www.asu.pl :: Zobacz temat - klimatyzacja - działa czy nie działa ?
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

klimatyzacja - działa czy nie działa ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
kubas
*
*


Dołączył: Jul 14, 2008
Posty: 101
Skąd: Mosina

PostWysłany: Nie Lip 20, 2008 20:42    Temat postu: klimatyzacja - działa czy nie działa ? Odpowiedz z cytatem

mam szczelną i nabitą klimę ale że wcześniej w mondeo miałem climatronic a tu w winnim jest manualna to mam pytanie ponieważ nie wiem czy tak ma być czy nie ... klima się załącza i jak nastawię na zimne powietrze to faktycznie sprężarka się załącza i leci to zimne...ale po jakimś czasie przestaje i przez jakiś okres jest jakby tylko nadmuch po czym znowu włącza się zimny nawiew - i teraz pytanie - spowodowane jest to jakimś czujnikiem temperatury ktory co jakiś czas odcina zimne powietrze i jakoś tam reguluje temp w środku czy tez powinno ciągle lecieć zimne wg tego co nastwie niezaleznie jaka jest temp w środku ?
_________________
kubas...
Ford Windstar 97, 3.0 V6,
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Przemok
*
*


Dołączył: Jun 12, 2008
Posty: 133
Skąd: Opole

PostWysłany: Pon Lip 21, 2008 7:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, jak jest w Winstarze, ale u mnie jak włącze klimę dmucha cały czas zimne.
_________________
Grand Voyager Town&Country 3,8 2002 Grand Voyager Town&Country 3,8 1997 lpg/pb sprzedany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
kubas
*
*


Dołączył: Jul 14, 2008
Posty: 101
Skąd: Mosina

PostWysłany: Pon Lip 21, 2008 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

juz sam niewiem...jak dziś włączyłem klimę na postoju to było ok - znaczy wiało zimne ciągle...to chyba faktycznie chodzi o jakiś czujnik bo autko było dziś rozgrzane - poza tym to miałoby sens - trudno żeby wiało ciągle tak samo zimne powietrze nawet w manualnej klimie...to takie moje rozumowanie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group