www.asu.pl :: Zobacz temat - Check silnika 2,3
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Check silnika 2,3

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
leonard
*
*


Dołączył: Jun 21, 2005
Posty: 2

PostWysłany: Pon Paź 17, 2005 19:45    Temat postu: Check silnika 2,3 Odpowiedz z cytatem

Przywiozłem z Niemiec TS 2,3, w niemczech stał ponad 2 lata, niemiec nie mógł go odpalić.Po przywiezieniu stwierdziłem, że "złapaly" wtryski i uruchomiłem go.Po odpaleniu po około 5 minutach zapala się check,czy ktoś domyśla się jaka może być tego przyczyna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JARECEK
*
*


Dołączył: Jan 26, 2005
Posty: 780
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Pon Paź 17, 2005 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sonda lambda po tylu latach mogła sie skończyć zaraz po odpaleniu jak dostała ciepła ale to tylko domysł polecam diagnostyke w takim aucie które stało warto wszystkie połączenia kostek itd narazone na dzialanie warunków zewnetrznych zakonserwowac nap.WD40 Pozdr
_________________
JEEP GRAND CHEROKEE WH Smile GG.1798493 Skype. TECHTRON E-mail. Techtron@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Nie Lis 13, 2005 15:01    Temat postu: check Odpowiedz z cytatem

Przyczyn wyswietlania kontrolki check moze byc mnostwo i bez diagnostyki sie chyba nie obejdzie ( chyba ze chcesz wymieniac wszystko pokolei )

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mwsakwa
*
*


Dołączył: Dec 27, 2004
Posty: 119
Skąd: Busko ZdrĂłj

PostWysłany: Pon Lis 14, 2005 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szybka diagnoza: zewrzyj styki aldl pierwszy i drugi od gory z lprawej strony, wlacz zaplon i licz ilosc mrugniec. kazdy kod powtarzany 3 razy. start to 12 a potem "wrozka prawde ci powie"
_________________
TS 2,3 93 na kolkach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Wto Lis 29, 2005 16:31    Temat postu: kod silnika 2.3 Odpowiedz z cytatem

Mozna i tak Very Happy

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
teamc
*
*


Dołączył: Feb 12, 2006
Posty: 34
Skąd: Koszalin

PostWysłany: Nie Lut 12, 2006 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm jak mam sprawdzic te kody blyskowe bo nie kumam gdzie co mam zewzec! A i jeszcze liste kodow gdzie ja znajde?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Lut 13, 2006 21:45    Temat postu: kody Odpowiedz z cytatem

Nad nogami kierowcy znajduje sie kosc ALDL. Nalezy zewrzec kablekiem styki 1 i 2 z prawej strony od gory. Natepnie wlacz zaplon. Na poczatku wyswieti kod 12 a nastepnie 3 razy powtorzy kod bledu. Jak bedziesz wiedzial jaki kod to napisz a ja powiem ci co on oznacza. Nie mamy na stronie gotowych opisow kodow ALDL. Jsli ktos ma nie doda do dzialu download lub wysle mi na info@asu.pl .


Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
teamc
*
*


Dołączył: Feb 12, 2006
Posty: 34
Skąd: Koszalin

PostWysłany: Pon Lut 13, 2006 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm mam proble moj TS nie ma jednego styku Sad tego do check na lampce Sad co w takim wypadku amma zrobic? Nie mam tego wtyku B a zato mam A, M , K ??[/img]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group