www.asu.pl :: Zobacz temat - Sprzedam Venture 99r
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sprzedam Venture 99r

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Sali
*
*


Dołączył: Jul 10, 2010
Posty: 1

PostWysłany: Sob Lip 10, 2010 18:40    Temat postu: Sprzedam Venture 99r Odpowiedz z cytatem

Z wielkim żalem muszę się rozstać z moim Chevroletem, ponieważ rozkręcam firmę i potrzebuję dużego busa. Samochód w zeszłym roku odkupiłem od ambasadora Szwajcarii w Warszawie, który był właścicielem od 9 lat, a w Polsce jest 3 lata, był tam gdzie Oni, przedtem w Wietnamie chyba. W samochodzie było wszystko na bierząco wymieniane, jak robiłem przegląd auta to nawet bębny i szczęki są nowe W Polsce ambasada serwisowała samochód w serwisie amerykańskich aut na Za wodzie ( mam faktury). Ja niedawno wymieniłem, oleje (petro canada), firtry, świece autolite, kable standard. swożeń i gumki pod stabilizatorem. olej 9l perto canada i fitr do skrzyni mam,ale jeszcze nie zdążyłem wymienić, klima sprawna nabita 15.06.2010. Ostatnio też założyłem oryginalny wypinany hak. Wogóle nie myślałem o sprzedaży auta, ale wyszło jak wyszło i na jakiś czas trzeba się pożegnać z amerykańską motoryzacją niestety. Samochód ma 115 tys mil na liczniku, ale palca nie dam sobie uciąć czy oryginalny, Ja napewno go nie kręciłem, a kupiłem przy stanie 111000. nie ma i nigdy nie miał gazu. teraz wady: był obity z lewej i z prawej strony na wysokości początku tylnego błotnika ( za wcześnie ambasadorowa wkęciła się w bramę w obu przypadkach ) i nie jest to najlepiej zrobione widać inny odcień lakieru w tych miejscach. drzwi kierowcy i błotnik do małej zaprawki, trochę rys na nadwoziu i nie zawsze działające elektryczne drzwi przesuwne. z wyposażenia: poduszki boczne, tylne szyby uchylane elektrycznie, podwójne ogrzewanie, welur, prawie nowe opony letnie i zimowe. Cena 12900, bo mam na oku fajnego busa, dla zdecydowanego klienta coś się jeszcze pomyśli Very Happy samochód jest do obejżenia w Warszawie najczęściej w Starej Miłosnej mój tel 602284672
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group