www.asu.pl :: Zobacz temat - Neon 2.0 automat + LPG - dużo dodatków
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Neon 2.0 automat + LPG - dużo dodatków

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Trykacz
*
*


Dołączył: Aug 22, 2007
Posty: 4

PostWysłany: Wto Paź 13, 2009 16:05    Temat postu: Neon 2.0 automat + LPG - dużo dodatków Odpowiedz z cytatem

Witajcie,
Jak w topicu: Chrysler Neon LE 2.0 (133KM) SOHC 96r 164 tys. km ciemna zieleń w stanie technicznym jak i wizualnym bardzo dobrym. Przejechałem nim 30 tys. km. Kupiłem go w 2006 r. w sierpniu, we wrześniu założyłem gaz sekwencyjny Stag3 (terminowe przeglądy i wymiany filtrów) z butlą w kole. Wszelka obsługa, naprawy i wymiany odbywały się autoryzowanej stacji obsługi RK Niedziałek (mam wszystkie faktury)
Auto nie wymaga żadnych inwestycji oprócz zlikwidowania w lewym tylnym błotniku przy nadkolu rdzawej wżerki. Do auta mam książkę serwisową, instrukcję obsługi itp. Auto jeździ idealnie, nie ma żadnych stuków ani luzów, pasek rozrządu był niedawno wymieniany razem z napinaczem i pompą wody, skrzynia przerzuca biegi płynnie, olej i filtr w niej był zawsze wymieniany na czas.
Wyposażenie: elektryczne szyby i lusterka, odpalanie na pilota, centralny zamek, oryginalny spojler Mopar na bagażniku, Back-Off - pulsujące 3 światło stopu, alarm, wspomaganie kierownicy, asystent hamowania, białe kierunkowskazy z przodu, tempomat elektroniczny z pilotem firmy Golden Cruise, głośniki Infinity z przodu i z tyłu, tweetery z przodu, przyciemniane szyby z tyłu (w czerwcu br.) w firmie Hanesco, 2 x poduszka powietrzna, regulacja kierownicy, nabita i działająca klimatyzacja, regulacja pasów bezpieczeństwa, klakson-trąbki Hella, 2 komplety dywaników, system parkowania z wyświetlaczem w lusterku, antena dachowa do radia jak i radia CB czy komórki (3 niezależne kable, antena wygląda jak zwykła radiowa) przegląd i ubezpieczenie do września 2010 r. Do auta dokładam opony zimowe (2 prawie nowe), dojazdówkę, komplet oryginalnych kluczy serwisowych z lewarkiem oraz drugi komplet kluczyków do stacyjki/drzwi.
Auto jest naprawdę zadbane, zrobione "pod siebie" i godne uwagi, nie sądziłem, że tak szybko kupię kolejnego Chryslera. Przed zakupem oferuję możliwość sprawdzenia auta w dowolnym serwisie.
Zdjęcia wkrótce.
Dlaczego sprzedaję? Kupiłem PT Cruisera Smile
Cena adekwatna do stanu i wyposażenia - 8999 zł
Kontakt:
trykacz@onet.eu
GG: 3815680
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group