www.asu.pl :: Zobacz temat - sprzedam chrysler intrepid i dodge intrepid - 2 w cenie 1
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

sprzedam chrysler intrepid i dodge intrepid - 2 w cenie 1

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
cofi7
*
*


Dołączył: Feb 28, 2006
Posty: 233
Skąd: ZAMOŚĆ

PostWysłany: Czw Lut 25, 2010 21:24    Temat postu: sprzedam chrysler intrepid i dodge intrepid - 2 w cenie 1 Odpowiedz z cytatem

przymierzam się do sprzedaży swoich aut, mam sprawnego i w ciągłej eksploatacji chryslera oraz niesprawnego i wyrejestrowanego dodga. jeśli jest ktoś zainteresowany to wszystkie szczegóły odnośnie tych aut napisze, na priv. dodga kupiłem na części i trochę części sprzedałem, tak że nie jest kompletny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mass441
*
*


Dołączył: Oct 25, 2010
Posty: 2

PostWysłany: Czw Gru 09, 2010 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powodzenia :] ja swojego visiona sprzedawałem 2 lata :] cena był dobra a stan idealny, ludzie w Polsce się boją takich aut
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gruchol
*
*


Dołączył: Dec 23, 2009
Posty: 41

PostWysłany: Pią Gru 10, 2010 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak byś miał silnik 3.5 to bym może pomyslał nad tym intrepidem. Ja właśnie szukam jakiegoś fajnego visiona, ale nic ciekawego nie wiedzę aktualnie Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group