www.asu.pl :: Zobacz temat - Dzięcioł w visionie...
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dzięcioł w visionie...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
almado
*
*


Dołączył: Jul 14, 2005
Posty: 597
Skąd: Oława

PostWysłany: Pią Lip 18, 2008 11:49    Temat postu: Dzięcioł w visionie... Odpowiedz z cytatem

Dziwna sprawa - jechałem wczoraj a coś nagle stuk... pomyślałem, że może jakiś ptak uderzył w błotnik czy co ale po chwili stuknęło znowu i teraz mam w aucie stukanie seriami na wzór dzięcioła. Nawet w mojej biednej głowie powstała hipoteza, że może faktycznie coś żywego wpadło i teraz puka żeby otworzyć - niestety a może na szczęście po wyłączeniu auta nie stuka nic więc nie będę miał na karku towarzystwa opieki nad zwierzętami.

Stukanie dochodzi gdzieś spod kokpitu, jest niezależno od ustawienia wentylatora czy klimy ale stawiam że to coś w kanałach wentylacyjnych no bo gdzie jeszcze mogłoby coś stukać.

Jeśli ktoś spotkał się już z takim stukającym problemem to proszę o podzielenie się doświadczeniem, muszę to szybko zrobić bo najdalej za tydzień trafi mnie szlag Confused
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8, 1993
- sprzedam, 602436559
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group