www.asu.pl :: Zobacz temat - Kupię Voyagera po 2003
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kupię Voyagera po 2003

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Kupię nowe/używane
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
jacekv3
*
*


Dołączył: Apr 25, 2007
Posty: 19
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Sie 15, 2012 7:22    Temat postu: Kupię Voyagera po 2003 Odpowiedz z cytatem

Zaczynam poszukiwanie do kupna w niedługim czasie Voyagera, Caravana lub Town&Country w wersji Grand, po 2003, Stow&go, el.skł.lusterka, el.otw.drzwi boczne i klapa tylna, pakiet chrom, CD/DVD, czujniki parkowania, komputer, skrzynia automat, benzyna. Najchętniej kolor srebrny lub biały. Zarejestrowany w Polsce, nie do sprowadzenia. Benzyna, może być z gazem, założonym nie dalej niż dwa lata temu. Mile widziane niezależne ogrzewanie postojowe.
Oferty na post lub jlk3@vp.pl lub 792-937-205 Wrocław
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jacekv3
*
*


Dołączył: Apr 25, 2007
Posty: 19
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Sie 19, 2012 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba za wysoko zawiesiłem poprzeczkę, więc może zejdę z rocznikiem od 2001. Może teraz coś się znajdzie.
Aha, koła 16 cali, nie mniejsze, bo śmiesznie wyglądają na Voykach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sibi77
*
*


Dołączył: Sep 20, 2011
Posty: 659
Skąd: Rawicz/Bytów

PostWysłany: Nie Sie 19, 2012 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wieczorkiem podesle link do Kolesia z VKP bo ostatnio ściągnął coś nowego
_________________
Chrysler Grand Voyager 3.3 AWD 94r. + LPG II gen.
www.tajemnicevoyagerow.inten.pl - forum rodziny Chryslera Voyagera


Ostatnio zmieniony przez sibi77 dnia Nie Sie 19, 2012 21:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
sibi77
*
*


Dołączył: Sep 20, 2011
Posty: 659
Skąd: Rawicz/Bytów

PostWysłany: Nie Sie 19, 2012 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://otomoto.pl/show?id=C25487884
http://otomoto.pl/show?id=C25603612

tel.691-627-246

Napiszę tak nie znam go osobiście, ale parę osób z forum Voyagerów kupowało od Niego i nie było słychać aby ktokolwiek narzekał. Znajomy który od niego kupił wręcz go zachwalał. Tak więc wybór należy do Ciebie.
_________________
Chrysler Grand Voyager 3.3 AWD 94r. + LPG II gen.
www.tajemnicevoyagerow.inten.pl - forum rodziny Chryslera Voyagera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
michal_oca
*
*


Dołączył: Dec 29, 2008
Posty: 349
Skąd: Oleśnica

PostWysłany: Nie Sie 19, 2012 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sibi77 napisał:
http://otomoto.pl/show?id=C25487884
http://otomoto.pl/show?id=C25603612

tel.691-627-246

Napiszę tak nie znam go osobiście, ale parę osób z forum Voyagerów kupowało od Niego i nie było słychać aby ktokolwiek narzekał. Znajomy który od niego kupił wręcz go zachwalał. Tak więc wybór należy do Ciebie.


Rozmawiałem z facetem, który oglądał tego pierwszego. Z tego co mówił po oględzinach, kaszana totalna. Ze 3 odcienie lakieru, wnętrze styrane - tak jakby robił przy przeprowadzkach albo coś.
Coś tam było z kompem komfortu i niby po wymianie nie działa radio i chyba coś jeszcze ale nie pamiętam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
jacekv3
*
*


Dołączył: Apr 25, 2007
Posty: 19
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Sie 20, 2012 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie poczytałem sobie opis z pierwszego linku, ale niestety poprawki lakiernicze i różne odcienie karoserii to nie dla mnie. Poza tym nie jest to wersja Stow&Go, więc kolejny minus.

Porozmawiałem sobie też z Panem, który w piątek ściągnął z Niemiec Voyka z drugiego linku. Full opcja, tak jak chciałem,tylko bez DVD, ale to szczegół. Jedyny minus to, że jest dopiero sprowadzony i ewentualnego kupującego czekają wędrówki po tłumaczach i urzędach. Cena atrakcyjna, ale obiecałem sobie, że nigdy więcej auta z zachodnimi blachami. Wolę zapłacić więcej, ale pozbyć się kłopotów z papierami.

Dziękuję za linki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jacekv3
*
*


Dołączył: Apr 25, 2007
Posty: 19
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Sie 20, 2012 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyjrzałem się zdjęciom Voyka z drugiego linku i najprawdopodobniej lewe drzwi przesuwne są innego koloru. Dziwne jest też dlaczego zdjęcia są robione po ciemku i w niskiej rozdzielczości. Nie znam Sprzedającego i nie chcę nic sugerować, ale to dziwne, zwłaszcza, że cena dosyć atrakcyjna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
charger
*
*


Dołączył: Jul 09, 2006
Posty: 390
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Sie 20, 2012 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ten drugi to wcale nie najbogatsza wersja jak napisał sprzedający.
On nawet nie stał koło najbogatszej wersji.
_________________
Chrysler Town&Country 2001 3.8 AWD LIMITED LPG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
jacekv3
*
*


Dołączył: Apr 25, 2007
Posty: 19
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Sie 20, 2012 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często Sprzedający podają, że sprzedają limitowaną, najbogatszą wersję, ale potem okazuje się, jak w tym przypadku, że nie ma np. DVD/TV, czujników parkowania lub kamery cofania, ksenonów, czujników deszczu, zmierzchu, ciśnienia w oponach, niezależnego ogrzewania, elektrycznie składanych lusterek, pakietu chrom, odpalania auta z pilota i jeszcze z pewnością wielu innych dodatków. Chociaż trzeba przyznać, że wystawiony na aukcji model jest rzeczywiście bardzo bogatą wersją, rzadko spotykaną na rynku.
Dodam, że czekam na odpowiedź od Sprzedającego na temat stanu lakieru (chodzi o różnicę koloru na lewych drzwiach).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Masiek777
*
*


Dołączył: Apr 07, 2008
Posty: 72
Skąd: Gołonóg

PostWysłany: Sro Sie 22, 2012 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drugi pochodzi ze Stanów, przednie światła symetryczne (wymiana na wersję europejską wymaga zainwestowania w inny zderzak), licznik w milach. Spytaj o VIN i sprawdź w Carfaxie - warto.
_________________
CHRYSLER T&C 3,3 V6 2005 zagazowany
CHRYSLER T&C 3,8 AWD '98 miłe� wspomnienie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacekv3
*
*


Dołączył: Apr 25, 2007
Posty: 19
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Sie 22, 2012 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Narazie gość od tego Voyka nie odpowiedział mi, czy drzwi są innego koloru i czy nie ma innych wad lakieru, więc póki co odpuściłem sobie ten egzemplarz. Poza tym wolałbym autko z okolicy Wrocka, nie chce mi się jeździć na oględziny w ciemno po kilkaset kilometrów. Według sprzedających autka są w stanie idealnym a na miejscu okazuje się, że jest sporo niedoróbek, o których zapomniano dodać w ogłoszeniu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Sro Sie 22, 2012 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jacekv3 napisał:
Narazie gość od tego Voyka nie odpowiedział mi, czy drzwi są innego koloru i czy nie ma innych wad lakieru, więc póki co odpuściłem sobie ten egzemplarz. Poza tym wolałbym autko z okolicy Wrocka, nie chce mi się jeździć na oględziny w ciemno po kilkaset kilometrów. Według sprzedających autka są w stanie idealnym a na miejscu okazuje się, że jest sporo niedoróbek, o których zapomniano dodać w ogłoszeniu.


Czasami w salonie mozna trafic na auto w idealnym stanie.
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacekv3
*
*


Dołączył: Apr 25, 2007
Posty: 19
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Sie 23, 2012 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JaBolek napisał:
Czasami w salonie mozna trafic na auto w idealnym stanie.[/quote]

Wyczuwam ironię w tym poście, ale kupując autko, chcę żeby było w stanie idealnym i wizualnie i technicznie. Nie wiem, czy ktoś zauważył, że ani razu nie wspomniałem o cenie. Nie szukam ideału za jakąś atrakcyjnie niską kwotę. Więc skoro chcę płacić to ja stawiam warunki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Czw Sie 23, 2012 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Troche ironia bo znalesc ~10 letnie auto w idealnym stanie to bezmala jak wygrana w totka.Zreszta roznie mozna rozumiec stan "idealny".
Malo tego te idelane albo sa picowane pod sprzedarz albo wiecej staly niz jezdzily, ciezko stwierdzic co gorsze.

Jesli cena nie jest dla Ciebie wykladnikiem to moze lepsza droga bylo by kupienie auta, normalnie urzywanego, przez normalnego czlowieka i doprowadzenie go do stanu jaki by Cie zadowolil.

Tak czy inaczej powodzenia
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacekv3
*
*


Dołączył: Apr 25, 2007
Posty: 19
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Sie 24, 2012 7:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że nie wszyscy czytają dokładnie całą treść postów. W pierwszym jest wyraźnie napisane, że szukam auta po 2003 roku, czyli nie tylko 10 letnie, ale może być 5 letnie. Jeżeli pamięć mnie nie myli 4 generacja to 2000-2007 rok. Poza tym mam kilku znajomych których Chryslery i Dodge z przed 2000 roku są zadbane, bez rys i tego typu mankamentów, a silnik i skrzynia są suche bez picowania. Rozumiem, że są tacy, którzy wolą kupić auto taniej i potem samemu doprowadzić je do stanu używalności. Jest to jakieś rozwiązanie. Ja kupuję auta, które wyglądają dobrze i mają wszystko sprawne. Jako, że z zawodu jestem blacharzem i mechanikiem, jestem w stanie odróżnić złoma przygotowanego pod sprzedaż od takiego, którym jeszcze pohulam bez większych wkładów finansowych. Poza tym mam zaprzyjaźniony warsztat we Wrocku, w którym przed zakupem mogę zrobić przegląd, dlatego wolę auta z okolicy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jacekv3
*
*


Dołączył: Apr 25, 2007
Posty: 19
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Sie 24, 2012 7:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze jedna sprawa, przecież w pierwszych postach nie było nić o stanie auta, tylko o wymaganym wyposażeniu. Mimo to nie zgłosił się prawie nikt.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Kupię nowe/używane Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group