www.asu.pl :: Zobacz temat - no i trza cos naprawic
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

no i trza cos naprawic

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
sipadodge
*
*


Dołączył: Jun 22, 2008
Posty: 332
Skąd: kalisz dodge caravan 3,0 lpg 96

PostWysłany: Sro Mar 18, 2009 18:26    Temat postu: no i trza cos naprawic Odpowiedz z cytatem

hmmm problem polega na tym ze pojawila sie rdza na drzwiach tyknych prawych oraz na progach drzwi kupilem progi naprawie poprzez pianke i mate oraz zywice szpachel nie komentowac prosze dziura jest jakies 10 cm na 3 zrobie i bedzie ok ale wiekszy problem mam z drzwiami kupilem idealne bez dziur nawet w tym samych kolorze ale jest jeden problem sa to drzwi od wersji towarowej tzn w miejscu gdzie ja mam szybe jest plaSTIK poradzcie jak i czym mam te swzybkre wymienic na ta ktora ja mam a i jak komus drzwi potrzebne z mala dziurka 7 na 3 cm to oddam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CRAZY-LER
*
*


Dołączył: Sep 29, 2007
Posty: 85
Skąd: mazowieckie

PostWysłany: Sro Mar 18, 2009 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście- bez komentarza
_________________
CHRYSLER Town&Country 3,8 2002 + LPG "SE-KWĘKA"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sipadodge
*
*


Dołączył: Jun 22, 2008
Posty: 332
Skąd: kalisz dodge caravan 3,0 lpg 96

PostWysłany: Czw Mar 19, 2009 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmmm no ta dziurka w progu nie jest az taka wielka auto spadlo z podnosnika dziura ma 1.5 na 4,0 mm jest wycieta na prostokat tak nie bedzie z nia problemu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group