www.asu.pl :: Zobacz temat - www.czesciusa.pl SKLEP INTERNETOWY Z CZĘSCIAMI
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

www.czesciusa.pl SKLEP INTERNETOWY Z CZĘSCIAMI

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
szymon_eg
*
*


Dołączył: Sep 02, 2008
Posty: 11

PostWysłany: Wto Wrz 02, 2008 12:23    Temat postu: www.czesciusa.pl SKLEP INTERNETOWY Z CZĘSCIAMI Odpowiedz z cytatem

Witam

Od jakiegoś czasu zaopatruje sie w sklepie internetowym westar. Według mnie ten sklep przywyższa inne sklepy internetowe z czesciami do naszych samochodów, chodzi mi konkretnie o jakosć obslugi, czas dostawy towaru. Jesli chodzi o ich asortyment, to smiało mozna powiedziec ze mają wszystko jesli chodzi o części eksploatacyjne.
Gorąco polecam ten sklep... Smile
www.czesciusa.pl www.westar.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sikor
*
*


Dołączył: Dec 10, 2007
Posty: 239
Skąd: Chojnice

PostWysłany: Sro Wrz 03, 2008 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezła, DARMOWA reklama. Wink
Ale chyba nie przebije moich dotychczasowych dostawców nowych części. Niemniej jednak, informacja może być przydatna.
_________________
sikor
Ford Windstar 3,0 '96
sekwencyjny
To był naprawdę świetny wóz, ale go sprzedałem... Sad
Ford Maverick 2,7 tdi long
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
lift
*
*


Dołączył: Jul 08, 2007
Posty: 871
Skąd: Żyrardów

PostWysłany: Sro Wrz 03, 2008 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te ceny na pewno nie powalają z nóg już wcześniej opisałem temat reklamy przez internet bardziej zawierzam osobą które już są znane i na temacie się znają mają większą ilość postów.
_________________
CHRYSLER
TOWN&COUNTRY 3.8 V6 98' PB/LPG ASB
VOYAGER 3.0 V6 89' PB/LPG ASB
http://www.voyagerklub.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
szymon_eg
*
*


Dołączył: Sep 02, 2008
Posty: 11

PostWysłany: Pon Wrz 29, 2008 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakos trzeba przecież zacząć... info przekazałem i tyle:)
A co do zawierzania osobom które mają wiecej postów to w/g mnie bzdura... Tak czy siak cała polska handluje takim samym towarem... lub bardzo podobnym.. jedni mają mniejsze a drudzy większe ceny. generalnie 2 lub 3 zł różnicy to nic... LICZY SIE JAKOŚC USŁUG I PRZEDE WSZYSTKIM WIEDZA JESLI CHODZI O AUTA USA!!!

www.westar.pl i nic innego!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tomcio-td
*
*


Dołączył:
Posty: 220
Skąd: Słowackiego 9/40

PostWysłany: Pon Wrz 29, 2008 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2- 3 zł. Evil or Very Mad
Do mojego modelu łącznik stabilizatora w ASU kosztuje 45 zł a w reklamowanym przez ciebie sklepie 120. Sworzeń wachacza dolnego w amerykanach.pl od 80-120 zł a u ciebie 165 zł. żadna rewelacja.
_________________
Lincoln Town Car 2003
Ford Expedition 2003 Eddie Bauer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
szymon_eg
*
*


Dołączył: Sep 02, 2008
Posty: 11

PostWysłany: Wto Wrz 30, 2008 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze.... mają po 80 zł ... ale to jest sworzeń który po maxymalnie miesiącu sie rozsypie i bedzie kiszka. Na westar.pl jest towar SPICERa... jesli ktos zna temat jesli chodzi o części do samochodów amerykańskich nie bedzie porównywał "wyrobów" MOOGa czy CHASSISa do jakości i renomy SPICERa.
Na westar.pl jest także tańsza opcja, własnie dla takich klientów jak Ty, czyli wszystko jak najmniejszym kosztem... Troche się dziwie... terenowe auto... 5.4 pojemność.. i sworzeń za 80 zł Neutral Powodzenia!!!

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Wto Wrz 30, 2008 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SPICER made in china,asembled in usa Laughing
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
qazws
*
*


Dołączył: May 07, 2006
Posty: 1314
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Wrz 30, 2008 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a niby moog to zły jest ?
_________________
Plymouth Grand Voyager 1989r 3,0L żółte blachy ,
Dodge Grand Caravan 3,3L + lpg 1990r z bordową tapicerka Smile
Chrysler Town&Country 1994r 3,8L + lpg
www.czyszczeniedywanow.net
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
tomcio-td
*
*


Dołączył:
Posty: 220
Skąd: Słowackiego 9/40

PostWysłany: Wto Wrz 30, 2008 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prawdą jest, że wszystko to jest China lub Taiwan lub podobne. Byłem w Chinach (nie wycieczka tylko zawodowo) i miałem okazję zobaczyć jak w fabryce Adidas robiono buty. Na tej samej lini przez tych samych pracowników na pierwszej zmianie robiono buty dla Adidasa, a na drugiej zmianie już te same buty tylko z innym logo. I tak tam jest ze wszystkim. Więc po tym co zobaczyłem nie wierzę w jakość takiej czy innej firmy. Nawet jeżeli jest napisane że made in USA. Bo sam widziałem jak do pudełek wkładano etykietki z takim właśnie napisem. Nie bądzcie łatwowierni. Pozdrawiam.


Confused
_________________
Lincoln Town Car 2003
Ford Expedition 2003 Eddie Bauer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
szymon_eg
*
*


Dołączył: Sep 02, 2008
Posty: 11

PostWysłany: Sro Paź 01, 2008 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie popadajmy w skrajność... nie możesz porównywac jakości CHASSISa do SPICERa.. to tak jakbym porównał EXPEDITIONa do jakiegoś skopiowanego chińskiego ogórka... BULLSHIT!!!

Buty to nie części samochodowe... i gwarantuje CI ze części SPICERa nie robią chińczycy za miske ryżu i szklanke wody z rzeki...

Niektórym na tym forum wydaje sie, ze wiedza wszystko na temat czesci i samochodów amerykańskich ... BULLSHIT x 2 !!!
Jeśli macie pisać bzdury to nie piszcie nic...

A Tobie kolego z Expeditiona powodzenia z CHASSISem z amerykany.pl .

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szymon_eg
*
*


Dołączył: Sep 02, 2008
Posty: 11

PostWysłany: Sro Paź 01, 2008 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A MOOG nie jest zły... ale nie jest tak dobry jak SPICER


Pamietajmy że SPICER ma dwie linie produktów:

-Niebieska - jakościowo oryginał
-czerwona - "przystępne ceny" Razz

Cały temat dotyczy NIEBIESKIEGO oczywiście.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Paź 01, 2008 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nikt ci nie broni zamieszczac linka czy tez reklamy do swojego ulubionego sklepu. nikt ci nie broni zamieszczac ich nawet do twojego wlasnego sklepu.
prosze cie tylko nie uzywaj takich forteli,ze "wiesz,ze tam maja" albo, ze "ostatnio u nich kupujesz" i nie zamieszczaj w kazdym dziale info o sklepie bo od tego jest dzial "linki".
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
qazws
*
*


Dołączył: May 07, 2006
Posty: 1314
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro Paź 01, 2008 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ten twoj sklep internetowy bierze towar z asj pod Elblągiem , Wink kiedys rozmawiałem z nimi w sprawie sklepu ale ceny kosmos to samo sie tyczy sklepu w Gdańsku Oliwie facet potrafi ugiąć kolana Laughing (prowadzący sklep )

póki co koledzy z forum voyagera zaopatrują sie na amerykanach , dali nam zniżkę 10% wiem że to nie jest dużo ale zawsze coś ,

teraz mamy stowarzyszenie Voyager klub Polska i będziemy może coś działać Smile jako stowarzyszenie


dodam jeszcze jedno przekonany na własnej skórze , niektóre graty naprawdę lepiej kupować w ASO bo oryginał a i niekiedy tańsze Wink
_________________
Plymouth Grand Voyager 1989r 3,0L żółte blachy ,
Dodge Grand Caravan 3,3L + lpg 1990r z bordową tapicerka Smile
Chrysler Town&Country 1994r 3,8L + lpg
www.czyszczeniedywanow.net
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
tomcio-td
*
*


Dołączył:
Posty: 220
Skąd: Słowackiego 9/40

PostWysłany: Sro Paź 01, 2008 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kolego szymon_eg, nie trzeba się od razu tak irytować Very Happy
Po za tym wcale nie powiedziałem, że kupuję takie czy inne rzeczy za taką lub inną cenę, chcę tylko zaznaczyć, że jest alternatywa kupienia tych części gdzie indziej za inną cenę. Po za tym nie doczytałeś mojego postu; chcę zauważyć, że problem nie dotyczy tylko wspomnianej f-y adidas ale wiele innych i niewykluczone, że tej wspomnianej przez Ciebie także. Będę nudny ale te same (dokładnie te same) buty nazywają się adidas lub pengiu lub jakoś tak. Skąd wiesz że nie jest analogicznie z częściami do aut. Oczywiście nie twierdzę, że jest tak zawsze no ale "wyjątki stanowią regułę"
Pozdrawiam i więcej luzu. Very Happy
_________________
Lincoln Town Car 2003
Ford Expedition 2003 Eddie Bauer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
szymon_eg
*
*


Dołączył: Sep 02, 2008
Posty: 11

PostWysłany: Czw Paź 02, 2008 8:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile

Ostatnio zmieniony przez szymon_eg dnia Pią Paź 03, 2008 7:55, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szymon_eg
*
*


Dołączył: Sep 02, 2008
Posty: 11

PostWysłany: Czw Paź 02, 2008 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do części.. mam pewność ze SPICER nie jest produkowany na jednej linii z tanim CHASSISem... ale ok... nie wazne... temat rzeka takze dajmy sobie spokój

Kolego "qazws" ... zgodze sie ... westar.pl zaopatruje sie w ASJ, jak WIĘKSZOŚĆ!!! hurtowni, sklepów z częściami i sklepów internetowych w Polsce ( do niedawna wasze kochane amerykany.pl chociażby )
Ceny sa kosmos ? dobrze wiesz ze to nieprawda. Gdańsk-Oliwa to oddział ASJ, także ceny są takie same jak w Elblągu. Nie wierze ze nie dali Ci wysokiego rabatu, mimo ze chcialeś współpracować...

Nie chce oczerniać amerykany.pl ani robić im antyreklamy ale prawdą jest ze facet który prowadzi ten sklep poprostu sie nie zna, nie wie co ma na stanie ( wystarczy zadzwonic i spytać) jest nie uczciwy, a na allegro handluje gaciami bo administratorzy allegro.pl usuneli mu AUKCJE na którym sprzedawal części, także profesjonalism pierwsza klasa!!! A te 10% rabatu to tak naprawde nic , praktycznie wszędzie mozna taki sam lub większy dostać

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Czw Paź 02, 2008 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

20 lat zajmuje sie handlem detalicznym ,mialem roznych klientow,dostawcow i kontrahentow. konkurencja jest czasem uczciwa inaczej ,ale tak bbezposrednio i prawie po nazwiskach bym nie polecial po nikim...
nie kupowalem nic na amerykanach ,ale jako zapewne starszy ,a napewno(co widac po twoich postach) bardziej doswiadczony powiem: skup sie na uatrakcyjnianiu wlasnej oferty bo obsmarowywanie konkurencji nie zapewni ci sukcesu i popularnosci( w dobrym tego slowa znaczeniu).
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
lift
*
*


Dołączył: Jul 08, 2007
Posty: 871
Skąd: Żyrardów

PostWysłany: Czw Paź 02, 2008 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedno powiem jeśli naprawdę sklep jest najlepszy w cenach i jakości bardzo dobrej jeśli chodzi o części nie olewa klientów NIE REKLAMUJE SIĘ po prostu nie ma takiej opcji,poczta pantoflowa robi swoje tak z własnej praktyki.Jeśli chodzi o jakość utrzymuje się stałych klientów,jeśli chodzi o ilość reklamuje się wszędzie gdzie tylko da radę Laughing
_________________
CHRYSLER
TOWN&COUNTRY 3.8 V6 98' PB/LPG ASB
VOYAGER 3.0 V6 89' PB/LPG ASB
http://www.voyagerklub.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sikor
*
*


Dołączył: Dec 10, 2007
Posty: 239
Skąd: Chojnice

PostWysłany: Pią Paź 03, 2008 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Święte słowa!
_________________
sikor
Ford Windstar 3,0 '96
sekwencyjny
To był naprawdę świetny wóz, ale go sprzedałem... Sad
Ford Maverick 2,7 tdi long
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group