www.asu.pl :: Zobacz temat - Amortyzatory tylne z dodatkową sprężyną Ford Windstar
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Amortyzatory tylne z dodatkową sprężyną Ford Windstar

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
wiechuzg
*
*


Dołączył: Sep 23, 2005
Posty: 28
Skąd: Zielona GĂłra

PostWysłany: Nie Lut 22, 2009 19:45    Temat postu: Amortyzatory tylne z dodatkową sprężyną Ford Windstar Odpowiedz z cytatem

W październiku wymieniłem tylne amortyzatory w Winim na nowe. Nic się jednak nie zmieiło, po zapakowaniu 4-5 osób i walizek do bagażnika tył auta mocno siada. Na nierównościach dobija, a reflektory świecą w niebo.
Znalazłem w necie amory firmy Monroe z dodatkową sprężyną. Zastanawiam się nad ich zakupem i montażem. Jednak uprzednio chciałbym zasięgnąć opini posiadaczy przede wszystkim Windstarów którzy dokonali takiej modyfikacji(koszt kpl. 550zł). Krótko mówiąc czy warto wydać pieniądze oraz czy uzyskane w ten sposób efekty są wyraźnie odczuwalne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krzycho1978
*
*


Dołączył: Jun 06, 2007
Posty: 875
Skąd: DODGE Durango 2006.CHEVROLET Celebrity

PostWysłany: Nie Lut 22, 2009 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rozumiem ze winiego bez pneumatyki....chyba to nie spowoduje siadania dupy w aucie.dodatkowa sprezyna na amorze powoduje chyba tylko jego mocniejsze tłumienie tak mi sie wydaje
.pomysl nad innymi sprezynami twardszymi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Adriano
*
*


Dołączył: Feb 27, 2008
Posty: 247
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Nie Lut 22, 2009 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wychodziły wogóle windstary bez pneumatycznego zawieszenia? Bo mi się nie wydaje, to znaczy ja osobiscie sie nie spotkałem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
orzech
*
*


Dołączył: Nov 16, 2007
Posty: 337
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Nie Lut 22, 2009 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adriano!!-pneumatyka w "winim"to opcja,normalnie jest na sprężynach,a co do pytania wiechuzg??-to ja na twoim miejscu zacząłbym od wyminay sprężyn,a nie od amorów-bo amor ma odciązyć pracę spreżyny i dociskać koło do drogi,i nie ma nic wspólnego żeby auto stało wyżej Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adriano
*
*


Dołączył: Feb 27, 2008
Posty: 247
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Nie Lut 22, 2009 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli to opcja, to w takim razie wine masz tutaj po stronie sprezyn , i to w fordach normalne ze siadają, równiez tak jak orzech proponuje ci wymiane sprezyn i zbaczysz ze bedzoe dobrze Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
krzycho1978
*
*


Dołączył: Jun 06, 2007
Posty: 875
Skąd: DODGE Durango 2006.CHEVROLET Celebrity

PostWysłany: Pon Lut 23, 2009 8:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

orzech napisał:
adriano!!-pneumatyka w "winim"to opcja,normalnie jest na sprężynach,a co do pytania wiechuzg??-to ja na twoim miejscu zacząłbym od wyminay sprężyn,a nie od amorów-bo amor ma odciązyć pracę spreżyny i dociskać koło do drogi,i nie ma nic wspólnego żeby auto stało wyżej Wink


raczej nie odciazyc tylko tlumic nagle odbicia ugietej sprezyny czyli by auto nie skakalo jak żaba na wybojach napieta (ugieta) sprezyna odbija strasznie mocno i amor "przytrzymuje" i ogranicza (spowalnia) te reakcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group