www.asu.pl :: Zobacz temat - OLESNO 2008 od 30 maja do 1 czerwca
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

OLESNO 2008 od 30 maja do 1 czerwca
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zloty i imprezy
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Cze 04, 2008 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez dziekuje za kolejny wspanialy zlot:) jesli chodzi o hospitalizacje to dolaczam jeszcze ja! co najgorsze nie ze wzgledu na zmasakrowanie sie alkoholem ,ale na ...poparzenie sloneczne znacznego stopnia. jako,ze wiekszosc zlotu przespalem(?) postanowilem w niedziele sie uaktywnic. poszedlem poplywac ,a pozniej kilka piwek na kocyku. zyje tylko dlatego,ze moja lapsza polowa zalozyla mi jakies szmaty na glowe ,a jedi_v przyniosl parasol. od 3 dni nie jestem w pracy. reasumujac: byly ofiary w ludziach tyle,ze to raczej ofiary wlasnej glupoty Laughing
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
EDEX
*
*


Dołączył: Nov 07, 2007
Posty: 129
Skąd: lubuskie

PostWysłany: Sro Cze 04, 2008 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy OJEJ.nie chcę przekroczyć regulaminu,brakuje mi poparzeń pleców,tyłka,piwka itp:zadroszczę WAM imprezy w środku EUROPY Exclamation
namawim moją lepszą połowę,ale jeszcze nie skosztowała takiej imprezy i ciągle odmawia,a na dodatek musiałem iść do roboty.
próbowałem zjechać się do Santoka i nie widziałem zainteresowania.powiem że spodobało mi się rożno.organizuje się dni Gorzowa Exclamation
w ostatnim okresie zauważa się nagły wzrost zainteresowania turystyką,integracją i tp.zachęcam Wszystkich do odwiedzenia Ziemii Lubuskiej i ich okolic a napewno atrakcji jest więcej na ziemii na nowo odkrywanej Exclamation
dla WAS dolnoślązacy proponuję piękne jeziora,agroturystykę
a dla WAS gornoślązacy lasy iglaste,mieszane nie skażone cywilazacją Exclamation
dla wszystkich Exclamation Exclamation
czy słyszeliście o tzw.KEY-i nad jeziorem Długie między dobiegniewem a strzelcami?
zabawa jakich mało Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Cze 05, 2008 21:58    Temat postu: heheh Odpowiedz z cytatem

Zlot udal sie super. Jutro postaram sie wrzucic zdjecia na stronke. Ja dochodzilem do zdrowia kilka dni... Very Happy
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
orzech
*
*


Dołączył: Nov 16, 2007
Posty: 337
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Pon Cze 09, 2008 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.. no to i ja !! - Smile - miałem awarię kompa i dopiero teraz się "melduję" !!! było superancko !!! - choć skrzynia w moim "winim właśnie w ten dzień odmówiła posłuszeństwa,ale cały dobytek został przepakowany do "Pontiaka"- czytaj Opel Kadet - no i cała rodzinka przyjechała !!! - kiedy następny !!!??? Laughing Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zloty i imprezy Wszystkie czasy w strefie
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group