www.asu.pl :: Zobacz temat - Skrzynia 966 ac wibracje grand voyager 2002
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Skrzynia 966 ac wibracje grand voyager 2002

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Janusz1213
*
*


Dołączył: Sep 08, 2008
Posty: 32
Skąd: GDAŃSK

PostWysłany: Sob Lip 16, 2011 20:59    Temat postu: Skrzynia 966 ac wibracje grand voyager 2002 Odpowiedz z cytatem

Witajcie mam pewien problem z moją skrzynią, a mianowicie czasami jest tak że ruszam i po ujechaniu ok 1-2 km zaczyna telepać całym autem wpada w wibracje muszę sie zatrzymać lub wrzucić N i wszystko mija (mam skrzynię o oznaczeniu 966 ac ) i jescze jedno wydaje mi sie ze przeciąga biegi i w momencie hamowania jest tak że zrzuca bieg (na otatnich metrach) zastanawiam sie nad wymianą skrzyni na inną używaną czy pasują 5-cio biegowe skrzynie?? pasujące do tego rocznika i silnika ,co sadzicie na ten temat. rocznik auta 2002 silnik benzyna (niestety już z lpg)
_________________
DODGE Journey R/T dawniej Chrysler T&C 2002 LIMITED Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kobys
*
*


Dołączył: Jun 19, 2011
Posty: 309
Skąd: Mszczonów

PostWysłany: Pon Lip 18, 2011 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kupisz inna i tez nie wiesz co wsadzisz. ja bym proponowal sie zajac ta, bo to moze nic strasznego. moze jakas poducha, mocowanie sie wywalilo, a te wibracje, wedlug mnie ustaja, gdy sie zatrzymasz, bo skrzynia wpada w swoj okreslony rezonans a ty go przerywasz, cxyli cos jest luzne i przy okreslonej czestotliwosci bije.
_________________
chrysler town&country 1997r 3.8, jasna skórka i fajnie się śmiga z rodzinką, jeep ...się utopił, ford sprzedany ale jest primera na wypasie plus szukam znowu JEEPA szerokiego SmileSmile do zabawy... 
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group