www.asu.pl :: Zobacz temat - TEMPO TEMPOMAT:)
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

TEMPO TEMPOMAT:)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Wto Sie 31, 2004 12:52    Temat postu: TEMPO TEMPOMAT:) Odpowiedz z cytatem

Witam!
Szukam wolontariusza:) ktory pomoze mi uruchomic tempomat w moim Tempo.Cholerstwo nie dziala-pewno jakis wezyk albo elektryka.Jestem"manulny" (nie skrzynia!!!)ale nie znam zasady dzialania i nie wiem czego szukac:) Pozdrawiam!
Darek tel.601810050 e-mail esdarek@interia.pl gg178500
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Wrz 02, 2004 19:39    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Mam ksiazke serwisowa do TEMPO/TOPAZ, ale pozyczylem. Lada dzien bede mial ja spowrotem i napisze dokladnie co i jak.

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Wrz 13, 2004 17:03    Temat postu: Tempomat Odpowiedz z cytatem

Mam juz ksiazeczke Very Happy . Jednak co do tempomatu to moze byc wiele przyczyn Confused Ponizej przepisze z ksiazki co wplywa na poprawne dzialanie tempomatu :

"The speed control system consists of operator controls, a servo (throttle actuator) assembly, a speed sensor, a clutch switch, a stoplamp switch, a vacuum dump valve, an amplifierassembly, a horn relay and necesery wires and vacuum hoses."

Tempomat dziala powyzej 30 mph ( okolo 48 kmh ). Na poczatku sprawdzilbym z grubsza podlaczenia wszytkich przewodow ( przejscia ), wlacznikow oraz podlaczenie podcisnien do tzw. "gruszki". Jesli to sprawdzisz i dalej nie bedzie dzialac to bedziemy myslec dalej. Jak cos to napisz co dokladnie chcesz sie dowiedziec bo calej ksiazki nie chce mi sie przepisywac. Wink


Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group