www.asu.pl :: Zobacz temat - Grand Voyager benzyna + automat
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Grand Voyager benzyna + automat

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Kupię nowe/używane
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
RadekNet
*
*


Dołączył: Jul 03, 2012
Posty: 90
Skąd: Dublin

PostWysłany: Wto Lip 03, 2012 22:06    Temat postu: Grand Voyager benzyna + automat Odpowiedz z cytatem

Czesc!

W poszukiwaniu Grand Voyagera zapislem sie na Wasze forum Smile
Szukam samochodu z okolic rocznika 97. Silnik 3.3 lub 3.8 z automatem. Grand. Najlepiej AWD. Dobrze jakby mial juz gaz (w kole). Koniecznie skora. Raczej taniej niz drozej Wink

Radek Wrodarczyk
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
charger
*
*


Dołączył: Jul 09, 2006
Posty: 390
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Lip 04, 2012 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tym AWD to bym sobie odpuściłSmile naprawdę;-)
_________________
Chrysler Town&Country 2001 3.8 AWD LIMITED LPG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Lip 04, 2012 11:49    Temat postu: AWD Odpowiedz z cytatem

Jak charger słusznie zauważył AWD odpuść. Pamiętaj, że jak znajdziesz auto to pojedź je kupić z kimś kto się na nich zna....
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
NiGhtWiSh
*
*


Dołączył: Apr 08, 2010
Posty: 50

PostWysłany: Sro Lip 04, 2012 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ze skórą (czytaj: skajem) też bym sobie dał spokój. W roczniku 97 to już będzie ruina, a poza tym będzie parzyć dupsko.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
michal_oca
*
*


Dołączył: Dec 29, 2008
Posty: 349
Skąd: Oleśnica

PostWysłany: Sro Lip 04, 2012 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez przesady, z tym stanem skóry w 97. Jak ktoś nie dba o skóry to wiadomo, że wygląda tragicznie. Ale myślę, że kolega nie celuje w zajechane parchy, które pół życia woziły ziemniaki i nigdy sprzątania we wnętrzu nie widziały.

Poza tym w tych rocznikach obicia w pierwszym i drugim rzędzie foteli są takie same. Bez problemu można dokupić siedzisko czy oparcie, jeśli będzie popękane.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
RadekNet
*
*


Dołączył: Jul 03, 2012
Posty: 90
Skąd: Dublin

PostWysłany: Sro Lip 04, 2012 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziekuje za odzew Smile W Gdansku mam kolege, ktory juz pare lat Voyagerem jezdzi, wiec pomoze w rejonie 3miasta, ale juz w innych rejonach bede zdany tylko na siebie...

Hmmm czytalem, ze AWD to fajna sprawa w zimie. Autem ma glownie zona jezdzic i bylo by jej latwiej z podowrka wyjechac bez gonienia mnie do odsniezania Wink Radzicie odpuscic calkiem czy po prostu jak sie trafia dwa - jeden AWD, drugi FWD to brac FWD?

Co do skory to mamy psa, ktory mimo, ze jezdzi z tylu za kratka to roznosi takie ilosci siersci, ze w aktualnym aucie, bez skoropodobnych pokrowcow nie ma szans.

A co do parchow - mam szanse, za 6-8 tys zl kupic auto, ktore nie bedzie zgnite, skladane z przystanku i w dodatku z LPG? Czy to tylko pobozne zyczenie? Wink Chcialbym nim min 4 lata pojezdzic.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
zereb
*
*


Dołączył: Aug 29, 2010
Posty: 337
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Sro Lip 04, 2012 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym AWD to tak na spokojnie. Jak nie jeździsz po lesie na codzień np na ryby itp, łódki nie wodujesz głównie asfalt i drogi utwardzone to odpuść. Ile u nas tej zimy... Ja w sumie się napaliłem jak kupowałem na AWD ale teraz pewnie kupiłbym bez. Ale z drugiej strony wału nie będę demontował...
_________________
Chrysler T&C AWD 3.8LPG 1998r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
michal_oca
*
*


Dołączył: Dec 29, 2008
Posty: 349
Skąd: Oleśnica

PostWysłany: Sro Lip 04, 2012 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Użytkowałem dwa III gen. Voyagera. Oba FWD, nigdy zimą się nie zakopałem, nie powiesiłem itp. a mieszkam na osiedlu pod miastem i moja droga nie należy do tych, o których służba drogowa pamięta Smile Jeździłem na narty z pełną obsadą, dojeżdżałem zawsze do pensjonatów bez problemu, nawet łańcuchów nie miałem.

Minionej zimy jeździłem już Blazerem i 4WD też zapinałem naprawdę rzadko, bardziej sam sobie szukałem sytuacji (pierwsza terenówka w życiu), niż rzeczywiście je miałem - bardziej prześwit tutaj pomaga przy zaspach niż sam napęd.

Podstawa zimą to dobre opony, ot co.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
NiGhtWiSh
*
*


Dołączył: Apr 08, 2010
Posty: 50

PostWysłany: Czw Lip 05, 2012 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

michal_oca:

- pisząc o skórach mam na myśli głównie to, że to nie skóra, tylko syntetyk i łatwo się odparzyć. Ani to wygodne, ani miłe w dotyku. Nijak się ma do skóry prawdziwej. Jeśli ktoś jeździł kiedyś europejczykiem ze skórami i wsiądzie do Voyka III ze "skórą" to się nieźle natnie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RadekNet
*
*


Dołączył: Jul 03, 2012
Posty: 90
Skąd: Dublin

PostWysłany: Czw Lip 05, 2012 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli AWD lepiej nie, a skora ... jednak lepiej tak Wink

Nie znam zwyczajow forum - moge tutaj wrzucic linki do ogloszen, ktore mam zamiar w przyszlym tygodniu "objechac"?
_________________
Jest: Volvo 142 69' + Chrysler Voyager 2.4 LX 06'
Byl: Dodge Grand Caravan 3.3 96'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
lincoln1998
*
*


Dołączył: Jan 08, 2011
Posty: 158
Skąd: Kalisz

PostWysłany: Czw Lip 05, 2012 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RadekNet napisał:


Nie znam zwyczajow forum - moge tutaj wrzucic linki do ogloszen, ktore mam zamiar w przyszlym tygodniu "objechac"?


No jasne że tak,chętnie pomożemy:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
RadekNet
*
*


Dołączył: Jul 03, 2012
Posty: 90
Skąd: Dublin

PostWysłany: Czw Lip 05, 2012 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki Smile Jakbym lamal jakies zasady to mnie napomnijcie, bo to roznie bywa Wink

Moj faworyt jesli zejdzie z cena do 5 tys zl
http://otomoto.pl/chrysler-grand-voyager-awd-naped-4x4-C24479196.html

Oraz
http://otomoto.pl/chrysler-town-country-super-stan-lpg-C23759284.html
http://otomoto.pl/chrysler-town-country-C24432362.html
http://allegro.pl/chrysler-town-country-3-3-gaz-i2441426632.html
http://allegro.pl/chrysler-grand-voyager-i2467482672.html

I na koncu:
http://allegro.pl/chrysler-voyager-towncountry-1996r-3-8-lpg-i2440132861.html
http://otomoto.pl/chrysler-grand-voyager-C24943550.html
http://otomoto.pl/chrysler-grand-voyager-zarejestrowany-w-kraju-C24839792.html
http://otomoto.pl/chrysler-grand-voyager-3-3i-se-instalacja-gazowa-C23093602.html
_________________
Jest: Volvo 142 69' + Chrysler Voyager 2.4 LX 06'
Byl: Dodge Grand Caravan 3.3 96'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Czw Lip 05, 2012 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twoj faworyt ma najlepiej zrobione zdjecia Smile
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Czw Lip 05, 2012 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

> Jakbym lamal jakies zasady to mnie napomnijcie, bo to roznie bywa Wink

się tak nie martwi na zapas!!! tu panuja dosc dziwne obyczaje...zaczyna sie konkretny temat, a konczy sie na dupie marynie, z drugiej strony mozna dostac opierdziel od moderatora za odgrzewanie 1 dniowego starego kotleta ,tak ze spoko loko luz i spontan Smile witamy na forum i powodzenia w zakupie ci zycze bo jak kupisz dobry egzemplarz to wiecej o eurocarach nie bedziesz chcial slyszec - a jak kupisz odszykowana padline, to bedziesz ten dzien dlugo przeklinal Smile
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Czw Lip 05, 2012 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

konczenie na 'dupie marynie' jest bardzo wazne Smile

A co do faworyta to (oczywiscie moge sie mylic) ale jest to chyba wersja T&C odchudzona o brak progow i oby tylko.

Ale zdjecia piekne.
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RadekNet
*
*


Dołączył: Jul 03, 2012
Posty: 90
Skąd: Dublin

PostWysłany: Pią Lip 06, 2012 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JaBolek napisał:
konczenie na 'dupie marynie' jest bardzo wazne Smile


Postaram sie dostosowac Wink Mam wprawe z pl.rec.zeglarstwo Wink

Realne jest znalezienie auta do 8 tys zl, ktorym bedzie mozna pojezdzic min 4 lata?
_________________
Jest: Volvo 142 69' + Chrysler Voyager 2.4 LX 06'
Byl: Dodge Grand Caravan 3.3 96'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
sibi77
*
*


Dołączył: Sep 20, 2011
Posty: 659
Skąd: Rawicz/Bytów

PostWysłany: Pią Lip 06, 2012 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to kup sobie doinwestowanego kanta.
_________________
Chrysler Grand Voyager 3.3 AWD 94r. + LPG II gen.
www.tajemnicevoyagerow.inten.pl - forum rodziny Chryslera Voyagera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
NiGhtWiSh
*
*


Dołączył: Apr 08, 2010
Posty: 50

PostWysłany: Pią Lip 06, 2012 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RadekNet napisał:
JaBolek napisał:
konczenie na 'dupie marynie' jest bardzo wazne Smile


Postaram sie dostosowac Wink Mam wprawe z pl.rec.zeglarstwo Wink

Realne jest znalezienie auta do 8 tys zl, ktorym bedzie mozna pojezdzic min 4 lata?


Oczywiście. Pod warunkiem że drugie tyle włożysz przez pierwsze dwa lata w naprawy i remonty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sibi77
*
*


Dołączył: Sep 20, 2011
Posty: 659
Skąd: Rawicz/Bytów

PostWysłany: Pią Lip 06, 2012 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak bys chciał coś ciekawego to jest na sprzedaż Plymouth Grand Voyager 92' sprzedaje go mój znajomy który jest rarejestrowany na tym forum jako toluenik
cena jaką chce za niego to 7 tyś ale auto po gruntownej renowacji
i mimo ze to Plymouth to na klimę dwustrefową wnętrze bez skór a z resztą sam zobacz :


_________________
Chrysler Grand Voyager 3.3 AWD 94r. + LPG II gen.
www.tajemnicevoyagerow.inten.pl - forum rodziny Chryslera Voyagera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
sianiczek
*
*


Dołączył: Nov 18, 2009
Posty: 300
Skąd: Zambrów podlaskie

PostWysłany: Pią Lip 06, 2012 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że się da. Ludzie sprzedają taniej bo dużo pali, nikt nie chce kupić z dużym silnikiem itp. Ja swojego kupiłem za takie właśnie pieniądze i nie włożyłem wcale dużo na początku. Były wprawdzie od razu do wymiany filtry, świece, kable WN, parownik gazu i tłumik po pół roku, ale teraz cieszę się jazdą.
_________________
Plymouth Grand Voyager (jajko)3,3 1995r. - zagazowany Igen.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RadekNet
*
*


Dołączył: Jul 03, 2012
Posty: 90
Skąd: Dublin

PostWysłany: Pią Lip 06, 2012 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli jak zwykle Wink Jedni mowia, ze tak, drudzy, ze nie Wink Na wydatki jestem przygtowany, ale mam nadzieje, ze Voyager nie przebije Sharana - ok. 5 tys zl w 3 lata i 110 tys km (i ciezko jest sie do czegos mechanicznie przyczepic). Wazne, zeby blacha byla ok, bo tego sie nie oplaca naprawiac.

Na 99% chce kupic "jajko" - ma to byc nastepca Sharana, a jednego klasyka juz w domu mamy (Volvo 142), wiec auto rodzinne powinno byc w miare wspolczesne.

No nic, jeszcze jedna trasa przedemna i za kilka dni ruszam z ta lista, ktora Wam przedstawilem - czas mnie nie goni, wiec mam nadzieje, ze w ciagu 2 miesiecy cos odpowiedniego znajde.
_________________
Jest: Volvo 142 69' + Chrysler Voyager 2.4 LX 06'
Byl: Dodge Grand Caravan 3.3 96'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pią Lip 06, 2012 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

da sie kupic.mozna konczyc na dupie marynie(lub maryny). jednodniowe kotlety mozna odgrzewac Wink
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Pią Lip 06, 2012 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

>Realne jest znalezienie auta do 8 tys zl, ktorym bedzie mozna pojezdzic min 4 lata?

ja ci powiem tak : nie napalaj sie na konkretny model/rok/kolor czy kto tam sie czym kieruje w wyborze bo sobie bardzo zawezisz krag poszukiwan! jak chcesz vana amerykanskiego to poprostu odrzuc z gory nieudane modele i rozne wynalazki typu transsport 2,3 , wojek 2,5TD i skup sie na szukaniu czegos ze sprawdzonymi rozwiazaniami.
i powiem ci jeszcze jedno czy to bedzie vojek, czy windstar czy transsport - to niewazne! w gruncie rzeczy niewazny jest tez rok produkcji! naprawde wazny jest stan techniczny!!!! takie samochody najlepiej sie kupuje wlasnie od ludzi ktorzy je lubia/kochaja..i wg mnie najlpiej kupic z jakigos forum egzemplarz z naprawde znana historia(i nie chodzi mi tu o ksiazke serwisowa a o wypowiedzi samego wlasciciela Smile ja mojego visio kupilem z tego forum, mam go jakies 7 lat,zrobil w tym czasie jakies 140-150kkm ,jest codziennie exploatowany, raczej nie jest oszczedzany - poprostu sluzy jako normalny dupowoz do roboty i na zakupy. ostatnio zagladalem w papiery i przez ten caly okres czasu wsadzilem do niego jakies 3800zl lacznie z materialami exploatacyjnymi (nie liczac 3 kpl. nowych opon) i to wszystko, a on badz co badz ma juz 18 lat!!! nie wyglada juz moze jak nowka sztuka z salonu - bo poprostu czasem nie mam kiedy go umyc, przydaloby sie lakierowanie tylnej klapy, wymiana poszycia fotela kierowcy itp,itd ale jest w 100% sprawny technicznie i jestem pewny ze dowiezie wszedzie....tak ze naprawde nie sugeruj sie ani przebiegiem, ani rocznikiem bo to NAPRAWDE nic nie znaczy!!!!! lepiej kupic starszego zadbanego!
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pią Lip 06, 2012 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tyz prowda!
jedynym parametrem jakim kieruje sie przy zakupie(poza cena oczywiscie) jest stan techniczny. rocznik jest potrzebny jak kupujesz auto niemieckie bo gora za 2 lata je bedziesz sprzedawal ,a kupujacy bedzie tylko zainteresowany rocznikiem i przebiegiem Laughing w zasadzie marcys wyczerpal temat-rozumiem,ze chcesz vana-naprawde jest wiele fajnych vanow. voyek to nie wszystko. awd se podaruj. mam w rodzinie awd. wlasciciel ma f-me budowlana i jest wedkarzem. myslal,ze mu sie to przyda. jedyne co z tego ma to wyzsze spalanie i ogolne koszty. skora to twoj wybor. ja bym nie bral chyba ze prawdziwa,dziurkowana i klimatyzowana.
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Sob Lip 07, 2012 8:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RadekNet na twoim miejscu bralbym to co zaprezentowal Sibik77,masz auto po gruntownej renowacji.
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Benek
*
*


Dołączył: Jun 22, 2006
Posty: 693
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sob Lip 07, 2012 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marcys napisał:
................
i powiem ci jeszcze jedno czy to bedzie vojek, czy windstar czy transsport - to niewazne! ..................


Uważam, że ważne. Śledząc forum widać, że najwięcej problemów i najczęściej psujące się samochody to "vojki"
Teraz uważam, że coś ze stajni GM jest godne polecenia....czyż nie??
_________________
Chevrolet Trans Sport 3,4L V6 '01r,
Oldsmobil Silhouette 3.4L V6 '00r, Gazowany u Luky'ego
[IMG]http://images62.fotosik.pl/809/1b6d041f3d165805m.jpg[/IMG]
www.youtube.com/watch?v
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
michal_oca
*
*


Dołączył: Dec 29, 2008
Posty: 349
Skąd: Oleśnica

PostWysłany: Sob Lip 07, 2012 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to jest w pewnym stopniu nieporównywalne.
Voyagerów jest dużo więcej nie tylko na forum, ale także na rynku wtórnym. Są dużo bardziej popularne od TS czy Windstara.
Często sprzedawane przez handlarzy, często sprzedawane w stanie "wątpliwym", kupowane za bardzo niewielkie pieniądze i stąd może się brać to, że tematów z usterkami jest więcej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
RadekNet
*
*


Dołączył: Jul 03, 2012
Posty: 90
Skąd: Dublin

PostWysłany: Sob Lip 07, 2012 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musze Was zapewnic, ze nie kupuje pierwszego starego samochodu Wink i rowniez wychodze z zalozenia, ze wpierw stan, potem wiek a dodatkowo jeszcze w Polsce wywalenie "przebiegu" na sam koniec listy.
Tyle, ze wlasnie Voyager / TC mi sie podobaja (tam mi... zonie!) i cos w tej jajowatej budzie bym chcial kupic.
Pocieszajace jest to, ze te auta nie sprzedaja sie szybko, wiec mozna na spokojnie obejzec, pomyslec, popytac bardziej doswiadczonych...

ps
Pozdrowienia z promu z Dublina do Holyhead Smile
_________________
Jest: Volvo 142 69' + Chrysler Voyager 2.4 LX 06'
Byl: Dodge Grand Caravan 3.3 96'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Nie Lip 08, 2012 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oho...nie zdziw sie ! jak ja szukalem vana to mi sprzed nosa uciekly 3 sztuki - a niby ludze teraz nie kupuja aut z duzymi silnikami Smile
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
RadekNet
*
*


Dołączył: Jul 03, 2012
Posty: 90
Skąd: Dublin

PostWysłany: Sro Sie 15, 2012 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam po malej przerwie Smile

Ogladalem 3 Voyagery ... jeden z Niemiec w stanie srednim, ale odpadl, z powodu kosztow rejestracji, drugi piekny T&C, ktory okazal sie zajezdzonym szrotem, trzeci ... wlasnie chce sie poradzic, bo mam mieszane uczucie.

Znacie to auto?
http://otomoto.pl/chrysler-grand-voyager-po-remoncie-gaz-czwa-C25511263.html
Zalety - progi, nadkola itp wygladaja zdrowo. Wnetrze nieponiszczone, silnik brudny acz suchy, skrzynia po remoncie (jest faktura), swiezy przeglad.
Wady - peknieta przednia szyba, zamki do wymiany (tylko pilot otwiera), brak jednej felgi alu (jest zalozony zapas), zamek w klapie do naprawy, NIE DZIALA POMPA PALIWA (odpala tylko na lpg), gaz nie-ekwencyjny, klima do odgrzybienia (zapach), urwana (??) kula haka, pali sie kontrolka poduszki powietrznej, pali sie kontrolka check engine soon (czy jakos tak).

Warto sie pakowac w ogarnianie takiego auta czy lepiej dolozy ze 3 tys do ceny auta i szukac czegos gotowego do jazdy?
_________________
Jest: Volvo 142 69' + Chrysler Voyager 2.4 LX 06'
Byl: Dodge Grand Caravan 3.3 96'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pią Sie 17, 2012 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie lepiej kupic model do skladania ,a auto do jazdy? Wink
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
RadekNet
*
*


Dołączył: Jul 03, 2012
Posty: 90
Skąd: Dublin

PostWysłany: Pią Sie 17, 2012 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

esdarek napisał:
nie lepiej kupic model do skladania ,a auto do jazdy? Wink


Po przespaniu nocy tez tak stwierdzilismy i zwiekszylismy budzet do czegos takiego:
http://otomoto.pl/chrysler-town-country-C21952625.html
Moze znane Wam?
_________________
Jest: Volvo 142 69' + Chrysler Voyager 2.4 LX 06'
Byl: Dodge Grand Caravan 3.3 96'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
sibi77
*
*


Dołączył: Sep 20, 2011
Posty: 659
Skąd: Rawicz/Bytów

PostWysłany: Pią Sie 17, 2012 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawe tylko co oni sprawdzą w szmelcwagenie jak z naprawą własnych modeli mają problem Smile

Najlepiej mieć zaufana osobę że skanerem, a najbliżej Poznania to chyba tylko Rafał z ASU albo serwis Lancii (dawny Chrysler)
_________________
Chrysler Grand Voyager 3.3 AWD 94r. + LPG II gen.
www.tajemnicevoyagerow.inten.pl - forum rodziny Chryslera Voyagera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
RadekNet
*
*


Dołączył: Jul 03, 2012
Posty: 90
Skąd: Dublin

PostWysłany: Pią Sie 17, 2012 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy te modele z rocznikow 2000-2002 sa jakies gorsze niz te starsze?
No bo ten w/w za ~10 tys a taki 4 lata starszy tez za 10 ... czy to tylko widzimisie wlasciciela?
http://otomoto.pl/chrysler-town-country-lxi-C25537180.html
a tu znowu 00':
http://otomoto.pl/chrysler-town-country-3-8-limited-C22510180.html
One sie czyms roznia po za grillem? Wink

ps
Ogladalem tez tego
http://allegro.pl/chrysler-town-country-3-3-gaz-i2545528092.html
i ... nie polecam Wink

ps2
Ten kusi wyjatkowoscia Smile
http://allegro.pl/chrysler-dodge-grand-voyager-3-3-v6-1996-limo-i2556181151.html
_________________
Jest: Volvo 142 69' + Chrysler Voyager 2.4 LX 06'
Byl: Dodge Grand Caravan 3.3 96'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
charger
*
*


Dołączył: Jul 09, 2006
Posty: 390
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Sie 17, 2012 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ta salonka wygląda konkretnie. I nawet nie droga. Jak w dobrym stanie to czemu nie?
_________________
Chrysler Town&Country 2001 3.8 AWD LIMITED LPG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
sibi77
*
*


Dołączył: Sep 20, 2011
Posty: 659
Skąd: Rawicz/Bytów

PostWysłany: Pią Sie 17, 2012 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ta salonka jest ciekawa choć pewnie i do dopieszczenia.
Warto by sie było dowiedzieć co z siedzeniami.
_________________
Chrysler Grand Voyager 3.3 AWD 94r. + LPG II gen.
www.tajemnicevoyagerow.inten.pl - forum rodziny Chryslera Voyagera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
RadekNet
*
*


Dołączył: Jul 03, 2012
Posty: 90
Skąd: Dublin

PostWysłany: Sob Wrz 01, 2012 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stalo sie - kupilem amerykana Smile Dodge Grand Caravan 96' 3.3 automat.
Z roznych wzgledow zdecydowalem sie na najtansza opcje, acz po przegladzie u mechanika dosc optymistyczna jesli chodzi o przyszlosc. Do zobaczenia ma drodze Smile
_________________
Jest: Volvo 142 69' + Chrysler Voyager 2.4 LX 06'
Byl: Dodge Grand Caravan 3.3 96'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Kupię nowe/używane Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group