pokoj w normalnym domu zamieszkalym przez wlascicieli- standard jak u nas u babci na wsi - czysto ale skromnie), poprzez 10L (cena za cos a`la hotel tylko w skromniejszym wydaniu), my spalismy w takim za 10L i za 15L (ale tu juz byl komfort calkiem calkiem - parterowy hotel, nowe meble, w kazdym pokoju lodowka,tv, wi-fi +ogolnodostepne pierdysmierdy typu bilard grile, plac zabaw dla dzieciorow)...cena za pokoj 2 osobowy w wypasionym hotelu(cos jak u nas amberbaltic w miedzyzdrojach) zaczynala sie od 70L...cena lewa sztywna do euro 1E=~2L=> 1L=2zl

Ja bylem teraz w Ravdzie, wczesniej bylem w Obzorze... fakt ceny jedzenia w 2011r jak u nas w normalnym miescie jezeli chodzi o jedzenie i to wielki plus. Ale powiem szczeze jak jade do Chorwacji to jest to jednak cos innego i za to sie wlasnie placi ceny jedzenia w kanjapch nie sa straszne, gorzej z miesem w supermarketach itp, ale mozna przywiezc cos z PL przeciez:)...
z tym ze moim zdaniem 50zl/dzien w apartamencie(dom) w Chorwacji to nie jest duzo patrzac na polskie ceny i standard... a do Bułgari samochodem sie nie opłaca chyba ze ktos jest nastawiony na zwiedzanie... w przeciwnym razie tanie biuro i gitara Smile tak jak mowilem mnie kosztowalo to niewiele ponad 500zł przejazd z 10noclegami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 21:47    Temat postu: wakacje Odpowiedz z cytatem

Hmmm. Jak to jest, że do Turcji można polecieć na 7 dni i łączny koszt All inclisive wynosi 699zł od osoby Confused Jadąc nad polskie morze nigdy w takiej kwocie na osobę się nie zmieściłem... Confused

http://www.fly.pl/turcja/marmaris/ozcan__marmaris_/5b1e6e11f3a4c689547cf1e91afaf0921e82765e746fc3dfe0418a8356ecd33b/1674/ofertasv/
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
rafal1435
*
*


Dołączył: Jun 18, 2010
Posty: 197
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 23:05    Temat postu: Re: wakacje Odpowiedz z cytatem

asu napisał:
Hmmm. Jak to jest, że do Turcji można polecieć na 7 dni i łączny koszt All inclisive wynosi 699zł od osoby Confused Jadąc nad polskie morze nigdy w takiej kwocie na osobę się nie zmieściłem... Confused

http://www.fly.pl/turcja/marmaris/ozcan__marmaris_/5b1e6e11f3a4c689547cf1e91afaf0921e82765e746fc3dfe0418a8356ecd33b/1674/ofertasv/

Za egzotyke wciaz trzeba ostro zaplacic dlatego Polskie morze jest takie drogie Smile
Z tym ze Turcja i 3gwiazdki=lipa ale za 700zl nie mozna spodziewac sie cudow Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 23:45    Temat postu: Re: wakacje Odpowiedz z cytatem

rafal1435 napisał:
asu napisał:
Hmmm. Jak to jest, że do Turcji można polecieć na 7 dni i łączny koszt All inclisive wynosi 699zł od osoby Confused Jadąc nad polskie morze nigdy w takiej kwocie na osobę się nie zmieściłem... Confused

http://www.fly.pl/turcja/marmaris/ozcan__marmaris_/5b1e6e11f3a4c689547cf1e91afaf0921e82765e746fc3dfe0418a8356ecd33b/1674/ofertasv/

Za egzotyke wciaz trzeba ostro zaplacic dlatego Polskie morze jest takie drogie Smile
Z tym ze Turcja i 3gwiazdki=lipa ale za 700zl nie mozna spodziewac sie cudow Smile


Ważne, że jest basen, pogoda, klimatyzacja w pokoju, jedzienie i alkohol ALL. Standard wiadomo, że ni jak ma się do europejskich 3 gwiazdek... Confused Ale zobacz, że ocena hotelu 7/10 więc nie ma tragedii . Nad Polskie morze jeżdżę co roku... Jak trafi się pogoda to jest 100 razy lepiej niż egipt/turcja/tunezja... ale jak masz 2 dni na 14 pogody to Evil or Very Mad
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
rafal1435
*
*


Dołączył: Jun 18, 2010
Posty: 197
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Pon Maj 14, 2012 8:12    Temat postu: Re: wakacje Odpowiedz z cytatem

asu napisał:
rafal1435 napisał:
asu napisał:
Hmmm. Jak to jest, że do Turcji można polecieć na 7 dni i łączny koszt All inclisive wynosi 699zł od osoby Confused Jadąc nad polskie morze nigdy w takiej kwocie na osobę się nie zmieściłem... Confused

http://www.fly.pl/turcja/marmaris/ozcan__marmaris_/5b1e6e11f3a4c689547cf1e91afaf0921e82765e746fc3dfe0418a8356ecd33b/1674/ofertasv/

Za egzotyke wciaz trzeba ostro zaplacic dlatego Polskie morze jest takie drogie Smile
Z tym ze Turcja i 3gwiazdki=lipa ale za 700zl nie mozna spodziewac sie cudow Smile


Ważne, że jest basen, pogoda, klimatyzacja w pokoju, jedzienie i alkohol ALL. Standard wiadomo, że ni jak ma się do europejskich 3 gwiazdek... Confused Ale zobacz, że ocena hotelu 7/10 więc nie ma tragedii . Nad Polskie morze jeżdżę co roku... Jak trafi się pogoda to jest 100 razy lepiej niż egipt/turcja/tunezja... ale jak masz 2 dni na 14 pogody to Evil or Very Mad

Bylem nad polskim morzem i dla mnie w porownaniu np do Chorwacji gdzie ceny sa takie same to jest niebo a ziemia... na korzysc Cro. Dla mnie najwazniejsza jest wlasnie pogoda i morze a tutaj nie ma nawet o co sie sprzeczac ze Polska nie ma ani cieplego, ani czystego morza:)
szczeze mowiac jak bym wiedzial o tej Turcji tak miesiac temu to bym ja wybral Smile kupilem juz na 2tygodnie Egipt i dalem 2300 wiec sie wyplukalem, tak to bym wzial taka 3 na tydzien w Turcji i 5 w Egipcie za 1400 Smile a tak jestem skazany na sam Egipt Razz no ale cóż nastepnym razem juz bardziej to przemysle
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adam-katowice
*
*


Dołączył: Jan 09, 2011
Posty: 22

PostWysłany: Pon Maj 14, 2012 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę rafal1435 że byłeś w Ravdzie.Ja się wybieram w sierpniu pierwszy raz do Ravdy
_________________
VOYAGER BLACK LINE 3,3 2000 r<br> + lpg sekwencja brc http://www.motonews.pl/chrysler/news-89-voyager-limitowana-seria-blackline.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pon Maj 14, 2012 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo mi sie podoba nad cieplymi morzami bo ...sa cieple, jest zawsze pogoda. lubie nurkowac ,a tam jest co ogladac i nagrywac pod woda. sama woda jest nieprawdopodobnie przezroczysta ,a piasek drobny i prawie bialy. do tego inna kultura, inne zarcie i inna przyroda oraz widoki. gdyby nie fakt, ze wiekszosc tych krajow to kraje islamskie to pewnie bym tam chetniej jezdzil. blokuje mnie jednak ten fakt oraz odleglosc. latwiej mi dojechac 600km nad polskie morze niz 1200 nad cieple. z cenami to prawda-te nad polskim morzem czesto sa wyzsze niz nad cieplymi. bardzo tez rozni sie postawa polskich i zagranicznych wlascicieli pensjonatow czy knajp wobec klienta. u nas jeszcze nadal czesto spotyka sie gleboki prl...
do tej pory mialem takie szczescie ,ze jak mi sie trafily w trakcie urlopu 2 dni zlej pogody nad baltykiem to byl rekord-zawsze slonce. no ,ale to sie musi kiedys skonczyc Wink
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
adam-katowice
*
*


Dołączył: Jan 09, 2011
Posty: 22

PostWysłany: Pon Maj 14, 2012 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie ta droga mnie przeraża ,ale dam jakoś radę.Chce jechać przez Serbie
_________________
VOYAGER BLACK LINE 3,3 2000 r<br> + lpg sekwencja brc http://www.motonews.pl/chrysler/news-89-voyager-limitowana-seria-blackline.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WO7T
*
*


Dołączył: Feb 08, 2012
Posty: 743

PostWysłany: Pon Maj 14, 2012 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie przez Serbię!! a jęsli już musisz koniecznie weż zieloną kartę do polisy
Serbia to starszny kanał, jest bana ale droga, reszta dróg to kostki i beton płyta z przerwami po 5 cm i fatalna infrastruktura (coś zjeść czy o prysznic- trudno a jak już jest to syfiliz)
wal przez Rumunie i staraj się lewą stroną
piękne widoki i normalnie a do tego kupę do pozwiedzania
drogi dobre
_________________
wcaa@wcaa.pl
www.facebook.com/WCAAklub
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rafal1435
*
*


Dołączył: Jun 18, 2010
Posty: 197
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Pon Maj 14, 2012 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adam-katowice napisał:
Widzę rafal1435 że byłeś w Ravdzie.Ja się wybieram w sierpniu pierwszy raz do Ravdy

A no byłem, miasteczko dosyc male parenascie knajpek i parenascie sklepow, jest komunikacja miejsca do Nesseberu i Slonecznego brzegu ale Ty jedziesz chyba samochodem? W samym miescie moge Ci polecic jedzenie w Chuchurze. Co do plaży to za bardzo w Ravdzie nie ma ich... niby sa 3 czy nawet 4 ale takie sobie Smile ja czesto jezdzilem do Slonecznego Brzegu autobusem (1.5Lewa kosztowal i jechal okolo 20minut)
Polecam Ci skorzystac z AquaParku w nesseberze Smile
Placilem 500zl wiec bylem bardzo zadowolony z pobytu tam Smile nie wiem do czego to porownac ale źle nie było Smile na pewno lepiej jak w Grecji na Riwierze Olimpijskiej
W SB troche drozej, ale ceny i tak smieszne bo np. piwo duze przy plazy 1-1,5Lewa
Obiad w Ravdzie tj. kotlet (tak jakby dwa schaby) w srodku ser i szynka, do tego frytki i salatka szopska (jedna na 2 osoby wystarczy spokojnie) wychozdzilo okolo 25zl... smiechu warte Smile to u nas na wiochach sie tyle placi Smile

Ile samochodem nad polskie morze sie jedzie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Pon Maj 14, 2012 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WO7T napisał:

wal przez Rumunie i staraj się lewą stroną
piękne widoki i normalnie a do tego kupę do pozwiedzania
drogi dobre


no dokladnie! Rumunescu is the Best!!! w rumunii bylem z 12 razy (chyba juz wszedzie) i wg mnie to najlepszy (choc "meczacy" w jezdzie samochodem kraj).
jadac na poludnie- do bulgarii mozna leciec albo najszybsza droga na poludnie albo w kilku wariantach (zaleznych od czasu).
1. na wschod polnoca Rumuni wzdloz granicy ukrainskiej przez gory Bucegi -cala masa polskich wiosek i prawdziwie romskich miasteczek (nie myl romow z cyganami, bo to 2 rozne "ekipy"),potem przez wawoz Bicaz (piekne widoczki , jedzie sie w dole 800m wawozu) i potem juz w dol rumuni wg uznania- po drodze cala masa zabytkow i ciekawych miejsc.
2. wariant nieco krotszy - ze standardowej drogi na poludnie odbij za Sibiu na trase 7c i kieruj sie na Curtea de Agres (trasa transfogarska) tu masz piekna trase widokowa i wzbijasz sie na niecale 2500m npm - nie zdziw sie jak w sierpniu bedziesz tam jechal pomiedzy zaspami sniegu Smile potem wyladujesz na olbrzymiej zaporze wodnej gdzie na szczycie gory bedzie zamek(ruiny) prawdziwego draculi - a potem uz dalej na poludnie do Pitesti i wschod autostrada na Bucareszt...generalnie w rumunii to warto ominac poludniowy zachod kraju (Sighisoare) bo tam to jedynie przemysl no i obwodnice bucaresztu - bo moga sie zdarzyc mega korki..pozatym kraj barwny, ciekawy calkiem inny niz pozostale kraje europy Smile
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
adam-katowice
*
*


Dołączył: Jan 09, 2011
Posty: 22

PostWysłany: Wto Maj 15, 2012 9:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz od samego Budapesztu aż praktycznie do granicy z Bulgaria ,przez całą Serbie jest autostrada.A zielona karte mam.Nocleg po trasie mamy zarezerwowany w Niš miejscowośc w Serbii.
_________________
VOYAGER BLACK LINE 3,3 2000 r<br> + lpg sekwencja brc http://www.motonews.pl/chrysler/news-89-voyager-limitowana-seria-blackline.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Robert_Belgia
*
*


Dołączył: Nov 01, 2008
Posty: 539
Skąd: Belgia

PostWysłany: Wto Maj 15, 2012 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja i tak kocham Jurate Smile
_________________
 chevrolet impala 3.4V6 2004
 BMW E90 2006 2.0 Diesel automat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Benek
*
*


Dołączył: Jun 22, 2006
Posty: 693
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sro Maj 16, 2012 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja zakochałem się w Chorwacji i mimo wyższych kosztów jedziemy w pierwszej dekadzie czerwca Cool
_________________
Chevrolet Trans Sport 3,4L V6 '01r,
Oldsmobil Silhouette 3.4L V6 '00r, Gazowany u Luky'ego
[IMG]http://images62.fotosik.pl/809/1b6d041f3d165805m.jpg[/IMG]
www.youtube.com/watch?v
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
WO7T
*
*


Dołączył: Feb 08, 2012
Posty: 743

PostWysłany: Sro Maj 16, 2012 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adam-katowice napisał:
Teraz od samego Budapesztu aż praktycznie do granicy z Bulgaria ,przez całą Serbie jest autostrada.A zielona karte mam.Nocleg po trasie mamy zarezerwowany w Niš miejscowośc w Serbii.


za Żuka płaciłem 1pln/km a było ich jakieś 320 po Serbskiej banie
do tego kara za brak zielonej karty 700pln i odwiedziny stolicy pwodują ,że do Serbi mam awersję
bardzo ważne jest nie używanie słowa Jugosławia, mają wtedy napad złości
życzę lepszych wspomnień Very Happy
_________________
wcaa@wcaa.pl
www.facebook.com/WCAAklub
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Czwojdek
*
*


Dołączył: Apr 05, 2005
Posty: 540
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Maj 16, 2012 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A my na wakacje żukiem jedziemy tak:

http://wcaa.pl/podroe-wcaa/17-podroe-ktore-planujemy/45-wyjazd-wakacje-2012

Przeczytajcie to będziecie wiedzieć dlaczego przez Serbię. Łapiemy parę srok za ogon na raz Wink
_________________
www.wcaa.pl - strona clubowa
www.facebook.com/WCAAklub
Ride to life, Life to ride...a nalepki się same zbiorąSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rafal1435
*
*


Dołączył: Jun 18, 2010
Posty: 197
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Czw Maj 17, 2012 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Benek napisał:
A ja zakochałem się w Chorwacji i mimo wyższych kosztów jedziemy w pierwszej dekadzie czerwca Cool

Chorwacja jest naprawde piekna Smile bylem 4 albo 5 razy. Ale czas cos wkoncu zmienic i w tym roku Egipt ale 2013 jak bedzie gotowka i krzysiu doprowadzony do ładu a wlasciwie to jego skrzynia biegow to znow Chorwacja SmileSmile gdzie jedziesz do tej Chorwacji?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Benek
*
*


Dołączył: Jun 22, 2006
Posty: 693
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw Maj 17, 2012 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bazę mam w Breli, a stamtąd wypady w różnych kierunkach.
_________________
Chevrolet Trans Sport 3,4L V6 '01r,
Oldsmobil Silhouette 3.4L V6 '00r, Gazowany u Luky'ego
[IMG]http://images62.fotosik.pl/809/1b6d041f3d165805m.jpg[/IMG]
www.youtube.com/watch?v
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zereb
*
*


Dołączył: Aug 29, 2010
Posty: 337
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Nie Sie 26, 2012 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wróciłem! Cały i zdrowy. Po drodze posypał mi się tempomat- pękła linka i się zablokowała w pancerzu, moduł komfortu dostał sklerozy i poluzowała mi się śruba amorka ta u góry. Trzasnąłem 3700km ze średnim spalaniem 16l LPG/100km. T&C świetnie jeździ po plaży Very Happy szkoda że tylko do przodu Byłem w lazurne koło skadowska. Koszt noclegu to 35Hr za osobę.
_________________
Chrysler T&C AWD 3.8LPG 1998r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mihauek1
*
*


Dołączył: Jan 18, 2012
Posty: 922
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Sob Wrz 01, 2012 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dopiero teraz piszę choć już dawno wróciłem Wink trafiłem w tym roku nad Bałtyk do wioski Radawka kolo Dziwnowa i zakochałem się w tym miejscu. Idealne dla rodzinki z małym brzdącem jak mój. Cisza spokój dużo miejsca i prawie pusta plaża Very Happy Warunki w kwaterach niezłe - aneks, balkon i 40 od dorosłego, synek (2 l. 3 m-ce) free Smile

zdjęcia tematyczne z urlopu Very Happy



z patriotą ojca Wink



zero awarii, średnie spalanie z 5 osobami i bagażem - 10 gaziury, łącznie zrobione ok. 1200 km
_________________
Aktualnie: Jeep Patriot, były: Voyager, 300M, Neon i inne Smile

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
lincoln1998
*
*


Dołączył: Jan 08, 2011
Posty: 158
Skąd: Kalisz

PostWysłany: Sob Wrz 01, 2012 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy byłeś ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
mihauek1
*
*


Dołączył: Jan 18, 2012
Posty: 922
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Sob Wrz 01, 2012 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

18-25 sierpnia, tylko tyle urlopu udało się wygospodarować Wink ale za to wypocząłem za 2 lata Very Happy jak na powrocie ze Świnoujścia zajechaliśmy do Międzyzdrojów to momentalnie uciekłem od tych tłumów z goframi i amerykanckimi lodami Laughing

edit techniczny: Voyek to normalnie perfekcyjne auto jest - w bagażniku pakunki 5 osób (w tym malego dziecka, które w przeciwieństwie do wieku musi mieć dużo rzeczy oraz lodówka) + stałe wyposażenie grillowe (stolik, krzesla itp) + skrzynka serwisowa + zapas w kartonie po butli lpg + pontonik synka i nawet nie udało mi się dojść do górnej krawędzi oparcia kanapy Shocked
oczywiście w wersji 5 osobowej
_________________
Aktualnie: Jeep Patriot, były: Voyager, 300M, Neon i inne Smile

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group