www.asu.pl :: Zobacz temat - POMPA WODY FORD WINDSTAR
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

POMPA WODY FORD WINDSTAR

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
bilans
*
*


Dołączył: Oct 27, 2004
Posty: 181
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sro Paź 19, 2005 8:12    Temat postu: POMPA WODY FORD WINDSTAR Odpowiedz z cytatem

pytanie raczej do asu - z pompy wody wychodzi na dole metalowa rura długości około 25 cm jednym końcem wciśnięta w pompe wody , z drugiej zaś ma naciśnięty wąż do chłodnicy . sprawa jest taka rura wciśnięta w pompę uszczelniona jest zimeringiem o średnicy jakieś 3cm pilnie potrzebuje ten zimering !!!!! ewentualnie jakis stary na wzór , lub może ktoś podesłał by mi dokładne wymiary - średnica zew. /wew grubość itp może uda mi sie kupić gdzies to ustrojstwo .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
wk
*
*


Dołączył: Oct 11, 2004
Posty: 844
Skąd: Tarnowskie Góry - Śląskie

PostWysłany: Sro Paź 19, 2005 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myśle że jakbyś wziął tą rure i udał się do sklepu z armatyrą sanitarną to pewnie coś dopasujesz. Mają różne niektóre silikonowe, Nawet jak kupisz kilka na próby to wsumie są grosze.
A tak na marginesie to u mnie chyba jest jeden, okrągły jak sobie przypominam. Ale może sie mylę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Nie Lis 13, 2005 14:59    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

wk ma racje. Ja nawet nie mam jakis danych z wymiarami takich uszczelniaczy Confused

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group