www.asu.pl :: Zobacz temat - Gaśnie silnik przy wrzuceniu na D
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gaśnie silnik przy wrzuceniu na D

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Adriano
*
*


Dołączył: Feb 27, 2008
Posty: 247
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Czw Lut 24, 2011 19:58    Temat postu: Gaśnie silnik przy wrzuceniu na D Odpowiedz z cytatem

witam

Panowie mam pewien problem, co prawda to nie amerykaniec akurat to auto to audi a6 c4 avant 2.6 V6, ale mam nadzieje ze mi pomozecie. A wiec , auto odpala ladnie i czasem chodzi bez zarzutu, skrzynia pracuje ladnie bez zadnych szarpniec itd. , ale za to czasem dzieje mi sie tak ze jak włącze na D to silnik gaśnie, co ważne na R jak wtedy wrzuce to jedzie bez problemu. No z jednej strony dobre i to bo jest jak wrócic do domu Smile . Prosilbym o jakies sugestie co to moze byc. Nie wiem czy to wazne ale auto ma walniety czujnik temperatury bo nie załącza wentylatorów , i cały czas miga kontrolka od temp. , tylko ze sie nie zagrzewa bo przy dzisiejszych temp. to nie ma jak.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
kitt78
*
*


Dołączył: May 25, 2009
Posty: 474
Skąd: Torun

PostWysłany: Pią Lut 25, 2011 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja miałem taki problem w moim aucie ale przy R i D, szczególnie jak zimny olej - u mnie był walnięty konwerter - wymiana na inny rozwiązała problem - ale u Ciebie może być coś innego.
_________________
2004 Dodge Stratus 2.4 LPG (A604)
był: Dodge Grand Caravan 3,3l AWD rok 2000
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Adriano
*
*


Dołączył: Feb 27, 2008
Posty: 247
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Pon Lut 28, 2011 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic nie jeżdziłem prawie tym autem , tylko odpalałem silnik i rundke dookoła domu dla rozruszania, a teraz to juz albo jedzie dobrze ale rzadko, a tak to gasnie po włączeniu na D jak pisałem wczesniej albo jak już jedzie to tylko ma bieg 1 .
Napiszczie mi jak wiecie co to moze byc bo nawet nie wiem ile mam kasy zbierać. Czy może tak byc jak bedzie za malo oleju w skrzyni?? albo jest nie wiadomo jaki olej ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
sato
*
*


Dołączył: Sep 13, 2007
Posty: 1350
Skąd: Wodzisław Śląski

PostWysłany: Wto Mar 01, 2011 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak u ciebie ale np.we voyagerze jak przełożysz dźwignię na bieg to go nie odpalisz tj.nie zakręci rozrusznikiem właśnie w tym wypadku steruje tu pozycjoner.

Może by należało sprawdzić to u ciebie.
Może jakieś kostki nie maja kontaktu więc należałoby się im dobrze przyjrzeć.
_________________


Chrysler Grand Voyager 3,3 2000r. LPG Stag 300
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group