www.asu.pl :: Zobacz temat - Pytanie dotyczące Lincolna Town Car. Proszę o odpowiedź.
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pytanie dotyczące Lincolna Town Car. Proszę o odpowiedź.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
hodik
*
*


Dołączył: May 12, 2010
Posty: 44
Skąd: Wrocław( Tel: 661-219-855 )

PostWysłany: Pon Cze 14, 2010 17:21    Temat postu: Pytanie dotyczące Lincolna Town Car. Proszę o odpowiedź. Odpowiedz z cytatem

Witam !
Zamierzam kupić Lincolna Town Car'a ->
[url] http://moto.allegro.pl/item1081096606_lincoln_town_car_2003_cartier_l_z_powodu_wyjazdu.html [/url]
I teraz mam pytanie:
-Czy przebieg 200 tys Mil dla tego auta i skrzyni jest dużym przebiegiem ?
-Na co zwrócić uwagę podczas kupowania właśnie takiego samochodu ( Jeździłem już Chryslerem z automatem ) ale czy są jakieś specjalne miejsca na które szczególnie zwracać uwagę.
-Za wszelkie inne informację będę bardzo wdzięczny.

Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA WSZELKIE INFORMACJĘ. POZDRAWIAM[/url]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
waldek44
*
*


Dołączył: Oct 30, 2008
Posty: 808
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Cze 14, 2010 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba jakiś handlarz Question popatrz jakie jeszcze samochody oferuje i ile części do samochodów jest w tle,po co już założył nakładki chromowane ?

ale ja się nie znam Very Happy
_________________
Chrysler  Voyager 3,3 z 2000r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
On
*
*


Dołączył: Apr 16, 2008
Posty: 1010
Skąd: Słupsk Pomorskie Plymouth G.V. 3,3 1996r był. Teraz Chrysler G.V. 3,3 Limited 2003r.

PostWysłany: Pon Cze 14, 2010 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Noo, trochę to podpadające, aż tyle pojazdów, te części, a chryslerek nawet bez ogrzewania tylnej części pasażerskiej, a fe.
Wiem, bo mam takiego bez wentylacji na tył, porażka i zimą i latem.
Auto które cię zaciekawiło jest bardzo fajne, ładne i wypasione, ale ja bym się mocno zastanowił.
Nie mój staw... Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hodik
*
*


Dołączył: May 12, 2010
Posty: 44
Skąd: Wrocław( Tel: 661-219-855 )

PostWysłany: Pon Cze 14, 2010 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wcześniej posiadałem Town&Country Smile Zdjęcia, części w tle zostały już wyjaśnione po prostu nie są to fotki u gościa na podwórku a chrysler to jego drugi samochód. Jutro jadę oglądać, spodziewałem się po prostu porad technicznych ale ok Wink Dzięki za odpowiedzi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MarkSeven
*
*


Dołączył: Aug 23, 2009
Posty: 1419
Skąd: USA FL. '99 Grand Marquis, '02 TownCarCartier GoldEdition , '97 DeVille

PostWysłany: Wto Cze 15, 2010 1:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam te auta,servisowalem ich kilkadziesiat dla kompanii przewozowej. Jest to najbogatsza wersja wyposazenia CARTIER,nakladki chromowane sa tam fabrycznie.Autka bardzo wytrzymale,bardzo proste w obsludze.Przeciwienstwo Chryslerow!Przebieg 200.000 mil nie jest taki straszny,pod warunkiem ze wymieniano terminowo oleje.Najwazniejsza jest skrzynia- zwroc uwage czy podczas jazdy na szosie lekko plynnie przyspieszajac nie wpada w wibracje.Jesli tak,to dawno nie zmieniano oleju i plukanie skrzyni powinno pomoc.Jesli auto jest z Florydy,to na pewno sa juz uszkodzone od temperatury wszystkie oslonki gumowe drazkow i sworzni w ukladzie kierowniczym i zawieszeniu.(chyba ze zostaly wymienione).To jest slaby punkt Fordow,ale naprawa prosta i tania.Nastepna rzecz to aktywne zawieszenie- poduszki .Jesli po nocy tyl opada do ziemi,to sa dziurawe.To tez male piwo,proste do naprawy.Nawet mozna z tego zrezygnowac i zalozyc specjalny komplet zwyklych amorkow ze sprezynami.Po odkreceniu korka wlewu oleju silnik nie powinien dmuchac olejem.Musi tak pracowac abys mogl sie przygladac klawiaturze zaworow.Auto jest nadzwyczaj wygodne,ale niestety wymaga czestej obslugi.Wymiana oleju w skrzyni obowiazkowo co 30tys.mil,a w silniku co 3 tys.mil.Plyn w chlodnicy co 2 lata i tylko zielony!Nie wolno uzywac plynu LongLife zoltego!Slaby punkt to jeszcze cewki na swiecach.W zasadzie wytrzymuja ok.10 lat.Ale jak dostana wody ( np.po myciu silnika ) to potrafia przerywac nawet po kilkutygodniowym suszeniu.To tez nie problem, na eBay Usa kupisz za 90 dolcow 8 sztuk + $15 wysylka do Polski.Sprawdz tez czy dziala ogrzewanie,bo czesto po 10 latach ciekna nagrzewnice i moze byc spieta na "krotko".Wymiana jej to duzy klopot i mase roboty.Z tego co widze na zdjeciu to wszystko jest oryginal,procz opon.Wysylam Ci na priv nr telefonu.Zadzwon na chwile to powiem Ci wiecej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
On
*
*


Dołączył: Apr 16, 2008
Posty: 1010
Skąd: Słupsk Pomorskie Plymouth G.V. 3,3 1996r był. Teraz Chrysler G.V. 3,3 Limited 2003r.

PostWysłany: Wto Cze 15, 2010 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marek z Ciebie to złoty chłopak.
Pozdrawiam, Piotrek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
waldek44
*
*


Dołączył: Oct 30, 2008
Posty: 808
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Cze 15, 2010 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hodik, opowiadaj Very Happy
_________________
Chrysler  Voyager 3,3 z 2000r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
michal_oca
*
*


Dołączył: Dec 29, 2008
Posty: 349
Skąd: Oleśnica

PostWysłany: Wto Cze 15, 2010 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co słyszałem, sprzedający mocno mija się z prawdą.

Szczegółowo opowie hodik Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
hodik
*
*


Dołączył: May 12, 2010
Posty: 44
Skąd: Wrocław( Tel: 661-219-855 )

PostWysłany: Wto Cze 15, 2010 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie...
Zrobiłem 640 kilometrów i wróciłem bez auta - PO PROSTU MASAKRA !
Nie wiem kiedy zdjęcia były wykonane, ale zostały zrobione bardzo pomysłowo ponieważ nic na nich nie widać. Zacznijmy od tego, że nie jest to wersja długa " L " i Cartier tylko Signature a sprzedający zmienił to dopiero po tym jak wróciłem do domu
Zdjęcie pierwsze:
-Zderzak z przodu porysowany + Zaprawki wykonane korektorem ( chyba przez dziecko z podstawówki )
-Z tyłu na błotniku wgniecenie + kolejne zaprawki zarysowań oczywiście nie widoczne na zdjęciu
Zdjęcie Drugie:
-Chromy zaniedbane, widać że właściciel nie dbał
Środek:
Tu zaczyna się tragedia !! Tapicerka podziurawiona, widać gąbkę i przecięcia do tego podłoga aż czarna, podłokietnik to samo koloru skóry nie widać i cała poprzecierana, dodatkowo w Aucie śmierdzi nie wiadomo czym i nie chcę wiedzieć kierownica też nie myta chyba z rok czasu.
Zdjęcie tyłu:
-Oczywiście nie ma go na aukcji, ponieważ zderzak jest bardzo poobdzierany, dodatkowo zaprawki a sprzedający tłumaczy, że ich nie widać i są spowodowane wrzucaniem walizek.
Pod maską
Nie było źle, ale kolektory przepalone już konkretnie poza tym filtr oleju nie zmieniany chyba od nowości - pod maską jest brudno, jednak do całości nie wypada źle Smile

Gdy przyjechałem Sprzedający powiedział, że nie chciało mu się auta czyścić i jest jaki jest, olewa całą sprawę i chyba mu nie zależy, przez telefon mówi co innego i na prawdę też co innego, kazał mi oglądać auto w centrum miasta na ciasnym parkingu, gdzie nie miałem nawet jak zobaczyć pod auto ani się tym przejechać w końcu odpuściłem sobie i podziękowałem ( nie chciało mi się go słuchać )

Oczywiście wszystko można tłumaczyć atrakcyjną ceną,ale nawet za 10tys złotych nie chciał bym go ponieważ jest jeszcze w tym AUCIE DUUUŻO DO ROBOTY !

Dzięki za tyle odpowiedzi, teraz szukam następnego Town Cara Very Happy Mam nadzieję, że mogę tutaj zamieszczać aukcję i w razie czego coś mi podpowiecie ! [/b]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MarkSeven
*
*


Dołączył: Aug 23, 2009
Posty: 1419
Skąd: USA FL. '99 Grand Marquis, '02 TownCarCartier GoldEdition , '97 DeVille

PostWysłany: Wto Cze 15, 2010 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdziwilo mnie troche,dlaczego nie ma miedzy radiem a panelem A/C owalnego zlotego zegarka.W zasadzie wszystkie Cartiery maja.Ale teraz juz rozumiem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Wto Cze 15, 2010 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

>dziwilo mnie troche,dlaczego nie ma miedzy radiem a panelem A/C >owalnego zlotego zegarka.W zasadzie wszystkie Cartiery maja.Ale teraz >juz rozumiem.

widzisz Marku..taka juz ta polska..ty sie dziwisz ze my tu gazujemy nasze bryki a to jet chyba najmniejszy problem Wink

Koledze hodikowi zycze powodzenia w zakupach, a na przyszlosc jesli znow masz robic 700km to karz sprzedajacemu wyslac dokladne fotki z kazdej strony, srodka, silnika...przynajmniej wsteonie odrzucisz ewidentne padliny Wink
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
hodik
*
*


Dołączył: May 12, 2010
Posty: 44
Skąd: Wrocław( Tel: 661-219-855 )

PostWysłany: Wto Cze 15, 2010 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak wiem, że wersja CARTIER posiada zegarek jednak tak bardzo ważne to dla mnie nie było jaka to wersja tylko sprzedający okazał się niepoważnym człowiekiem. Mam nadzieję, że dalej będzie tylko lepiej Very Happy Moje poszukiwania będę starał się opisywać tutaj. I teraz owszem dokładne fotki to priorytet zanim wybiorę się obejrzeć auto
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
waldek44
*
*


Dołączył: Oct 30, 2008
Posty: 808
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Cze 16, 2010 5:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trzeba obalić mit,nikt w USA dobrego auta tanio nie sprzeda + koszty sprowadzenia do PL,dolar teraz wysoko stoi no i trzeba dodać zarobek sprowadzającego, to teraz wyobraźmy sobie za ile ktoś pozbył się tego lincolna w stanach i co było z nim nie tak że cena już ze wszystkim w PL wynosi 15 tys za auto 9 letnie. ja przypuszczam że w USA stan tego auta musiał być taki że Amerykanin nie chciał by na niego nawet spojrzeć,nie wiem może był popowodziowy lub z przeznaczeniem na złom
_________________
Chrysler  Voyager 3,3 z 2000r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MarkSeven
*
*


Dołączył: Aug 23, 2009
Posty: 1419
Skąd: USA FL. '99 Grand Marquis, '02 TownCarCartier GoldEdition , '97 DeVille

PostWysłany: Sro Cze 16, 2010 7:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Linkolnami na Florydzie jezdza raczej zamozni starsi ludzie.Ale wtedy po 9 latach przebieg jest najwyzej 60 tys. i wyglada jak nowe.Wtedy kosztuje od 5 do 8 tys.Sadze ze bylo to auto z kompanii lisingowej albo z firmy przewozowej - 200 tys.mil.Napisy zostaly odklejone,albo byly zdejmowane na magnesie.Takiego Lincolna mozna juz kupic na aukcji za 1000 dolcow.Mogli tez go wczesniej tanio odkupic od firmy Murzyni,i potem bank im zabral za nieplacenie rat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hodik
*
*


Dołączył: May 12, 2010
Posty: 44
Skąd: Wrocław( Tel: 661-219-855 )

PostWysłany: Sro Cze 16, 2010 8:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Markseven - Wielkie podziękowanie przede wszystkim dla Ciebie, za tak fajny opis. Auto masz rację jeździło w firmie TAXI na Florydzie i woziło ludzi z lotniska, tylni zderzak cały porysowany od wrzucania bagaży a gości odkupił go od serwisu taxi. Szukam dalej ale już nie łudzę się niczym specjalnym Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group