www.asu.pl :: Zobacz temat - Dziwne logo
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dziwne logo

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
grjama
*
*


Dołączył: Dec 18, 2011
Posty: 51
Skąd: Łódż

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2012 17:04    Temat postu: Dziwne logo Odpowiedz z cytatem

Witam,mój Chrysler ma znaczek z gwiazdą na masce a są takie co mają znaczek długi z napisem Chrysler.Szłyszałem że z gwiazdą jest orginalny Amerykan a z napisem jest z Europy.Więc moje pytanie brzmi który z nich jest orginalnym znaczkiem ?
Pozdrawiam
_________________
Chrysler Voyager 1997 3,3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2012 17:14    Temat postu: Hmmm Odpowiedz z cytatem

Hmmm. Ja nigdy się nad tym nie zastanawiałem ale nie wiem czy to po prostu nie zależy od rocznika i od wersji (Voyager, Grand Voyager, T&C, LX, LXI itd.)
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sipadodge
*
*


Dołączył: Jun 22, 2008
Posty: 332
Skąd: kalisz dodge caravan 3,0 lpg 96

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2012 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm ciesz sie ze nie masz napisane ... lancia....
Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2012 18:21    Temat postu: heheh Odpowiedz z cytatem

sipadodge napisał:
hmm ciesz sie ze nie masz napisane ... lancia....
Rolling Eyes


Very Happy
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mihauek1
*
*


Dołączył: Jan 18, 2012
Posty: 922
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2012 19:55    Temat postu: Re: Dziwne logo Odpowiedz z cytatem

grjama napisał:
Witam,mój Chrysler ma znaczek z gwiazdą na masce a są takie co mają znaczek długi z napisem Chrysler.Szłyszałem że z gwiazdą jest orginalny Amerykan a z napisem jest z Europy.Więc moje pytanie brzmi który z nich jest orginalnym znaczkiem ?
Pozdrawiam


w mylnym jesteś błędzie pentastar

był na znaczkach w neonie, sebringu, stratusie i voyagerze do 98 lub 99 roku później wszystkie chryslery miały takie logo



w dla zagwozdki jajko t&c od początku miało "szerokie" logo podobnie jak 300m/lhs/concorde

co do oryginalności to ciesz się, że nie masz t&c/caravana/voya 1 generacji gdzie pentastar był na każdej masce niezależnie od marki
_________________
Aktualnie: Jeep Patriot, były: Voyager, 300M, Neon i inne Smile

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
MarkSeven
*
*


Dołączył: Aug 23, 2009
Posty: 1419
Skąd: USA FL. '99 Grand Marquis, '02 TownCarCartier GoldEdition , '97 DeVille

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2012 3:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko polegalo na tym,ze do 1999 r. Voyager na rynek Usa byl produkowany nie jako Chrysler,ale jako Plymouth i dla odroznienia mial znaczek pentastar.Natomiast jako Chrysler byl tylko Town&Country i on mial znaczek z napisem.Od 2000 roku jak Chrysler byl juz polaczony z Daimlerem ,Voyager byl robiony juz jako Chrysler Voyager , a nie Plymouth i tak samo jak Town&Country otrzymal znaczek z napisem. Idea Natomiast wersja Voyagera na Europe i Kanade do 2000 r byla przewaznie jako Chrysler i dlatego mogla miec inny znaczek.Byl jeszcze blizniaczy Dodge Caravan - ale on w zasadzie mial typowy znaczek Dodge,chyba ze te z wczesnych lat 90 moga miec tez pentostar zamocowany pionowo na masce. Arrow Reasumujac :Na rynek USA sa trzy odmiany tego auta: do r.1999 Plymouth Voyager ,Chrysler Town&Country i Dodge Caravan.Natomiast od r.2000 jest juz Chrysler Voyager , Chrysler T&C i Dodge Caravan. I dlatego te roznice w znaczkach.Niech kazdy z ciekawosci sprawdzi sobie dokladnie jak sie jego auto naprawde nazywa.Bo jest to BARDZO wazne przy zamawianiu czesci.Przykladowo jesli w sklepach usa ktos zechce kupic czesci do 1997 rok Chryslera Voyagera - to moze sie zdziwic .Nie jest to model na stany i w komputerze nie bedzie wszystkiego. Jesli powie : 97rPlymouth Voyager - komputer otwiera zupelnie inny stan czesci.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mihauek1
*
*


Dołączył: Jan 18, 2012
Posty: 922
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2012 6:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie ale na pewno sebringi i neony też miały pentastar jako logo... nudziło się komuś w centrali chryslera wtedy Rolling Eyes
_________________
Aktualnie: Jeep Patriot, były: Voyager, 300M, Neon i inne Smile

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group