www.asu.pl :: Zobacz temat - dodge caravan 3,8 2000r
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

dodge caravan 3,8 2000r

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
marusia
*
*


Dołączył: Aug 28, 2010
Posty: 13
Skąd: Z pod Koszalina

PostWysłany: Wto Gru 07, 2010 21:33    Temat postu: dodge caravan 3,8 2000r Odpowiedz z cytatem

Witam maniaków dodga . Wcześniej opisałem problem z moim autkiem . Dotyczył skrzyni biegów A604 palił mi się serwis i działały 2 biegi . Więc kupiłem sobie na alegro kabel OBD2 wraz z programem diagnostycznym program to PCMSCAN i w pierwszej fazie odczytu błędów wyszło że miałem uszkodzony czyjnik prędkości skrzyni biegów IN . Po wymianie teraz jest wszystko ok.

Przyczyny i obiawy rano odpalam brykę ruszam i niby wszstko było ok aż do czwatego biegu i po zatrzymaniu na światłach ruszam dalej i działały tylo 2 biegi ale zauważyłem że po wyłączeniu silnika i po ponownym odpaleniu miałem nadal cztery biegi aż do zatymania znowu na światłach i historia cały czas się powtarzała i z wyższych biegów na niższe skrzynia szarpała a jeżdżenie z prędkością około 50 km/h to niemógł się zdecydować na jakim biegu ma jechać , dwójka i trójka aż wyskoczł serwis.Przeraziłem się wydatkami dzwoniłem do ASO i mówili mi że skrzynia do remontu koszt 3000 zł Byłem ździwiony bo tak mały przebieg 80tyś i remont , ale cóż mam kumpla w usa kupł mi komplet naprawczy koszt 135 dolarów ale okazało się nie potrzebnie po prostu trzeba zacząć od podłączenia kompa zanim zaczniemy panikować Może komuś pomogę tymi iformacjami. Jakie mnie spotkały problemy z tym autkiem . Polecam ten kabelek OBD2 zaoszczędzicie kasy na podłączeniu w ASO ponieważ wstępne zbadanie możecie sami wykonać jak ktoś jest kumaty Pozdrawiam Very Happy


Ostatnio zmieniony przez marusia dnia Sro Gru 08, 2010 11:18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krzycho1978
*
*


Dołączył: Jun 06, 2007
Posty: 875
Skąd: DODGE Durango 2006.CHEVROLET Celebrity

PostWysłany: Wto Gru 07, 2010 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"dwujka i trujka" po pierwsze dwoje i troje a wiec Ó zamknięte!!!!!

a po drugie to m wygląda tylko na reklamę kabelków do obdII jaki miałeś program???? (PCMSCAN=udało ci sie zrobic tę diagnozę w pełni???)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marusia
*
*


Dołączył: Aug 28, 2010
Posty: 13
Skąd: Z pod Koszalina

PostWysłany: Sro Gru 08, 2010 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzycho1978 napisał:
"dwujka i trujka" po pierwsze dwoje i troje a wiec Ó zamknięte!!!!!

a po drugie to m wygląda tylko na reklamę kabelków do obdII jaki miałeś program???? (PCMSCAN=udało ci sie zrobic tę diagnozę w pełni???)


Już nie bądź taki szczegularz poprostu boisz się konkurencji czy co? Napisałem "wstępne zbadanie "odbierasz to co czytasz i nie raklamuje tych kabelków . Ja sobie kupiłem ten kabel i jestem zadowolony. ( A nie myli się ten co nic nie robi ) Najlepiej zedrzeć kasę . A co o dwójkę i trójkę mam prawo się pomylić , mandatu za to mi nie wlepią. Jeżeli chcesz kogoś poprawiać z pisownią to zacznij od siebie................
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Gru 08, 2010 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajnie sie was czyta Laughing
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Gural
*
*


Dołączył: Sep 07, 2007
Posty: 1266
Skąd: UÄ�

PostWysłany: Sro Gru 08, 2010 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poezja Smile
_________________
jest:
dodge grand caravan 3.8 LPG 2005
seat Leon 1.6 2010

było
tyle, że nie spamiętam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ply
*
*


Dołączył: Jul 14, 2007
Posty: 438
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sob Gru 11, 2010 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że Skaner OBD2 to powinien mieć każdy kto ma auto po 96- z usa
tak samo jak klucz do kół.
Można wiedzieć jaki kod ci wyskoczył ?
_________________
Plymouth Grand Voyager 3,3 '96 LPG, 16l/100km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group