www.asu.pl :: Zobacz temat - Jak wyłączyć poduszkę powietrza pasażera obok kierowcy ???
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak wyłączyć poduszkę powietrza pasażera obok kierowcy ???

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
aguncia1
*
*


Dołączył: Nov 20, 2007
Posty: 84
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Nie Lut 01, 2009 9:06    Temat postu: Jak wyłączyć poduszkę powietrza pasażera obok kierowcy ??? Odpowiedz z cytatem

Pytanie jak w temacie zona nieraz chce podjechać z bardzo małym dzieckiem do rodzinki i konieczni8e chce mieć dziecko z przodu obok siebie jak prowadzi aby mała była cały czas na oku , bo z tylu to niebezpiecznie jak dziecko same zostanie co obok mamy to obok.

W drugim naszym aucie mamy specjalny kluczyk do wyłączenia poduszki pasażera a w tym aucie nie mam pojęcia jak to zrobić , czyżby się nie dało ???

Dziecko jest skierowane tyłem do jazdy i stad konieczność wyłączenia tej poduszki.
_________________
Dodge Caravan 2004
3.3 B + gaz Zenit
Opel Astra 2008 1,6 B
Wumag Wt260 4,5l T D
Parę zabawek RC Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Nie Lut 01, 2009 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Visionie tez nigdzie nie udalo mi sie znalezc wylacznika poduchy...moze to przez to ze w USA nie trzeba jezdzic w pasach i poduszki sa projektowane jako pelnogabarytowe-czyli spelniajace swoje zadanie niejako bez zapietych pasow..stad brak mozliwosci wylaczenia, ale miejmy nadzieje ze sie myle i gdzies jednak jest wylacznik Smile
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
sato
*
*


Dołączył: Sep 13, 2007
Posty: 1350
Skąd: Wodzisław Śląski

PostWysłany: Nie Lut 01, 2009 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam ,że także chciałbym mieć możliwość jej wyłączenia.Trzeba będzie popytać konkretne osoby w temacie.
_________________


Chrysler Grand Voyager 3,3 2000r. LPG Stag 300
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kubekczewa
*
*


Dołączył: Oct 23, 2008
Posty: 70
Skąd: Czestochowa

PostWysłany: Pon Lut 02, 2009 0:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojm Caravanie 2005 takiego kluczyka tez nie ma, ale amerykanie stosuja cos takiego jak inteligentne poduszki( z instrukcji Smile chodzi o to że jezeli waga tego co przewozimy jest za mala lub zle rozlozona to poduszka powinna sama sie wylaczyc- w kazdym amerykańcu ktory nie mial za duzo lat jest na desce kontrolka od poduszki pasażera- w Caravanie na środku. W mojm krążowniku gdy wrzuce na fotel pasażera torbe lub laptopa ta kontrolka zaraz świeci że coś nie tak , czyli dezaktywuje poduszke.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dawidek
*
*


Dołączył: Feb 15, 2009
Posty: 43

PostWysłany: Pon Lut 16, 2009 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko jesli niezapniesz tam pasa-zapnij pas a poducha strzeli w laptopa(przy zderzeniu oczywiscie)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group