www.asu.pl :: Zobacz temat - Nie ma cieplego powietrza czyli brak ogrzewania
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nie ma cieplego powietrza czyli brak ogrzewania
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
jarascl
*
*


Dołączył: Jan 02, 2012
Posty: 101
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Wto Sty 31, 2012 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sato -- trafiłeś na człowieka któremu dwa razy się nie gada. POCZEKAJ tylko załatwię ten Kraków i potem jakąś sobotę znajdziemy. Tak mi się wydaje że najlepsza była by sobota ale dostosuję się do Ciebie.
Dzisiaj odbieram sprintera z serwisu bo w grudniu miałem wypadek tak że do tej pory się robił i musiałem coś mieć dużego i nawinął się woyager no to go kupiłem ale wiecznie coś.
Jak się przesiądę na sprintka to amerykaniec idzie w odstawkę tak zwaną czyli będzie na niedzielę wyjeżdżał i na dalsze wypady . Fajnie by było jakby był przynajmniej w 99% sprawny. zrobię wszytko dla niego w miarę możliwości finansowych. Tak że na pewno się pokażę tylko napisz mi co mu za oferujesz???? i za ile???
Wink Wink [/b]
_________________
plymouth grand voyager 95r 3,3 SE zagazowany (w nowej budzie)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Otamix
*
*


Dołączył: Jul 09, 2011
Posty: 23

PostWysłany: Wto Sty 31, 2012 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W związku z tym że jest bardzo zimno na dworze i przypadkowo odkryłem problem z ogrzewaniem w moim voyku napisze ....może komuś się przyda.
Przyjaciele tak jak wy mój voyek raz grzał albo wcale nie grzał jak mu się chciało ,jest zgazowany a gaz jest wpięty w ogrzewanie tak jak wcześniej piszecie,czytałem uważnie posty i wedle wskazowek poszedłem odpowietrzyć nagrzewnice ,ściskając weże od nagrzewnicy przypadkowo ułamal mi się taki zaworek bodajże zwrotny zamontowany na jednym ze węży do nagrzewnicy .Mimo że zaworek ma ok 2cm średnicy to przelot w nim wody jest tak skonstruowany (chyba to wymyślił polski inżynier kużwa...jedyne co wymyślił to "Żur i lampa nawtowo")że ma ok 4mm średnicy a więc logiczne że woda poleci wężami przez reduktor gazu bo tam ma dużo mniejszy opór.Wywaliłem to ustrojstwo w miejsce tego rurka miedziana 15mm dwie cwingi i grzeje ::::nareszcie męczyłem się dwa lata bez ogrzewania praktycznie ,panie dzięki ci że to się złamało !!!Wywalcie to i będzie git -pozdrawiam z gorącego wreszcie voyka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jarascl
*
*


Dołączył: Jan 02, 2012
Posty: 101
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Wto Sty 31, 2012 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wstaw zdjęcie w którym to jest miejscu ???????? bo mi ręce marzną jak jadę o nogach już nie wspomnę
_________________
plymouth grand voyager 95r 3,3 SE zagazowany (w nowej budzie)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Otamix
*
*


Dołączył: Jul 09, 2011
Posty: 23

PostWysłany: Wto Sty 31, 2012 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie to jest jak wystają te dwa króćce od nagrzewnicy z grodzi to na tym dolnym było 5cm węża potem ten felerny zawór i do niego znowu wąż aż do tej metalowej rurki z silnika....może dodam że voyager 3.0 rok 97 bo może w starszych tego nie było
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sato
*
*


Dołączył: Sep 13, 2007
Posty: 1350
Skąd: Wodzisław Śląski

PostWysłany: Sro Lut 01, 2012 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarasci oczywiście jak będę miał wolny czas to nie ma sprawy bo sporo mi pochłania budowa.
Sam się zastanawiam kiedy u siebie zrobię zaległe bo obecne temperatury minusowe w garażu mnie zniechęcają.

Co do obiegu nagrzewnic tylnej i przedniej nie znalazłem żadnych zaworów zwrotnych a miałem rozebrane wszystko.No prawie wszystko.
_________________


Chrysler Grand Voyager 3,3 2000r. LPG Stag 300
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jarascl
*
*


Dołączył: Jan 02, 2012
Posty: 101
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Sro Lut 01, 2012 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę ci pomóc przy budowie zajmuję się od 12 lat stolarką otworową tzn.montaż okien plastikowych , aluminium ,drewno, drzwi zew. i wew. rolety oraz bramy garażowe. mam dojścia do producenta rolet oraz parapetów wew. i zew. prowadzę malutką działalność tak że fakturkę też mogę wystawić.

pozdrawiam i e takim razie do zobaczenia
_________________
plymouth grand voyager 95r 3,3 SE zagazowany (w nowej budzie)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sato
*
*


Dołączył: Sep 13, 2007
Posty: 1350
Skąd: Wodzisław Śląski

PostWysłany: Sro Lut 01, 2012 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będę pamiętał.Żona na pewno się ucieszy Laughing
_________________


Chrysler Grand Voyager 3,3 2000r. LPG Stag 300
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group