www.asu.pl :: Zobacz temat - Mini Morris z USA - jak sprowadzic?
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mini Morris z USA - jak sprowadzic?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
josep_h
*
*


Dołączył: Jul 13, 2005
Posty: 1

PostWysłany: Czw Lip 14, 2005 2:49    Temat postu: Mini Morris z USA - jak sprowadzic? Odpowiedz z cytatem

Jestem od jakiegos czasu w USA i planuje wracac. Zakochalem sie....nie wiem czy z wzajemnoscia....z Mini Morrisie (nowej wersji) i chcialbym go sprowadzic do Polski. Z tego co sie orientuje jest on tutaj sporo tanszy niz w Europie. Zeby bylo jak najtaniej chcialbym zalatwic sprowadzenie sam - bez posrednikow - ...czy ktos moglby mi chociaz w skrocie opisac jak przebiega procedura od momentu zakupu auta do wyplyniecia statku z Ameryki...Zanim sam do tego dojde to minie troche czasu, a na nim mi zalezy najbardziej...z gory dzieki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sztofff
*
*


Dołączył: Aug 04, 2005
Posty: 1

PostWysłany: Czw Sie 04, 2005 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dolaczam sie do prosby kolegi... nie jestem w temacie a chcialbym byc... moze byc na przykladzie Mini... jesli mozecie - prosze, opiszcie po kolei procedure slowami ktore zrozumie laik...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group