www.asu.pl :: Zobacz temat - Ponoć to PTS forumowicza, czy ktoś zna to auto?
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ponoć to PTS forumowicza, czy ktoś zna to auto?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
NiGhtWiSh
*
*


Dołączył: Apr 08, 2010
Posty: 50

PostWysłany: Nie Cze 06, 2010 18:53    Temat postu: Ponoć to PTS forumowicza, czy ktoś zna to auto? Odpowiedz z cytatem

Witam,
zastanawiam się właśnie nad tym autem, jestem po krótkiej pogadance z właścicielem i czekam na zdjęcia. Właściciel twierdzi, że jest tu na forum ASU. Czy ktoś to potwierdzi? Czy ktoś zna to auto i może coś o nim powiedzieć? Sorry za taką dociekliwość, ale chciałbym potwierdzić jego słowa. Pozdrawiam! Wóz w linku


http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13407742
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
charger
*
*


Dołączył: Jul 09, 2006
Posty: 390
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Cze 06, 2010 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trzeba bylo zapytac o nick, sam bys mogl sprawdzic
_________________
Chrysler Town&Country 2001 3.8 AWD LIMITED LPG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
gucio
*
*


Dołączył: Aug 13, 2007
Posty: 415
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Nie Cze 06, 2010 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteś zdecydowany na tą kwotę ? Shocked
_________________
http://www.klub-caravaningowy-kompas.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
brewka83
*
*


Dołączył: Jul 28, 2007
Posty: 323
Skąd: Piotrków Tryb. a czasem Zawiercie aktualnie Oslo

PostWysłany: Nie Cze 06, 2010 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za ta kase to musi byc naprawde jakies latajace wozidelko Shocked
Mysle ze to jednak troszke za duzo ale decyzja nalezy do Ciebie!
_________________


PTS 3.8 95 - Był Ford Mondziak MK1 - Był 
Audi A6 C5 Avant 2.8 V6 Quattro - Jest
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
NiGhtWiSh
*
*


Dołączył: Apr 08, 2010
Posty: 50

PostWysłany: Nie Cze 06, 2010 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O pieniądzach zacznę rozmawiać, jak się dowiem więcej o aucie. Czekam na email, a tymczasem zasięgam języka na forum Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maverick
*
*


Dołączył: Sep 04, 2007
Posty: 147
Skąd: dolnoslaskie

PostWysłany: Pon Cze 07, 2010 7:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- niezależnie od modelu i rocznika a nawet ceny

początkiem rozmowy ze sprzedającym jest zapytanie
o instalacje gazową ( FACET PISZE ZE MA )

- kiedy była zainstalowana instalacja (... / spory % ceny auta )
- co to za generacja LPG
- do kiedy jest termin waznosci butli gazowej
- zapytaj o wyciąg ze swiadectwa homologacji ( nowe przeglądy wymagaja numery homologacji wszystkich sładników instalacji LPG )

-------------- cena
po samej rozmowie tel. można się dowiedzieć wiele bez wchodzenia w temat o ile zaliczy pytania o instalacji LPG
_________________
Pontiac TS 3800 oraz Chrysler 300M + coś z Francji Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Pon Cze 07, 2010 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zbaczajac troche z tematu ...moja uwage przykul dopisek : mozliwa zamiana na rozbity....= > cza by dobrze sprawdzic czy ten ponton tez nie byl kiedys rozbity ;/
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Zyzo
*
*


Dołączył: Feb 01, 2005
Posty: 137
Skąd: Stolyca

PostWysłany: Pon Cze 07, 2010 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie nie wiem czy powinienem...;

PTS z roku 1996 i silnikiem 3.8L NIE ISTNIEJE.
Akurat z tego roku byl WYLACZNIE silnik 3.4L w USA (oraz manual 2.3 16V w Europie)

Albo papiery nie tegez albo swap silnika albo jedno i drugie...


Ostatnio zmieniony przez Zyzo dnia Pon Cze 07, 2010 14:24, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
maverick
*
*


Dołączył: Sep 04, 2007
Posty: 147
Skąd: dolnoslaskie

PostWysłany: Pon Cze 07, 2010 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdybym chciał sie czegoś wiecej dowiedzieć
wpisałbym w wyszukiwarce google ...... szpaczur1


ale ja nie jestem zainteresowany tym ogłoszeniem
_________________
Pontiac TS 3800 oraz Chrysler 300M + coś z Francji Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NiGhtWiSh
*
*


Dołączył: Apr 08, 2010
Posty: 50

PostWysłany: Pon Cze 07, 2010 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok, panowie dziękuję bardzo. moooocno rozkojarzony jestem ostatnio... Lada godzina będę miał kolejnego synka, więc w natłoku zaczynam popełniać babole. auto od szpaczura odpuszczam... dzięki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sipadodge
*
*


Dołączył: Jun 22, 2008
Posty: 332
Skąd: kalisz dodge caravan 3,0 lpg 96

PostWysłany: Pon Cze 07, 2010 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nooo i to taxi kiedys było Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bodek1968
*
*


Dołączył: May 23, 2010
Posty: 241
Skąd: Wyspa Uznam

PostWysłany: Wto Cze 08, 2010 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.
Też przeglądałem to ogłoszenie-cena zwaliła mnie z nóg.Za taka kasę można wyrwać niezgorszego "pontona" 3,4 w nowej budzie.Napisałem do gościa na gg(był dostępny),ale szybko sie "uniedostępnił".Też jestem na etapie poszukiwań,ale mnie interesuje konkretnie taki egzemplarz

http://www.allegro.pl/item1065684387_pontiac_trans_spoort_se_2_skrzynie_gratis.html

Dla mnie stylistycznie najpiękniejsza wersja Smile Zna ktoś z Was to auto?pozdr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Wto Cze 08, 2010 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie da sie ukryc,ze ta buda,malowanie i kolor sa najbardziej kultowe. jednak wersje 3.1+3 biegi wolalbym zamienic na 3,8/4biegi.
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Wto Cze 08, 2010 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam 3,8 ale z tego co sie orientuje to TPS do 3,1 jest taki sam jak do astry 1gen i kosztuje juz od 14zl...no i nie wiem jak w 3,1 ale w 3,8 nawet jak calkowicie odepniesz TPS to wywali ci Checka, stracisz tempomat ale biegi bedziesz mial wszystkie...jakbys byl zdecydowany to zaproponuj sprzedjacemu wymiane uszkodzonego niby TPS na sprawny i doplacisz mu a auto bedziesz mial sprawne - w koncu wymiana tego czujnika to raptem 3min roboty Wink
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
brewka83
*
*


Dołączył: Jul 28, 2007
Posty: 323
Skąd: Piotrków Tryb. a czasem Zawiercie aktualnie Oslo

PostWysłany: Sro Cze 09, 2010 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja swojego sprzedam za 9 tysi Exclamation Wink
Chce tylko tyle ile chcialem plus tyle co do niego wlozylem ostatnio Very Happy
_________________


PTS 3.8 95 - Był Ford Mondziak MK1 - Był 
Audi A6 C5 Avant 2.8 V6 Quattro - Jest
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
bodek1968
*
*


Dołączył: May 23, 2010
Posty: 241
Skąd: Wyspa Uznam

PostWysłany: Czw Cze 10, 2010 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponowałem Mu wstawienie nowego,ale ponoć nie ma jak-jest po wypadku itp.Nie zaryzykuję jazdy prawie 700 km z lawetą bo na miejscu może się okazać,że mechanik "nie zdał egzaminu" i uszkodzone jest coś innego.
Brewka,dzięki za propozycję,ale interesuje mnie wyłącznie model taki,jaki sprzedaje ten gość.Poza tym realne ceny za te auta są nie adekwatne do wkładu ich właścicieli-relatywnie ciężko sprzedają się powyżej 5 tys.Smutna,ale niestety prawda.Do "tłuczenia" na co dzień mam Mondeo,Pontiac ma być tylko na przejażdżki,wakacyjne wyjazdy itp.Jak zrobię 3-4 tys km w roku to max.Za kilka lat "żółte tablice" i niech rośnie w cenę Smile.A co.Smile
pozdr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
brewka83
*
*


Dołączył: Jul 28, 2007
Posty: 323
Skąd: Piotrków Tryb. a czasem Zawiercie aktualnie Oslo

PostWysłany: Pią Cze 11, 2010 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bodek powiem Ci tak!
Ja swojego kupilem za 6900 (utargowalem az 100 na paliwo Laughing ) nie znajac do konca tego modelu!Mi tez sie podoba "lisek" ale moja druga Polowa nie za bardzo go chciala! Jak zaczalem wertowac fora na temat tego auta dopiero zorientowalem sie ze kupilem autko do powaznych poprawek! I tak przez juz 3 lata pakuje w niego kase ale tyle radosci z jazdy co on mi daje to nie dalo mi zadno autko Wink
Zaraz po zakupie wladowalem do niego sekwencje za 2.5 tysia plus wymiana czesci zuzytych i eksploatacyjnych! Do tego po roku zrobilem konwerter plus poprawka skrzyni po kims Laughing co mnie kosztowalo ponad tysiak!
Ostatnio stwierdzilismy ze sprobujemy go sprzedac ze ok 4.5 tysia!Niestety zainteresowanie bylo znikome wiec stwierdzilismy ze zostaje az sie rozleci!
I tak wladowalem do niego kolejne ponad 4.5 tysia!Oczywiscie nie licze reszty kasy ktora wlozylem po drodze Wink
Dlatego tez napisalem ze sprzedam go za tyle i ani grosza mniej Exclamation Wink
Autko jest super i chce nim jezdzic jak najdluzej!A jak finanse pozwola to moze jeszcze kiedys kupie cos innego do jazdy na codzien a to bedzie stac i rosnac w cene Wink
_________________


PTS 3.8 95 - Był Ford Mondziak MK1 - Był 
Audi A6 C5 Avant 2.8 V6 Quattro - Jest
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
bodek1968
*
*


Dołączył: May 23, 2010
Posty: 241
Skąd: Wyspa Uznam

PostWysłany: Pią Cze 11, 2010 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie.
Przychodzi taki moment kiedy auta po prostu nie opłaca się sprzedawać ze względu na poniesione koszty.Na "dzień dobry" tracisz swoje 4,5 tys bo nikt Ci nie zwróci za to co włożyłeś.Ja mam akurat trochę inne podejście od przyjętego ogółu - interesuje mnie stan faktyczny auta a nie rocznik.Takie "zboczenie" Smile nie adekwatne do naszych czasów.
Miałem już kiedyś takiego Pontiaca-kupiłem uszkodzonego za 10 tys zł.Sprawne "chodziły" po 15 tys.Tak samo jak Ty nie znałem się na tym modelu i niemal wtopiłem.Naprawa wyniosła by mnie ok 6 tys zł-10 lat temu.Udało mi się go zamienić na inny i dopiero częściowo odzyskałem kasę.To było istne szaleństwo.Wtedy sobie przyrzekłem,że jak będzie mnie stać to i tak kupię takie auto choćby po to,żeby nim jeździć do przysłowiowego kościoła i spełnić swoje marzenie-zachciankę.
Myślałem nawet o zamianie Mondeo na Pontiaca + dopłata,ale tak jak w Twoim przypadku-po prostu nie opłaca mi się.Ford to "wół roboczy" i jeszcze nigdy nie wyciął mi żadnego numeru-oczywiście jest pod stałą opieką Smile
Pontiacowi raczej tak nie zaufam,ale też nie będę się na niego złościł jak mi padnie skrzynia w trasie.Wystarczy odpowiednie nastawienie.Są auta,które mają to "coś" i wybaczamy im wszystko bez względu na numery jakie nam wycinają,dlatego nie słucham obiegowych opinii,że normalny człowiek nie kupuje "amerykana".
Widać jestem normalny inaczej Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
brewka83
*
*


Dołączył: Jul 28, 2007
Posty: 323
Skąd: Piotrków Tryb. a czasem Zawiercie aktualnie Oslo

PostWysłany: Sob Cze 12, 2010 7:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem ze przeciez nikt mi nie odda tych pieniedzy i nawet nie chce!
Z reszta na alledrogo zeby znalezc PTS-a w dobrym stanie graniczy z cudem! Jedynie pozostaje szukac na forach i czekac!
Autko nie powiem czasem mnie denerwuje ale spelnilem swoje marzenie z dziecinstwa i jak na razie wybaczam mu jak odwali mi jakiegos psikusa Wink
_________________


PTS 3.8 95 - Był Ford Mondziak MK1 - Był 
Audi A6 C5 Avant 2.8 V6 Quattro - Jest
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sob Cze 12, 2010 9:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wtrace swoje 300 groszy:P
ja tez jestem normalny inaczej -od wielu lat i kilku samochodow wstecz jezdze z automate4m,od 2 wstecz to auta z usa ale...te auta z usa to jakies pietnascie albo wiecej lat!!!. wczesniej zmienialem,kombinowalem az trafilem na pierwszego amerykanca ,ktory byzl ze mna znacznie ponad 10 lat. pontona kupilem z wyboru-zawsze chcialem vana ,ale kusil mnie voyek. kumpel(jedi_v) przekonal mnie jednak,ze ponton bedzie lepszym wyborem-za co jestem mu dozgonnie wdzieczny!!!

auta szukalem jakis czas. podobnie jak bodka nie interesuje mnie rocznik ani tez przebieg(hahaha) a stan faktykczny i..wyposazenie:)
znalazlem takei auto z ogloszenia. auto bylo z austrii od pierwszego wlasciciela. nie podniecalo mnie to. pojechalem,zobaczylem i wiedzialem,ze to jest moj ponton! troche bylo zabawy z papierami i takimi tam ,ale za to cena byla mila-4tys zl 3 lata temu.
na dziendobry wymienilem wszyelkie plyny,amortyzatory i zalozylem gaz (sekwencja u lukiego) .nie trza bylo w zasadzie nic wiecej robic.
potem zaczelo sie dopieszczenie:a to zakup czarnych szyb,a to oryginalne radio z rds itp. troche kasy i pracy poszlo ale bylo warto.
z perspektywy 20stukilku lat uzywania roznych samochodow ponton jest pod kazdym wzgledem najlepszy,a juz totalnie bije na leb na szyje produkty niemieckie. fakt,ze zawsze to byly auta uzywane ale kupuje takie z zalozenia. nie bawi mnie zakup auta za 100 tys,ktore po 3 latach warte jest 50 Wink
z ciekawostek: auto mialo ubrane nowki opony gemeral ameri gs 60 ,a w schowku lezala saszetka z logo pontiac w ktorej byla instrukcja z wpisami przegladow i....wszystkie austriackie przeglady dopuszczajace do ruchu(co 2 lata) z podanymi stanami wswzystkich parametrow auta jak i licznika. okazalo sie potem,ze 104 tys na liczniky to wartosc rzeczywista. co ciekawe nie byl to argument przetargowy:)
jak widac mozna kupic tanio i dobrze tylko trza byc cierpliwym Smile
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
brewka83
*
*


Dołączył: Jul 28, 2007
Posty: 323
Skąd: Piotrków Tryb. a czasem Zawiercie aktualnie Oslo

PostWysłany: Sob Cze 12, 2010 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Darku gdybym tylko mial odpowiednia plynnosc gotowkowa Laughing to uwierz mi ze PTS bylby rozebrany na czesci pierwsze i skladalbym go od nowa na nowych czesciach! Po 3 latach uzytkowania wiem mniej wiecej co go boli i co trzeba przy nim robic aby jezdzil bez problemu a przy okazji komfort jaki Nam daje jest nie do pobicia Exclamation
Moze i kupilem go w nie najlepszym stanie ale teraz po naprawie mysle ze pojezdzi jeszcze pare latek i o to wlasnie chodzi Wink
_________________


PTS 3.8 95 - Był Ford Mondziak MK1 - Był 
Audi A6 C5 Avant 2.8 V6 Quattro - Jest
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sob Cze 12, 2010 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak-jak ja bym mial plynnosc,czas i miejsce to GM by sie prosil mnie o odsprzedanie im auta do muzem zakladowego:)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
bodek1968
*
*


Dołączył: May 23, 2010
Posty: 241
Skąd: Wyspa Uznam

PostWysłany: Sob Cze 12, 2010 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jutro chyba podjadę oglądnąć jeden egzemplarz. 70 km to nie 700 Smile Ciekawe w jakim stanie.Kto wie jak to się skończy hehe.pozdr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
MarkSeven
*
*


Dołączył: Aug 23, 2009
Posty: 1419
Skąd: USA FL. '99 Grand Marquis, '02 TownCarCartier GoldEdition , '97 DeVille

PostWysłany: Sob Cze 12, 2010 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

esdarek napisał:
kusil mnie voyek. kumpel(jedi_v) przekonal mnie jednak,ze ponton bedzie lepszym wyborem

I mial racje! Nie ma nic bardziej ladniejszego ,niezawodnego,prostego w obsludze niz PTS 3.8
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Sob Cze 12, 2010 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mark a wyobraz sobie blache w 17 letnim voyku,a w PTS nic,tylko konserwacja podlogi i nadkoli Laughing
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
bodek1968
*
*


Dołączył: May 23, 2010
Posty: 241
Skąd: Wyspa Uznam

PostWysłany: Nie Cze 13, 2010 9:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zauważyłem,że zdecydowana większość użytkowników PTS-a skłania się ku wersji 3.8.Rozumiem,że jest mocniejsza itp,ale...Z opinii wyczytanych min na tym forum wynika,że 3.1 jest prostsza w budowie czyli teoretycznie powinna być tańsza w eksploatacji i co za tym idzie mniej awaryjna.Oczywiście jeśli porównamy te 2 typy o zbliżonym stopniu zużycia.Mam trochę mętlik w głowie bo nie wiem czym się kierować przy wyborze pomiędzy 3.1 a 3.8.
Podam kilka rzeczy,które może pomogą Wam postawić odpowiednią "diagnozę" wyboru.
-jeżdżę spokojnie (chyba przyzwyczajenie z autobusu),nie interesuje mnie "zamykanie budzika".Może trudno w to uwierzyć,ale nie przekraczam 90 km/h,chyba,że przy wyprzedzaniu.Autostrady to "insza inszość".Na co dzień pomykam autobusem więc nie tęsknię za "połykaniem" km na długich trasach.Nie wiem czy przy moim stylu jazdy 4 bieg w 3.8 będzie miał uzasadnienie
-auto ma być traktowane jako trzecie w rodzinie ,do jazdy okazjonalnej-ma dawać frajdę z jazdy
-nie wiem czy warto pakować się w LPG przy stosunkowo małych przebiegach-rzędu 3-4 tys rocznie.Teoretycznie auta bez LPG mogą mieć mniejszy przebieg i mniej kłopotów z eksploatacją silnika.To też jest jakiś argument.LPG mogę zawsze założyć.
-nie chodzi mi o różnice w spalaniu bo wiadomo,że oba silniki muszą swoje zeżreć.To i tak zdecydowanie mniej niż wciąga mój ZIł-130 (37l/100 po szosie-w terenie nie patrzę na wskaźnik Very Happy)
To tyle.Najlepiej jak by to było auto z forum a nie od gościa,który nie wie co kupił i chce się pozbyć.A takich jest sporo.pozdr

aha.jeszcze jedno.Zobaczcie na to ogłoszenie i fotkę z wnętrza-kokpit.Dzwoniłem do gościa i mówił,że auto nie było "walone",ale zastanawiają mnie te jakby spinki na podszybiu.Nie zauważyłem czegoś takiego w innych.Może przyczepił,żeby plastiki nie trzeszczały?Co Wy na to?

http://www.allegro.pl/item1076793791_duzy_zadbany_van.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Nie Cze 13, 2010 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli chodzi o wybor silnika to naprawde ciezka sprawa.3.1 jest podobno bardziej trwaly,mniej skomplikowany jesli chodzi o elektryke,natomiast 3.8 mocniejszy i oszczedniejszy,ale jak twierdzisz pts ma ci sluzyc jako auto weekendowe to wybor zalezy wg.mnie od stanu silnika.
-nie bawilbym sie w gaz jesli auto ma miec takie przebiegi,mniej z tym klopotow(chociaz niektorzy moga miec inne zdanie Laughing )
-pamietaj,ze auta do '93 roku mialy mozliwosc przeprowadzenia tzw.testu spinaczowego polegajacego na odczytaniu kodow bledow
-modele z '94 po faceliftingu tzw. lezki nie maja juz w przednim zdezaku tzw.buforow,ktore byly odksztalcalne przy zderzeniach z niewielkimi predkosciami(nie dotyczy to wersji europejskich robionych na bazie old'sa).
Odnosnie ogloszenia:
spinkami na podszybiu sie nie przejmuj,prawie kazdy ma z wiekiem odgieta tak tapicerke i nie tylko w tym miejscu.
A przy ogledzinach najlepiej wszystko posprawdzaj czy dziala,posprawdzaj typowe objawy lub ich brak jak przy zakupie kazdego innego auta.
Jak cos to dzwon do mnie 793-037-209 lub do Esdarka,mamy na koncie juz kilka udanych zakupow pts,szkoda ze ta daleko do ciebie bo mozna by podjechac.
Jak cos do wal smialo z konkretnymi pytaniami.
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
michal_oca
*
*


Dołączył: Dec 29, 2008
Posty: 349
Skąd: Oleśnica

PostWysłany: Nie Cze 13, 2010 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JEDI_V napisał:
Mark a wyobraz sobie blache w 17 letnim voyku,a w PTS nic,tylko konserwacja podlogi i nadkoli Laughing


Wyobraź sobie mojego 21 letniego Grand Voyagera, który nie ma grama rdzy Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
MarkSeven
*
*


Dołączył: Aug 23, 2009
Posty: 1419
Skąd: USA FL. '99 Grand Marquis, '02 TownCarCartier GoldEdition , '97 DeVille

PostWysłany: Nie Cze 13, 2010 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

michal_oca napisał:


Wyobraź sobie mojego 21 letniego Grand Voyagera, który nie ma grama rdzy Laughing Laughing
Bo wtedy byly Prawdziwe Samochody!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
brewka83
*
*


Dołączył: Jul 28, 2007
Posty: 323
Skąd: Piotrków Tryb. a czasem Zawiercie aktualnie Oslo

PostWysłany: Nie Cze 13, 2010 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mark a mam pytanie zupelnie nie na temat Wink
Gdzie mieszkasz na FL bo ja bylem 2 razy w orlando i wiem jaka tam panuje pogoda Exclamation
Podczas burzy (codziennie ok 16.30 z zegrakiem w reku Wink ) pioruny potrafily walic po drugiej stronie ulicy w drzewa! Wrazenia niesamowite Exclamation Laughing
_________________


PTS 3.8 95 - Był Ford Mondziak MK1 - Był 
Audi A6 C5 Avant 2.8 V6 Quattro - Jest
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
sato
*
*


Dołączył: Sep 13, 2007
Posty: 1350
Skąd: Wodzisław Śląski

PostWysłany: Nie Cze 13, 2010 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ciekawy jest fakt ,że sprzedający podpinają się pod fora aby sprzedać auto.
Trzeba mieć się na baczności. Evil or Very Mad
Zapytaj o nicka tego sprzedającego.Może się tylko zarejestrował.
_________________


Chrysler Grand Voyager 3,3 2000r. LPG Stag 300
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MarkSeven
*
*


Dołączył: Aug 23, 2009
Posty: 1419
Skąd: USA FL. '99 Grand Marquis, '02 TownCarCartier GoldEdition , '97 DeVille

PostWysłany: Nie Cze 13, 2010 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brewka83 napisał:
Mark a mam pytanie zupelnie nie na temat Wink
Gdzie mieszkasz na FL bo ja bylem 2 razy w orlando i wiem jaka tam panuje pogoda Exclamation
Podczas burzy (codziennie ok 16.30 z zegrakiem w reku Wink ) pioruny potrafily walic po drugiej stronie ulicy w drzewa! Wrazenia niesamowite Exclamation Laughing
Mieszkam w West Palm Beach,burze sa ,owszem,ale nie codziennie.Troche inny klimat jak w Orlando bo nad samym oceanem.Sezon burzowy to glownie maj,od czerwca do pazdziernika jest dodatkowo sezon huraganowy.Co do piorunow to wrazenia istotnie niesamowite,ale po godzinnej burzy za 15 minut nie ma nawet sladu i jest sucho.Tylko nieraz rozwalone drzewa albo przystanek autobusowy!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wiciagd
*
*


Dołączył: Oct 10, 2009
Posty: 113
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sob Cze 19, 2010 19:27    Temat postu: Zaurczony Odpowiedz z cytatem

Pozwalam sobie dołączyć do wywiązanej się dyskusji o zamiłowaniu do PTS-a.
Otóż od października ubiegłego roku jestem właścicielem PTS-a 3,4 l 1996 r. Chociaż moim pierwotnym planem był PTS 3,8. Tak szczerze to ani rocznik ani przebieg nie był dla mnie najważniejszy (gdy kupowałem pierwszego "mietka" miał przeszło 600 tyś km).
To co mnie pociągało to ta niesamowita sylwetka, silnik itd. Wyznacznikiem przy zakupie była tylko cena zakupu. Gdybym wtedy wiedział o istnieniu tego forum i skorzystał z rad szanownego gremium pewnie jeszcze więcej bym utargował. Kupiłem swojego pontonika i mimo, że co jakiś czas coś w nim robię, trochę muszę go przywrócić do pełnej sprawności - nie działają niektóre mechanizmy np. centralny zamek odmówił posłuszeństwa, nie działa blokada drzwi itp, ale co mi tam.
Jeździłem różnymi pojazdami, zrobiłem sporo kilometrów ale on jest niesamowity. U mnie ma dożywocie. Ostatnio dostałem propozycję kupna innego na części ale nie ten model a przede wszystkim nie miałbym gdzie go trzymać - szkoda.
A tak reasumując jak będę kiedyś kupował inny samochód to na pewno będzie to "amerykanin" z automatem
_________________
Szukam taniego autka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group