www.asu.pl :: Zobacz temat - Ford Crown Vitoria warto?
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ford Crown Vitoria warto?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Kvojt
*
*


Dołączył: May 25, 2008
Posty: 1

PostWysłany: Nie Maj 25, 2008 21:03    Temat postu: Ford Crown Vitoria warto? Odpowiedz z cytatem

Cześć,
Po latach jeżdżenia różnymi Fordami min. Taunus, Granada, Mondeo postanowiłem wreszcie kupić pierwszego amerykańca i wybór padł na Crown Vitorie 96 r. Niestety słabo orientuje się w temacie samochodów z USA dlatego mam kilka pytań Wink
Po pierwsze czy 10 tys zł za Crown Vitorie 4,6l z 96r. z przebiegiem 163 tys to dużo? Ile pali w cyklu miejskim benzyny i LPG?
Gdzie można za rozsądną kase naprawiać taki samochód w Wawie? Gdzie kupujecie części? Czy wogóle warto interesować się tym modelem? Czy eksploatacja jest bardzo kosztowna? I czy samochód jest bardzo awaryjny?
Przepraszam za potok pytań ale to ma być moje pierwsza auto made in USA Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
benchi
*
*


Dołączył: Jan 17, 2008
Posty: 575
Skąd: Janików

PostWysłany: Pon Maj 26, 2008 8:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie potrafię odpowiedzieć na żadne z tych pytań ale z całą pewnością warto kupić taki samochód. Mój znajomy kiedyś posiadał takie coś i był bardzo zadowolony z bezawaryjności i wygody. W końcu to obok chevroleta caprice typowe auto policyjne i taksówkarskie. Silnik 4,6 V8 daje wystarczające osiągi i piękne brzmienie. Konstrukcja ramowa jest gwarantem solidności. Co do dostępności i cen części musisz się kontaktować z rafałem. Spalanie to sprawa drugorzędna.
_________________
36 Plaskaczy - Dawno, dawno temu
Ford Windstar - Trochę później
Ford Explorer - Jeszcze później
Chevrolet Blazer - Całkiem niedawno
Ford Explorer - Dopiero co sprzedany
Co następne? Kto wie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Pon Maj 26, 2008 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W czesci zaopatrujemy sie w naszym sklepie forumowym(zakladka z lewej strony),jesli czegos nie ma na stanie to dzwonisz do sklepu,jest rowniez sklep www.amerykany.pl
Autko bardzo trwale,warunek to dobry egzemplarz.
Na tej stronie http://consumerguideauto.howstuffworks.com/1992-to-2007-ford-crown-victoria.htm masz konsumenckie opinie z usa na jego temat.
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Antonio
*
*


Dołączył: May 18, 2008
Posty: 36

PostWysłany: Wto Maj 27, 2008 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak już nigdzie części nie znajdziesz to się odezwij. Części będą na 100% przy czym przeważnie mam AC Delco (tylko nowe) więc niestety ceny są wyższe niż chińskich podróbek, choć jakość też nieporównanie lepsza.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group