www.asu.pl :: Zobacz temat - Autentyk - kupno lusterka
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Autentyk - kupno lusterka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Humor
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Stasheck
*
*


Dołączył: Mar 03, 2007
Posty: 451
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Lis 14, 2008 12:09    Temat postu: Autentyk - kupno lusterka Odpowiedz z cytatem

Szukam ja prawego lusterka na allegro do mojego Intrepida, jest zabawa. Najniższa cena to 200 pln, ale jeden zawodnik rzucił 350 pln.

Do rzeczy, cytuję maila (nie napiszę od kogo, bo to brzydko):

Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
>> Mam takie , koszt 200 zl.

> Za tak cenę to rozumiem, że s to fabryczne nówki w pudełku?


> 200 zl za uzywke oryginalna . Nowe zamiennik to koszt 420 zl a oryginal 910
> zl . Prosze zejsc na ziemie z kryteriami oceny wartosci swojego auta .Jezdzi
> Pan samochodem amerykanskim a chce kupowac ponizej cen samochodow polskich ?


Ależ ja schodze na ziemię, to Pan chyba uważa, że jak jeżdżę amerykańcem, to mam płacić 200% wartości części. Lusterko do poloneza kosztuje jakieś 40 pln, więc chyba jednak nie kupię do Dodge'a taniej - ale z tymi kosztami zamienników i oryginałów Pan przesadział. Nowy oryginał kosztuje ok. 67$, wliczając koszt ściągnięcia do Polski i uczciwą zapłatę dla osoby, która to zrobi, wart jest myślę jakieś 250, no, może 300 pln - to, że ASO będzie chciało za niego 910 pln, to już inna sprawa.
W każdym razie - ja oferuję Panu za lusterko 100 pln plus koszty przesyłki - czyli może Pan zarobić 100, no niech będzie 110 pln już teraz, albo 200 kiedyś, jak sie ktoś skusi. Pański wybór.

Pozdrawiam

PS. Argument o wysokich cenach z powodu jeżdżenia autem amerykańskim jest zdecydowanie nietrafny - myślę, że Pan, jako osoba zajmująca się autami amerykańskimi, powinien o tym wiedzieć.


Śmieszne? Tragiczne? Oceńcie sami.

Inna sprawa, że pojęcia nie mam, jaka jest uczciwa cena za lusterko.[/quote]
_________________
Dodge Intrepid 3,2l ES '99
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pią Lis 14, 2008 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczerze myslalem,ze juz taki stereotyp zmarl: "jezdzi pan amerykancem to musi pan byc przygotowany na wysokie ceny". ja m.innymi jezdze amerykancem ze wzgledu na niskie ceny!!! facet z tym lusterkiem ochujal. znam kilku ludzi(nawet osobiscie) ktorzy bezskutecznie probuja sprzedawac czesci z marza 500% tylko dlatego,ze to sa czesci "amerykanskie". nie kazdy uzytkownik auta z usa to buc,kretyn czy tez rozrzutny szpaner,ktory za kawalek plastiku,czy stary walek da 500 zl bo to z usa...
zal mi takich ludzi. jesli maja te czesci u siebie to za chwile beda je sprzedawac ponizej ceny zakupu lub w cenie zlomu. dobrze jeszcze za nie zrobil ci "specjalnej ceny dla forumowiczow": +20% bo takich tez znam Confused
sam zajmuje sie handlem i wyznaje zasade,ze lepiej mala lyzeczka za to dlugo,spokojnie i zdrowo niz lopata do ryja...bo mozna sie zdrowo udlawic.
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Stasheck
*
*


Dołączył: Mar 03, 2007
Posty: 451
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Lis 14, 2008 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra, ale tak naprawdę to jak się inny nie znajdzie, to będe musiał u niego to lusterko za 200 pln brać... dlatego mówię, że to tragiczne. Wolałbym nówkę, ale jeszcze nie znalazłem firmy/człowieka, który mi coś takiego z USA ściągnie (błotnik by się jeszcze przydał, w USA też 50$, mnie pewnie przyjdzie z 500 pln zapłacić).
_________________
Dodge Intrepid 3,2l ES '99
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pią Lis 14, 2008 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie zalatwial jeden kolega z forum czesci z usa i placilem grosze(w zasadzie tyle co na rock auto)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Stasheck
*
*


Dołączył: Mar 03, 2007
Posty: 451
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Lis 14, 2008 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli wolno spytać, co Ci załatwiał i który kolega?
_________________
Dodge Intrepid 3,2l ES '99
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Humor Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group