www.asu.pl :: Zobacz temat - Voyager 3,0 91 rok problem z założeniem sekwencji LPG
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Voyager 3,0 91 rok problem z założeniem sekwencji LPG

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
malibu71
*
*


Dołączył: Jan 30, 2008
Posty: 33
Skąd: malibu71@op.pl

PostWysłany: Pią Lip 18, 2008 15:24    Temat postu: Voyager 3,0 91 rok problem z założeniem sekwencji LPG Odpowiedz z cytatem

Witam mam Voyagera 3,0 91 rok i problem jest z założeniem sekwencji.. Zakładana instalacja jest firmy KME ... wszystkie okoliczne warsztaty w Gorzowie poddają sie i twierdzą , że nie da rady jej założyć ze względu na wtryski paliwa .. ponieważ są one 3 omowe... Czy ktos może jest w stanie coś w tej kwestii zaradzić ?? Proszę o pomoc gdyż auto stoi już prawie tydzień na warsztacie.. Pozdrawiam .. mój tel 502656707 Artur
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kubas
*
*


Dołączył: Jul 14, 2008
Posty: 101
Skąd: Mosina

PostWysłany: Pią Lip 18, 2008 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem czy pomogę ale że jestem na etapie wkładania lpg do mojego windstara to chociaż sprubuję - nie znam instalki KME ale nie wiem też dlaczego widzą problem w wtryskiwaczach 3ohmowych (chyba że KME ich nie obsługuje) - w każdym bądź razie stag200 lub stag300 bez żadnego problemu obsługuje wtryskiwacze 3ohmowe więc może warto zastanowić się nad zmianą instalki ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
malibu71
*
*


Dołączył: Jan 30, 2008
Posty: 33
Skąd: malibu71@op.pl

PostWysłany: Pią Lip 18, 2008 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm jesli tak to wieści przekaże moim gazownikom.. podobno maja dostepne te instalacje.. ale czy obsługują na pewno 3 omowe wtryskiwacze w Voyagerze 3,0 ? Przypomnę , że chodzi o sekwencyjny wtrysk gazu ... Pozdrawiam ?[/quote] Idea
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
malibu71
*
*


Dołączył: Jan 30, 2008
Posty: 33
Skąd: malibu71@op.pl

PostWysłany: Pią Lip 18, 2008 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może ktoś ma założoną sekwencję w takim Voyagerze ? No i jaką ? pozdro...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kubas
*
*


Dołączył: Jul 14, 2008
Posty: 101
Skąd: Mosina

PostWysłany: Pią Lip 18, 2008 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem jak z voyagerem 3.0 ale z winnim nie ma problemu przy silniku rowniez 3.0
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
malibu71
*
*


Dołączył: Jan 30, 2008
Posty: 33
Skąd: malibu71@op.pl

PostWysłany: Pią Lip 18, 2008 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm ... a jakie ma maja wartości wtryskiwacze benzynowe ? W Voyagerze 3,0 jest silnik Mitsubishi ........
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group