www.asu.pl :: Zobacz temat - Sprzedam Chrysler Voyager rok 1996, pojemność 2,5 DTI
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sprzedam Chrysler Voyager rok 1996, pojemność 2,5 DTI

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Bogdan6612
*
*


Dołączył: Nov 30, 2008
Posty: 8

PostWysłany: Sro Gru 10, 2008 23:34    Temat postu: Sprzedam Chrysler Voyager rok 1996, pojemność 2,5 DTI Odpowiedz z cytatem

Mam do sprzedania super autko CHRYSLER VOYAGER 2.5 DIESEL , ROK 1996. Autko jest w bardzo dobrym stanie technicznym jak i wizualnym. Auto jest siedmio osobowe posiada welurowe kapitańskie fotele. Auto w środku jest bardzo czyste i zadbane.

Silnik pracuje bez żadnych zarzutów, klimatyzacja i szyby elektryczne itp również działają bez zarzutów.

Auto jest od 7 miesięcy w kraju. Kupiłem to auto ponieważ potrzebowałem wyjechać do rodziny do Włoch i było potrzebne mi takie siedmio osobowe auto. Sprzedaję go ponieważ kupiłem sobie już nowy model takiego auta.

UWAGA!!!!!!!!!

SILNIK JEST NA KOŁACH ZĘBATYCH A NIE NA ŁAŃCUSZKU ROZRZĄDU , Z TEGO CO WIEM TO TE SILNIKI NA KOŁACH ZĘBATYCH SĄ BARDZO DOBRE BO SIĘ NIE PSUJĄ.

WYPOSAŻENIE AUTA:

* 2 x AIRBAG

* 4 x ELEKTRYCZNE SZYBY

* KLIMATYZACJA

* DREWNIANE WYKOŃCZENIA WNĘTRZ

* WSPOMAGANIE KIEROWNICY

* HAK

* IMMOBILIZER

* ELEKTRYCZNY FOTEL

*PRZYCIEMNIANE SZYBY

*WELUROWE KAPITAŃSKIE FOTELE

*RADIO

*RELINGI DACHOWE

* TEMPOMAT

* ALUFELGI

* PODŚWIETLANE DASZKI PRZECIWSŁONECZNE

* KOMPUTER POKŁADOWY

* KOMPAS

* REGULOWANA KIEROWNICA

* CENTRALNY ZAMEK

CENA DO NEGOCJACJI !!!!! 11.500

WIĘCEJ INFORMACJI POD NUMEREM TELEFONU :

669-215-566
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group