www.asu.pl :: Zobacz temat - ts 2.3 cewki zaplonowe
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ts 2.3 cewki zaplonowe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Kupię nowe/używane
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
mwsakwa
*
*


Dołączył: Dec 27, 2004
Posty: 119
Skąd: Busko ZdrĂłj

PostWysłany: Sob Sie 06, 2005 15:53    Temat postu: ts 2.3 cewki zaplonowe Odpowiedz z cytatem

jak w tytule. uzywki ale w 100% sprawne. gwarancja rozruchowa. 100pln/sztuke.
_________________
TS 2,3 93 na kolkach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wpgulin
*
*


Dołączył: Dec 31, 2005
Posty: 319
Skąd: Radom

PostWysłany: Sob Gru 31, 2005 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej nie wiem jak u Ciebie ale w moim TS są cewki takie same jak cieniaku 700 tyle że dwie do 3.8 założyłem kiedyś klijentowi od poldka od abimeksu bo było to samo tak że radzę poszukać w sklepach motoryzacyjnych mam TSa od nie dawna i ku mojemu zaskoczeniu stwierdziłem że gro części pasuje od innych aut grupy GM pozdro Wiesiek Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
wpgulin
*
*


Dołączył: Dec 31, 2005
Posty: 319
Skąd: Radom

PostWysłany: Sro Sty 11, 2006 0:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziś odkryłem od czego mam cewki w moim TS otuż są to cewki od fiata palio razem z podstawą na kturej są umocowane do głowicy w fiacie a to u mnie jest umocowane na pokrywie nad świecami zastanawiał mnie ślad po cięciu kątówką a tam był uchwyt i został odcięty ale dobrze że pasują to chociaż wiadomo od czego da się zaadoptować w razie draki [w hińskiej dzielnicy] Wink
_________________
Pontiac TS 2.3 tel 601896166 Pozdro dla wszystkich forumowiczĂłw .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Sty 11, 2006 11:42    Temat postu: cewki Odpowiedz z cytatem

Polak potrafi Exclamation Very Happy

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wpgulin
*
*


Dołączył: Dec 31, 2005
Posty: 319
Skąd: Radom

PostWysłany: Sro Sty 11, 2006 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no właśnie ale działa Laughing
_________________
Pontiac TS 2.3 tel 601896166 Pozdro dla wszystkich forumowiczĂłw .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Sty 11, 2006 21:57    Temat postu: kradziez Odpowiedz z cytatem

Moze odbiegam od tematu ale przypomnialo mi sie jak w radiu mowili jak ukradli zurawia z budowy : Wypowiada sie ochroniarz : "Przychodzila ekipa przez 2 tygodnie i rozbierali zurwia. Mieli sniadania, jednakowe stroje, pracowali od 8-18, myslalem ze to firma odpowiedzialna za demontaz zurwia" Jak sie okazalo to byli zlodzieje. Podsumowanie : "Polak potrafi !" Very Happy

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wpgulin
*
*


Dołączył: Dec 31, 2005
Posty: 319
Skąd: Radom

PostWysłany: Sro Sty 11, 2006 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak samo ponoć poszedł piekny domek w gurach w ciagu nocy go zabrali z demontażem i tylko jakiś pijak nie świadomy co się stało został na placu bo dali mu się napic a sąsid nawet się ponoc nie jarnoł dopiero rano się wydało ale po ptokach już było Laughing polak potrafi ASU morze zrobimy taką rubrykę w chumorze 'polak potrafi 'to trzeba by tam przenieść Laughing
_________________
Pontiac TS 2.3 tel 601896166 Pozdro dla wszystkich forumowiczĂłw .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Kupię nowe/używane Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group