www.asu.pl :: Zobacz temat - Sprzedam Ford Windstar 3,8 V6
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sprzedam Ford Windstar 3,8 V6

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Dobson
*
*


Dołączył: Oct 02, 2005
Posty: 63
Skąd: MiędzychĂłd

PostWysłany: Pon Maj 12, 2008 12:06    Temat postu: Sprzedam Ford Windstar 3,8 V6 Odpowiedz z cytatem

Witam. Z wielką przykrością Sad muszę rozstac się z moim Winnim 3,8 V6 z 1995 roku. Czynię to tylko i wyłącznie ze względów ekonomicznych (kiepskie zarobki i 4-osobowa rodzina na karku). Samochód większośc użytkowników forum i odwiedzających stronę ASU zna chocby ze zdjęc (biały Winni w galeri) pozatym zawsze starałem się uzyskiwac od was wszelkie porady dotyczący różnych problemów związany z użytkowaniem i ekspluatacją mojego Winiego i stosowac się do nich. Wszelkie naprawy czynione przy autku zawsze dokonywane były na częściach nowych zakupionych głownie na www.amerykany.pl
Poniżej krótki opis auta. Zdjęcia wysyłam zainteresowanym na maila.
Pozdrawiam-Dobson.

Ford Windstar 3,8 V6 z 1995 roku, zakupiony w polskim salonie Forda w Poznaniu w pażdzierniku 95 roku (jestem drugim właścicielem). Autentyczny przebieg 176 000 km (nie mil). Wyposażenie: ABS, el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja, centralny zamek, autoalarm, poduszka powietrzna, wspomaganie kierownicy, immobiliser, komputer, welurowa tapicerka, tempomat. Wszystko w pełni sprawne.
Silnik i skrzynia biegów sprawują się bardzo dobrze (samochód nigdy nie widział gazu). Nadwozie do drobnych poprawek lakierniczych. Ostanio wymienione: kable WN, świece zpłonowe, silniczek krokowy, rozdzielacz zapłonu (wszystko nowe, żadnych używek). Aktualny przegląd i ubezpieczenie, nic tylko wsiadac i jechac.
Wszelkie pytania proszę kierowac pod numer telefonu: 663531028.
_________________
Ford Windstar 3,8 V6; rocznik 95 wersja nadwozia GL.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu MSN Messenger
Dobson
*
*


Dołączył: Oct 02, 2005
Posty: 63
Skąd: MiędzychĂłd

PostWysłany: Pon Maj 12, 2008 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapomniałem dodac najważniejszej informacji, a mianowicie ceny Smile
Kwota jaką chciałbym uzyskac za mojego Winiego to 9000 PLN. Oczywiście podlega ona nie wielkiej negocjacji.
Pozdrawiam-Dobson.
_________________
Ford Windstar 3,8 V6; rocznik 95 wersja nadwozia GL.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu MSN Messenger
Dobson
*
*


Dołączył: Oct 02, 2005
Posty: 63
Skąd: MiędzychĂłd

PostWysłany: Nie Cze 01, 2008 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze względu na rosnące wciąż ceny paliwa i spowodowane tym małe zainteresowanie oferowanym przezemnie na sprzedaż Windstarem, obniżam cenę do 5500 PLN. Myslę, że za takie pieniądze warto go kupic. Liczę na kogoś z odwiedzających forum ASU ponieważ bywają tutaj ludzie interesujący się i kochający amerykańską motoryzację i takiemu człowiekowi chciałbym powierzyc swojego Winniego.
Pozdrawiam-Dobson.
_________________
Ford Windstar 3,8 V6; rocznik 95 wersja nadwozia GL.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu MSN Messenger
benchi
*
*


Dołączył: Jan 17, 2008
Posty: 575
Skąd: Janików

PostWysłany: Pon Cze 02, 2008 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do czego to doszło. Kilka miesięcy temu kupiłem swojego Windstara i dałem za niego 8000zł. A tu 5500zł!!! Co się dzieje? Dlaczego nikt nie docenia tak dobrych aut? Gdyby Windstar miał na masce VW lub cztery kółeczka to kosztowałby 20 tys. zł. Z samej pasji kupiłbym jeszcze jednego ale funduszy brak. Popytam znajomych bo szkoda auta.
_________________
36 Plaskaczy - Dawno, dawno temu
Ford Windstar - Trochę później
Ford Explorer - Jeszcze później
Chevrolet Blazer - Całkiem niedawno
Ford Explorer - Dopiero co sprzedany
Co następne? Kto wie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group