www.asu.pl :: Zobacz temat - Komputer podróżny w DIESLU
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Komputer podróżny w DIESLU

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
skbart
*
*


Dołączył: Aug 14, 2006
Posty: 167
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Sro Lis 29, 2006 22:51    Temat postu: Komputer podróżny w DIESLU Odpowiedz z cytatem

Witam, dawno się nie odzywałem ale długo opowiadać. Tak czy inaczej mam już drugiego SYNA. Very Happy

Proszę przyzanjcie się kto ma Voyagera (rok 1996-1999) w Dieslu i posiada taki komputer podróżny nad głową który wyświetla różne ciekawe inforamcje. Wiem że to żadkość ale może jednak .... Rolling Eyes

Mam taki do kupienia na oku, nie drogo, ale obawiam się że nie będą wyświetlać się wszystkich informacje. W polskiej wersji instrucji twierdzą że będzie tylko temperatura, kompas i zegarek a inforamcje o spalaniu dostępne są tylko w wersjach benzynowych. Zaś w wersji angielsko języcznej nic na ten temat nie wspominają że mogą być wyjątki.

Dzięki za info Idea
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
toldi
*
*


Dołączył: Aug 20, 2006
Posty: 82
Skąd: Koszalin

PostWysłany: Czw Lis 30, 2006 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam takiego potowra Smile racja w wersji z silniekiem disle wyswietla tylko temperature, kompas, czas podorozy oraz ilosc przejechanych kilometrow i to wsio
_________________
Chrysler Voyager 2,5 TD, 99r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
skbart
*
*


Dołączył: Aug 14, 2006
Posty: 167
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Pią Gru 01, 2006 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sad To mnie zmartwiłeś,
Crying or Very sad Ciekawe czym to jest spowodowane? Tym że masz inny wyświetlacz i gdyby wstawić od benzyny to by pokazywał, czy dlatego że komputer niepodaje wogule takiej informacji?

Może wystarczy by podciągnąć jedynie dodatkowy kabel Idea

Może ktoś jeszcze mam pomysł!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
slaslu
*
*


Dołączył: Mar 11, 2005
Posty: 503
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Gru 01, 2006 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi się wydaje ze w dieslu moze nir być czujnikow badajacych spalanie itp. i tym to moze byc spowodowane Sad
_________________
DODGE GRAND CARAVAN ES GOLD 3.8L 96.r ZAGAZOWANY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
dubelt
*
*


Dołączył: Jan 22, 2006
Posty: 952

PostWysłany: Sob Gru 02, 2006 0:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spalanie liczone jest wg czasow wtryskow i obrotow. nie ma nic wspolnego z lambdami .. bezposrednio.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
slaslu
*
*


Dołączył: Mar 11, 2005
Posty: 503
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Gru 02, 2006 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to moze jest poprostu wsadzony gorszy komputer do niego, bo chyba wersje w dieslu to nie sa prawdziwie amerykanskie tylko raczej na europe Smile
_________________
DODGE GRAND CARAVAN ES GOLD 3.8L 96.r ZAGAZOWANY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
dubelt
*
*


Dołączył: Jan 22, 2006
Posty: 952

PostWysłany: Sob Gru 02, 2006 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

komp mzoe byc ten sam, ale nie ma skad dostawac informacji ..

diesle to na pewno wymysl europejczykow Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
skbart
*
*


Dołączył: Aug 14, 2006
Posty: 167
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Sob Gru 02, 2006 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Confused Widzę że skończy się na tym że znów mi będziecie udawadniać że Benzyna jest lepsza od Diesla Sad

A ja tylko chciałem się dowiedzieć czy ktoś ma takiego co pokazuje spalanie Exclamation

Idea Wiem, Benzyny są wyposażone lepiej z założenia, mają skórę, podgrzewane fotele, dzieloną kanapę i takie tam....
Crying or Very sad Ale niesprzedam teraz mojego POTWORA, to jakby pożucić swoje dziecko, Co na to by powiedział sam Giertych Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dubelt
*
*


Dołączył: Jan 22, 2006
Posty: 952

PostWysłany: Nie Gru 03, 2006 0:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spoko Smile nikt tak bardzo juz nie wkurza sie na "czarna owce" amerykanskiej grupki Wink motoryzacyjnej

ja nie mam komputerow, wyswietlaczy i wodotryskow Neutral


ale nie mowie ze nie bede mial ;P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
almado
*
*


Dołączył: Jul 14, 2005
Posty: 597
Skąd: Oława

PostWysłany: Wto Gru 05, 2006 0:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez ten cholerny komputer to się kiedyś zabiję... przyspieszam i zamiast patrzeć na droge to na te cyferki nad głową zerkam, czy chwilowe spalanie przekroczyło mi już 40 litrów czy nie Smile
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8, 1993
- sprzedam, 602436559
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
skbart
*
*


Dołączył: Aug 14, 2006
Posty: 167
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Wto Gru 05, 2006 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To tak jak ja na nawigację, zamiast jechać do domu to się patrzę czy dobrze jadę jakbym nie wiedział gdzie jechać. Raz się mało nie wpakowałem facetowi w ... od tamtego czasu włączam tylko jak jestem w nieznanym mi miejscu. Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
reebi
*
*


Dołączył: Feb 09, 2011
Posty: 15
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto Mar 22, 2011 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również mam na oku taki komputerek i tu nasuwają się pytania. Obecnie mam tylko dwa światełka podejżewam że seryjne ,więc jak zakupie cały moduł to bede miał wiązkę do kompa? Jak wygląda taka wiązka? Jak podłączyć komputer bez standardowej tzn. gdybym dorobił wlasne kable gdzie się wpiąć?
_________________
Dodge Caravan 3,0 v6
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group