www.asu.pl :: Zobacz temat - Blad zawieszenia Cadillac Seville STS 1998
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Blad zawieszenia Cadillac Seville STS 1998

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
oklaski
*
*


Dołączył: Sep 30, 2007
Posty: 32

PostWysłany: Wto Cze 23, 2009 16:00    Temat postu: Blad zawieszenia Cadillac Seville STS 1998 Odpowiedz z cytatem

Mam Cadillaca Seville STS 1998r
Pekl mi ostatnio przewod hamulcowy. Po jego wymianie okazalo sie ze sie swieci czasami blad 84 - service suspension i 113 - speed limit to 145. Po wejsciu do odczytu bledow pokazuje sie blad RSS C1711 czyli bald czujnika zawieszenia prawej przedniej strony. Pytanie takie ktory to czujnik? Jest takie mechaniczno-elektroniczne ustrojstwo polaczone do wahacza co bada jego polozenie i drugi czujnik polaczony bezposrednio do amortyzatora. Z tego co wiem nawet hamulce moga produkowac ten blad... Jakies sugestie? Chlopaki z serwisu zarzekaja sie ze zadnej elektroniki nie odpinali... Generalnie blad powoduje ze samochodem bardziej kolysze no i odcina mi paliwo przy ok 155km/h
Pozdrowienia
Maciek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group