www.asu.pl :: Zobacz temat - ATF mercon V
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ATF mercon V

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
imjacek
*
*


Dołączył: Jan 20, 2009
Posty: 64
Skąd: Podkarpackie

PostWysłany: Pią Paź 01, 2010 12:00    Temat postu: ATF mercon V Odpowiedz z cytatem

Mam do sprzedania 6 butelek (pojemność 1 U.S. QT czyli 0.946 litra) oleju do skrzyni biegów - Valvoline Mercon V. Kolega w Chicago zaszalał i wysłał mi zdecydowanie więcej niż chciałem Very Happy Szkoda żeby stał w garażu, może ktoś sobie wleje.

"Officially licenced & Ford - approved. Recommended for most Ford vehicles including Lincoln and Mercury models. For use in transmissions calling for Mercon V or Dexron III / Mercon fluids." - przepisałem z etykiety na butelce.

Bardzo dobry specyfik, taki "prawdziwy amerykański" Mercon V. Nawiasem mówiąc, wybrałem ten olej po konsultacjach z naszym wspólnym kolegą - MarkSeven. Odstąpię chętnie forumowiczom po kosztach zakupu, czyli za 200 PLN. Bez negocjacji, bo na prawdę tyle zapłaciłem. Zainteresowanym mogę wysłać zdjęcie butelki. Z cennika Poczty Polskiej zwykła paczka od 5 do 10 kg ma podobno kosztować 18 PLN, więc taki pewnie wyjdzie koszt wysyłki. Polecam, bo jak juz pisałem, szkoda żeby stał na półce. Po wlaniu do mojej ASB wyraźna zmiana: niemal całkowicie zniknęło opóźnienie w momencie wrzucania R lub D, czyli czas/zwłoka od ruchu dźwignią do pojawienia się mocy na kołach. Na pewno wiecie o co mi chodzi. Aczkolwiek mogła też tę zmianę spowodować wymiana filtra. Tak czy owak jest bardzo OK Very Happy
_________________
pozdrawiam
Jacek

'04 Ford Freestar SE 3.9
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group