www.asu.pl :: Zobacz temat - Oldsmobile Silhouette 96
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Oldsmobile Silhouette 96

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
zwierzak
*
*


Dołączył: Jun 24, 2008
Posty: 1289
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2012 10:25    Temat postu: Oldsmobile Silhouette 96 Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie

http://allegro.pl/pontiac-oldsmobile-silhouette-3-4-full-opcja-i2280232716.html

myślę wart obejrzenia po za tym mało tych 3.4 śmiga. Ciekawe czy będzie jakiś chętny cena od 3400 hmmmmm poczekamy zobaczymy
_________________

Pontiac Trans Sport 93' 3.1
Pontiac Trans Sport 92' 3.1 Black Edition
Chłopaki maja Pontiaki !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2012 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślałem o takim szkoda ze nie stoi w Warszawie... już myślałem po tablicach bo pierwsza się zgadzała...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mihauek1
*
*


Dołączył: Jan 18, 2012
Posty: 922
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2012 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cadillac of minivans Wink dobrze jakby poszedł w dobre ręce
_________________
Aktualnie: Jeep Patriot, były: Voyager, 300M, Neon i inne Smile

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2012 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze ladny a jaka cena kup teraz? Napisz chociaż na PW jaki rząd wielkości bo moze sie przejade do Wrocka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
waldek44
*
*


Dołączył: Oct 30, 2008
Posty: 808
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2012 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a automapa wskazuje tak:
Suchocin
21-400 Łuków, łukowski,lubelskie
Suchocin
05-101,Jabłonna,legionowski mazowieckie
_________________
Chrysler  Voyager 3,3 z 2000r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zwierzak
*
*


Dołączył: Jun 24, 2008
Posty: 1289
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2012 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale to nie ja sprzedaję tego oldsa
_________________

Pontiac Trans Sport 93' 3.1
Pontiac Trans Sport 92' 3.1 Black Edition
Chłopaki maja Pontiaki !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2012 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tom sorry źle zrozumialem zbyt dużo kawy wypiłem dzisiaj:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2012 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma sie czym podniecac-old silhouette to zwykly pontiac trans sport w wersji na europe(a raczej odwrotnie). z silnikami 3,4 wychodzily w ostatnim roku modelowym.
reasumujac: kupujac dowolnego pontona w wersji euro (oczywiscie nie 2.3) macie dokladnie to samo Smile
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2012 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z pewnoscia nie ma on jakze gustownych klawiszy europejskich na desce co euro pontiac. nie wiem kto je zaprojektowal ale pewno ktos przesiadujacy za duzo w bmw i myslal ze to sie spodoba kupujacemu pontiaca w europie. Laughing
juz nie mowie ze gatunek skory i przeszyc jest zgola inny niz cerata z pontiaca Laughing .
sa gustowne felgi i jeszcze pare innych lepiej wykonanych detali wnetrza niz chevy/pontiac.

silnika 3400 nie zafundowano oldsmobilowi gdyz te byly od '96 roku a oldsmobile zakonczyl produkcje silhouette w '95 wyposazajac go w 3800 170hp tak wiec nie wiem skad te dane o 3,4 w silhouette?

dodatkowo wyposazenie silhouette skladalo sie z dwoch poziomow Series I i Series II a roznice polegaly na pakiecie holowniczym i wzmocnieniu zawieszenia tylnego, podwojnych fotelach dla dzieci, podgrzewanym bloku silnika dla USA (kanada standart), delco CD, dwa rodzaje skor foteli (skaj z pontiaca lub skora Oldsmobile) i pare innych detali.

oprocz tego ze ten model ze zdjec wyglada jak kibel wg mnie jest ciekawostka i o ile nie jest zgnity mozna z niego cos zrobic albo zabrac pare elementow.

no i chyba najwazniejsze jest to iz euro pontiac to nie oldsmobile i uwazam to za naduzycie chyba tylko po to zeby podleczyc kompleksy zwiazane z lampkami wspawanymi w tylna klape Laughing wyglad zderzaka to nie wszystko.

to tak jakby powiedziec ze euro firebird 4gen to tak na prawde camaro. Laughing tak moze powiedziec ktos kto nigdy nie mial tych samochodow a tylko przeglada katalogi albo porownuje wszystko ze swoim euro pontiakiem Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2012 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

synek, takich przemadrzalych cymbalow jak ty zjadam na sniadanie ,ale mi sie nie chce. jesli chcesz mnie sprowokowac ,a potem onanizowac sie ,ze sie zeszmacilem dyskutujac z toba to sie srogo zawiedziesz. na bana tez nie licz bo potem bedziesz sie slinil na innych forach i opisywal swoj sukces.
moje motto:
Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...
mam tylko jedna prosbe-jak juz musisz sie w taki sposob dowartosciowywac bo cie stara gnoi lub majster nie dal premii to przynajmniej nie wprowadzaj ludzi w blad bo w twoich wypowiedziach brak zarowno wiedzy merytorycznej jak i madrosci,a poczucie humoru jest na poziomie dresa z bramy.
jednym slowem jak to mowi mlodziez:
ŻAL... Laughing
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2012 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

esdarek napisał:
synek, takich przemadrzalych cymbalow jak ty zjadam na sniadanie ,ale mi sie nie chce. jesli chcesz mnie sprowokowac ,a potem onanizowac sie ,ze sie zeszmacilem dyskutujac z toba to sie srogo zawiedziesz. na bana tez nie licz bo potem bedziesz sie slinil na innych forach i opisywal swoj sukces.
moje motto:
Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...
mam tylko jedna prosbe-jak juz musisz sie w taki sposob dowartosciowywac bo cie stara gnoi lub majster nie dal premii to przynajmniej nie wprowadzaj ludzi w blad bo w twoich wypowiedziach brak zarowno wiedzy merytorycznej jak i madrosci,a poczucie humoru jest na poziomie dresa z bramy.
jednym slowem jak to mowi mlodziez:
ŻAL... Laughing


No wiesz Hary nie nazwal Ciebie ani cynbalem ani tez debilem.
A taki epitetami wlasnie operaja koledzy z bramy.

I troche zluzujcie bo to juz 2 temat w ktorym z byle gowna zrobila sie sprawa glowna.
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink


Ostatnio zmieniony przez JaBolek dnia Wto Kwi 17, 2012 21:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
s1wy
*
*


Dołączył: Oct 24, 2004
Posty: 733
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2012 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Normalnie szok...
To ja też coś powiem... Miałem Luminę a mam teraz Blazera i szczerze mogę napisać, że plastiki w moim blazerze są o niebo lepsze od plastików w transporterze, luminie i silhouette razem wziętych Laughing Cool
_________________
Chevrolet Blazer LT 4.3 V6 1995 4x4 (zagazowany)
Mercury Cougar XR7 4.2 V8 1980 RWD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zwierzak
*
*


Dołączył: Jun 24, 2008
Posty: 1289
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2012 2:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

siwy bleeee Razz dostaniesz w trąbke urwisie. Panowie nie drapać się suszymy ząbki
_________________

Pontiac Trans Sport 93' 3.1
Pontiac Trans Sport 92' 3.1 Black Edition
Chłopaki maja Pontiaki !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2012 7:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok,widze ze sie koledzy zbulwersowali ,ze tak brutalnie zaatakowalem forumowicza wiec nalezy wam sie wyjasnienie i na tym trza to zakonczyc.
otoz uzytkownik harry angel z nieznanych mi powodow lata po internecie szukajac moich wypowiedzi i jak znajdzie probuje mniej lub bardziej zgrabnie je obsmiac, zdewaluowac itp. jednoczesnie pokazujac swoja bezgraniczna wiedze, doswiadczenie, nieskazitelny gust i monopol na racje. nie wiem czy mu przejechalem kiedys kota, czy moze wyrzadzilem inna krzywde? moze ma zle dobrane leki lub po prostu takie hobby ,albo niczym innym nie potrafi zaistniec Laughing
srednio mnie to jednak interesuje. do czasu, kiedy nie wprowadza to zametu na tym forum ,a zwlaszcza dezorientuje uzytkownikow-tak jak np wypowiedz dotyczaca olds i np. braku silnika 3,4 w '96- nie robie nic. w innym przypadku musze zareagowac.
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2012 8:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pytalem skad dane o silhouette 96 z 3.4?

rzeczywiscie byly wg internetu a tu podobno jest wszystko.

http://encyclopedia.classicoldsmobile.com/silhouette/96.html

choc oldsmobile w swoich danych produkcyjnych podaje ostatni rok produkcji jako 1995. byc moze 96 to tylko rok modelowy.

widocznie nie doczutuje internetu. cymbał ze mnie Laughing

tak wiec zapraszam wszystkich chetnych ktorzy marza o posiadaniu oldsmobila do zakupu euro pontiaca. choc slepy zauwazy roznice i na zewnatrzi i wewnatrz. o materialach nie wspomne Wink

co do Pana esdarka to sie nie gniewam. kazdy reaguje na tyle w jakim swiecie zyje na codzien Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2012 8:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

falkon bo czytac trza umiec Wink
internet tez!

poza tym hipokryzja jest wysmiewanie wersji euro samemu montujac zlote felgi z bonnevilla do zielnogo pontona w wersji dla meksykanina z recznym ustawianiem fotela, kanapa zamiast foteli itp. o "oryginalnych" soczewkach z audi nie wspomne...

"Europe, which had grown accustomed to sleek minivans thanks to the Renault Espace, did not object to the futuristic styling, and sales were respectable, so the decision was made to retain the original shape on the European version which, from the 1994 model year onwards, was an Oldsmobile Silhouette, transformed into a Pontiac Trans Sport by the addition of Pontiac badging and wheels."

( http://en.wikipedia.org/wiki/Pontiac_Trans_Sport )

wracajac jednak do tematu-szkoda ze nie zostawiili w wer. europejskiej halogenow, ktore pasowaly w "morde rekina". chetnie bym se takie kupil

tu kilka fotek oldsa:

http://www.cardomain.com/ride/3360570/1994-oldsmobile-silhouette#33605700023

i w srodku:

http://www.cardomain.com/ride/3360570/1994-oldsmobile-silhouette/page-2#33605700012

dziwi tak kiepskie radio(zarowno w tym z polskiej aukcji jak i z tych fotek)

niestety jak w kazdym pontonie i tu wywijaja sie plastiki pod przelacznikami szyb, rozmiar gornej czesci deski nie pokrywa sie z dolnym, marszczy sie welur na fotelach, wystaje przewod od tempomatu i niczym jego montowanie nie jest zamaskowane ,a klapa gornego schowka wyglada jak chinski piornik z lat 80 tych:) kto by sie jednak tym przejmowal skoro autko jest trwale,solidne,proste i bardzo wdzieczne

tu jest fajna wersja:

http://www.curiouscars.com/car_pages/1995_oldsmobile_silhouette.htm

ale i tak ktos nie wytrzymal wywijajacej sie do gory deski rozdzielczej na podszybiu i przywalil tam jakas belke na 4 sruby Laughing

no rzeczywiscie chociaz do oldsa mogli sie postarac o lepsze materialy bo raklama glosi,ze to cadillac wsrod vanow Wink
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2012 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ejj przestancie bo sie tu robi taki syf jak na roadrunners:D
Czy ktoś kto ma takie auto może powiedzieć czy do 3-4k można sensownego takiego vana wyrwać bez lpg z dobra skrzynia i zeby byla chociaz jakas vka? Poszukuje pilnie czegos co sie nie rzuca w oczy a tempo okazal sie pruchnem bo podczas jazdy probnej zgubilem podluznice...nie wiem jak Very Happy i kolo weszlo pod auto:D przednie prawe:D widok dosc rzadko spotykany. Jutro idzie foxik do ogladania na kanal:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2012 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem jak jest na roadrunners bo nie bywam i nic do nich nie mam ,ale jesli tam jest jakis syf to to lepiej zeby go tu nikt nie przenosil.
tego tempo kupowales czy miales i sie rozlecial? Laughing
mysle,ze za taka kase kupisz bez problemu pontona w dobrym stanie. ja swojego kupilem w 2007 za 4k ,a w tym roku granda za 2,5k. te auta sa supertanie i nikomu sie nie chce cofac licznikow Very Happy
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2012 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ile razy mozna edytowac jeden post? ech emocje, emocje, emocje Laughing

no ale to co przeczytalem dzis moze u ciebie jutro wygladac inaczej. Laughing

fajne kierunki w lusterkach. przyganial kociol garnkowi Wink

a soczewki sa z laguny. wpadlbys kiedys na spotkanie do szafranowego odswierzyc znajomosci. jakbys wywalil moj telefon puszcze ci strzałke Wink nie ma to jak hipokryzja do kwadratu dwoch pasjonatow pontiaca Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2012 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no muszę cos upolować tempo oglądalem i jak stał był ok a jak wjechał w dziure na jezdzie probnej to sie zlozylo kolo przednie pod auto:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2012 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak bo najmlodsze tempo to juz pelnoletnie sa Wink
z zabezpieczeniem antykorozyjnym nie bylo tam najlepiej. u mnie tyl byl zjadany-podloga i podluznice.
a czego szukasz i w jakiej cenie?
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2012 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cos do 4ech kola na chodzie ze sprawna klima jakby sie nie rzucalo w oczy tez byloby fajnie:D neon cirrus stratus beretta odpadaja:D saratoga i daytona tez:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2012 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lumina?
http://otomoto.pl/chevrolet-lumina-sprzedam-lub-zamienie-na-diesl-C23764969.html
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2012 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TO jest ta z komisu w Krakowie juz wtedy sie sypala:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2012 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak dla przykladu wkleilem Wink
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2012 15:08    Temat postu: forum Odpowiedz z cytatem

Skasowałem 2 posty.... Ci co pisali wiedzą za co. Jak coś to wytłumaczę zainteresowanym na priva.... Evil or Very Mad
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2012 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spoko jak mozesz to moich nie kasuj:)SmileSmileSmile chce do tych 1500 dobic ewentulnie mozna np dobic postami do 500 i za 1000zrobic u was zakupy? to sie zsumuje?Very Happy A tak na serio to
oglądałem dzis foxa i taurusa. Taurus ma wyciek z uszczelniacza od strkony skrzyni i laczniki stab. do wymiany wiec go chyba wezme niestety mial byc 3.0 a jest 3.8 LX Pfff czyli trzeba uwazac na uszczelki pod glowica
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bodek1968
*
*


Dołączył: May 23, 2010
Posty: 241
Skąd: Wyspa Uznam

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2012 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alexander25 , Ty się jeszcze łapiesz w tych autach,bo już za Tobą nie nadążam Laughing
_________________
Pontiac Trans Sport 3.1/91 - biały z "kaloryferem" i czarnym dachem czyli to co tygrysy lubią najbardziej Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
zwierzak
*
*


Dołączył: Jun 24, 2008
Posty: 1289
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2012 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

łoooo rany ale tu afera była jakaś a wszystko z powodu silhouette. No cóż jaki jest taki jest w końcu to to samo co PTS i Lumina i chyba się z tym zgodzicie kończąc tak żywą dyskusję.
_________________

Pontiac Trans Sport 93' 3.1
Pontiac Trans Sport 92' 3.1 Black Edition
Chłopaki maja Pontiaki !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2012 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bodek1968 napisał:
Alexander25 , Ty się jeszcze łapiesz w tych autach,bo już za Tobą nie nadążam Laughing

no wlasnie-prowadzisz jakas ewidencje papierowa czy komputerowa? ja juz dawno odpadlem i nie ogarniam ,a domyslam sie ,ze to co tu piszesz to nie wszystko.
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2012 20:37    Temat postu: afera Odpowiedz z cytatem

zwierzak napisał:
łoooo rany ale tu afera była jakaś a wszystko z powodu silhouette. No cóż jaki jest taki jest w końcu to to samo co PTS i Lumina i chyba się z tym zgodzicie kończąc tak żywą dyskusję.


Oj tam, oj tam... Very Happy
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2012 7:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaczelo sie od mustanga wymienionego za starego opla. Potem bylo tak ze co ja bede jezdzil w zime mustangiem musze kupic drugiego amcara. Potem zaczalem kupowac coraz to lepsze amcary i dwa juz nie mogly jezdzic w zime wiec musialem kupic 3 i4 ego no i moja matka chciala auto i zona do jazdy wiec dumnie 6 amcarow stalo pod domem. Przez te prawie 10 lat Ogladalem ponad 200 aut a wiekszosc co jakis czas wraca jak bumerang na ale drogo:) sa tez nowe sprowadzone jak np ladny zolty mustang 2001 co wisi na ale drogo i duzo innych aut ktorych nie ogladalem. W weekend znowu jade w Polske bo trzeba auto matki wymienic na lepsze bo sie focus zx4 zaczyna sypac tak to jest jak matka pod kraweznik 80cm wbija sie bez hamowania heheh musze na podniesionego rama albo gmc wymienic jej tego focusa.
Sobie tez szukam czegos innego bo mercury mi sie najnormalniej znudzil a ogladalem wczoraj expeditiona 5.4 co ciekawe bez lpg to teraz malo spotykana konfiguracja:) wysoki duzy i wozek dla dzieciaka bez skladania sie miesci wiec jak dla mnie super spalanie nie jest jakies duze:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mihauek1
*
*


Dołączył: Jan 18, 2012
Posty: 922
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2012 7:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

weź excursion w dieslu Wink tam zmieszczą się wózki z całego przedszkola Laughing no i gazować nie trzeba Wink Jak kiedyś czytałem jednym z większych problemów potencjalnych nabywców excursiona była kwestia czy garaż nie okaże się za krótki Laughing
_________________
Aktualnie: Jeep Patriot, były: Voyager, 300M, Neon i inne Smile

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2012 7:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jezdzilem excursionem z podniesiona buda trzeba bylo0na stopien wskoczyc by z niego wsiasc do auta. Niestety policji sie nie podobal bo rury wydechowe tego forda samochody za mna mialy przed przednia szyba i jak sie w dieslu dodawalo gazu to troche dzialalo jak zaslona dymna a jak ktos jechal z otwarta szyba jak pewni Panowie policjanci hmmm no nic zabrany dowód rej za zderzaki bez atestu, nie wyciagniecie swiatel tylnych nizej jak auto jest podniesine, za normy emisji zanieczyszczesz a wlasciwie ich 20krotne przekroczeniei za halas:D nie mialo to nic wspolnego ze policjanci dostali w twarz czarna chmura spalin z diesla:D Odpuscilem wiec temat excursion'a
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2012 8:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez se takim jezdzilem-fajnie,troche jak ciezrowka:)
URL=http://www.fotosik.[pl][/URL]
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2012 8:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mialem bordowego tyle ze byl sporo wyzszy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
charger
*
*


Dołączył: Jul 09, 2006
Posty: 390
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2012 9:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

esdarek a ten czarny excursion nie był przypadkiem ostatnio na sprzedaż? widziałem takiego samego na allegro 6.8V10 LPG z dziwną deską rozdzielczą
_________________
Chrysler Town&Country 2001 3.8 AWD LIMITED LPG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2012 9:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem bo to kilka lat temu bylo. strasznie zmasakrowany byl tenm samochod-ktos go "tuningowal" .m innymi w srodki na wszystkim tandetna folia "carbon" brrrr Mad
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
bodek1968
*
*


Dołączył: May 23, 2010
Posty: 241
Skąd: Wyspa Uznam

PostWysłany: Nie Kwi 22, 2012 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaaaaa......."carbon" najlepiej sprawdza się jako opał Laughing
_________________
Pontiac Trans Sport 3.1/91 - biały z "kaloryferem" i czarnym dachem czyli to co tygrysy lubią najbardziej Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
pioteer
*
*


Dołączył: Feb 14, 2011
Posty: 169
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Kwi 22, 2012 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie jakie to ma spalanie? Rolling Eyes
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8 94r .był...
Windstar 3.0 98r był...
chrysler Voyager 2.0L 98r był...<br>WIELKI
PTS 3.8 95r jest...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mihauek1
*
*


Dołączył: Jan 18, 2012
Posty: 922
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Nie Kwi 22, 2012 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pioteer napisał:
Panowie jakie to ma spalanie? Rolling Eyes


w jakimś teście widziałem średnie 12 mpg czyli 20 litrów dla 6.8 v10 czyli w życiu jakieś minimum 10% więcej w naszych warunkach
_________________
Aktualnie: Jeep Patriot, były: Voyager, 300M, Neon i inne Smile

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
charger
*
*


Dołączył: Jul 09, 2006
Posty: 390
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Kwi 22, 2012 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

20 to chyba na trasie:)
kiedyś rozmawiałem z właścicielem takiego 6.8 V10.
Jeździł nim po Warszawie. Spalanie wychodziło w okolicach 35 litrów LPG na 100. Benzyny podobno 30.
Ale na trasie mówił że dało się zejść do 15 - pod warunkiem, że nie przekraczał 90kmh Very Happy
_________________
Chrysler Town&Country 2001 3.8 AWD LIMITED LPG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Nie Kwi 22, 2012 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Benzyniak do 40 chyba diesel palil 28 po Warszawie przy ekonomicznej jezdzie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group