www.asu.pl :: Zobacz temat - Częsci plymouth voyager z 3.0 do 3,3
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Częsci plymouth voyager z 3.0 do 3,3

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Trike3
*
*


Dołączył: Sep 10, 2008
Posty: 104
Skąd: Dabrowa Gornicza

PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 14:01    Temat postu: Częsci plymouth voyager z 3.0 do 3,3 Odpowiedz z cytatem

Witam

Mam kilka pytań

Chciałem zakupić części do mojego Voyagera i mam dostępne ale od wersji z silnikiem 3,0. Chciałbym podpytać czy będą pasować.
1. Przewody metalowo gumowe od pompy wspomagania do kolumny kierowniczej
2. Moduł wentylatorów
3. Silnik wycieraczek przednich.
4. Poduszki powietrzne wraz z modułem do nich.
Tutaj mam pytanko. Kolega wspomniał, że jeżeli autko miało kolizje to w pamięci komputera może mieć kolizje i po montażu poduszki eksplodują.
Dla mnie taka informacja jest szokująca, bo nigdy się nie spotkałem z czymś takim, a samochód od którego ma być ten zestaw jest po wizycie w rowie i tam nie nastąpił wystrzał poduszek, proszę o weryfikacje powyższego. Czy poduszki, moduł, i taśma wystarczą aby uruchomić Airbag w aucie ??

Pozdrawiam Maruda
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
sato
*
*


Dołączył: Sep 13, 2007
Posty: 1350
Skąd: Wodzisław Śląski

PostWysłany: Sro Lut 11, 2009 8:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli poduszki nie były wystrzelone to moduł będzie dobry a czy będzie pasował to twoich poduszek tego nie wiem.Zapytaj na elektrodzie.



Ale według mnie powinno pasować bo te auta były bite na jedno kopyto.
_________________


Chrysler Grand Voyager 3,3 2000r. LPG Stag 300
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group