www.asu.pl :: Zobacz temat - co jest grane ?
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

co jest grane ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
wpgulin
*
*


Dołączył: Dec 31, 2005
Posty: 319
Skąd: Radom

PostWysłany: Nie Mar 05, 2006 0:36    Temat postu: co jest grane ? Odpowiedz z cytatem

Zmieniłem świece i kable nie powinien strzelać a jak się okazuje to tylko w teorji Laughing jest tak jak jeżdżę i wykonuje manewry to wszystko jest ok po ograniczeniu wlotu na filtr powietrza to nawet jest żywszy przy starcie i manewrach na trasie jest dobrze ale niech zatrzymam się na skrzyżowaniu dłużej niż puł minuty zejdzie do 1000 obrotów pięknie równo pracuje i trzeba ruszyć to po chwili od ruszenia następuje strzał ale jedzie tyle że jak zwali gumę to robi się muł i trzeba się zatrzymać i poprawić Crying or Very sad Oto jest problem jest tam komp bingo s ponoć najlepszy i moim zdaniem to silnik krokowy na wężu od gazu poprostu przymyka przelot a po ruszeniu nie nadąża się otwożyć na tyle by wystarczyło gazu co zubaża mieszankę i łup co można z tym zrobić bo mnie jóż brakło pomysłów jedyne co mi się nasówa to założyć zwykły register jak miałem w scorpio nie żałowałem mu gazu ale problemów nie było czy nie ma lepszych w reakcji tych krokówek ? albo jak to ustawić w krokach by był szybszy odemnie bo jak przymknie to nie nadąża za otwarciem przepustnicy jak stoję i cały czas mu wajchluje pedałem gazu to nie ma problem ale to nie jazda i głupio wygląda na skrzyżowaniu Laughing Co wy na to?
_________________
Pontiac TS 2.3 tel 601896166 Pozdro dla wszystkich forumowiczĂłw .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
JARECEK
*
*


Dołączył: Jan 26, 2005
Posty: 780
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Nie Mar 05, 2006 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Załóż register chwilowo i ustaw na progu pomiedzy bogata a uboga mieszanka na analizatorze przy 3 tys obr/min potem potestuj czy jest ok zeby wyeliminowac uklad zaplonowy jak bedzie ok To komp gazowy ma byc ustawiony tak aby po przekroczeniu minimalnego polozenia progu TPS otwieral sie do maksimum z maksymalna predkoscia a potem zaczyna byc regulowany sondą lambda. Dlatego twierdze ze MAXI LAMBDA jest najlepsza ma regulacje takie ktore nie wystepuja w innych kompach gazowych a sa wrecz niezbedne do duzych pojemnosci Smile Pozdr
_________________
JEEP GRAND CHEROKEE WH Smile GG.1798493 Skype. TECHTRON E-mail. Techtron@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
wpgulin
*
*


Dołączył: Dec 31, 2005
Posty: 319
Skąd: Radom

PostWysłany: Sro Mar 08, 2006 0:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięk Jarecek potrenuję przez ostatnie dni nie strzelił ale w odruchu już mam że na skrzyżowaniu lekko manewróje pedałem gazu i jest spoko ale wyprubóje i przyjżę się bardziej temu programowi bingo s Laughing
_________________
Pontiac TS 2.3 tel 601896166 Pozdro dla wszystkich forumowiczĂłw .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group