www.asu.pl :: Zobacz temat - Chrysler Grand 3.3 AWD
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Chrysler Grand 3.3 AWD

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
4tuna
*
*


Dołączył: May 04, 2008
Posty: 6
Skąd: Olkusz małopolskie

PostWysłany: Pon Maj 05, 2008 19:43    Temat postu: Chrysler Grand 3.3 AWD Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie wszystkich "forumowiczow"! Co prawda,jestem tu nowy,ale starym uzytkownikiem Chryslerow.Prosze , o rade zwlaszcza fachowcow od LPG, otóż jestem szczesliwym posiadaczem Chryslera Grand Voyagera 3.3 AWD 2002 z sekwecyjna instalka, od trzech m-cy.Autko rewelacja(mam porownanie wczesniej Voyager 3.8 AWD 99) z samochodem nie ma wiekszych problemow, oprócz tego,ze czasami strzeli ostro w rure Laughing i to doslownie,bo ewidentnie gdzies w tyle przy tlumikach,dlaczego? swieczki nowe,( podwójna platyna),kable OK wiec nie mam pojecia jaka jest przyczyna!Mam znajomych gazownikow,ale ich diagnozy sa takie "TEN TYP TAK MA" jakos to mi nie wystarczy Sad Prosze o komentarze ludzi,ktorzy spotkali sie z takim problemem,a moze ktos podpowie do kogo sie udac z ta sprawa?Goraco pozdrawiam Maciek Olkusz malopolskie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pon Maj 05, 2008 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

napisz cos wiecej o instalce-jakie reduktor,wtryski,sterownik? nie jestem gazownikiem, ale strzaly w kolektor przy sekwencji wydaja mi sie tak logiczne jak uczciwosc polskich politykow lub bieda lekarzy...
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
4tuna
*
*


Dołączył: May 04, 2008
Posty: 6
Skąd: Olkusz małopolskie

PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie! wg.papierow jest to ELPIGAZ wtrysk SGI-komputer sterujacy,wtryskiwacze SGI-062, cytuje tak jak jest napisane(nie znam sie na gazie kompletnie) Co to za instalka?czy aby dobra?Pozdrawiam
_________________
jest GRAND VOYAGER AWD 02 . był VOYAGER AWD 99
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HT
*
*


Dołączył: Mar 25, 2007
Posty: 656

PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dzisiaj wracajac do domu zauważyłem podobna przypadłosc u siebie - ale u mnie to stało sie jak jechał ze stabilną predkoscią i zdjołem nogę z gazu i po chwili usłyszałem strzał w tłumiku . Ponownie się rozpędziłem i zdjołem nogę z gazy i strzał. Później już nie było.
Ja mam Stag 300 . Jutro pojadę do gazowników aby sprawdzili co i jak.
_________________
CHRYSLER PACIFICA 2018
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
4tuna
*
*


Dołączył: May 04, 2008
Posty: 6
Skąd: Olkusz małopolskie

PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokladnie,takie same objawy,po ściągnięciu nogi z gazu,rąbnęło w wydech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
luky
*
*


Dołączył: Oct 07, 2005
Posty: 885
Skąd: masłońskie/częstochowa

PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy mieliscie jakies przerobki wydechu, katalizatora itp? czy wydech jest szczelny?

jesli strzela na sekwecji to moze byc to np cewka-ale to strzela w kolektor dolotowy a nie w rure.

przy strzalach w rure to spotkalem sie jesli wydech byl przerabiany, dziurawy lub zle dopasowany.

inna rzecza to moze byc jakis czujnik od zaplonu lub same wtryskiwacze gazowe
_________________
lumina 95 3,8 ,grand prix gxp 5,3 2007, dakota 5,2 1999, luka_f@o2.pl tel. 0691388944 www.luky-garaz.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
4tuna
*
*


Dołączył: May 04, 2008
Posty: 6
Skąd: Olkusz małopolskie

PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki serdeczne,za odpowiedz. Z tego co wiem, zadnych przeróbek w wydechach nikt nie robil, nie strzela tez nagminnie ,mimo tego pozwole sobie na odwiedziny w Czestochowie ,bo z tego co ludzie pisza na forum,jestes chyba jedynym "sprawiedliwym" w sprawie gazu.Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HT
*
*


Dołączył: Mar 25, 2007
Posty: 656

PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze nie miałem czasu aby zajać się sprawą - ale obstawiam wtryskiwacze - na wolnych obrotach na gazie silnik mi nie równo pracuje.
Jeśli chodzi o wydech to założyłem nowy - dwa ostatnie tłumi - ząłożyłem taki jak ma być - pasował bez zmian.
_________________
CHRYSLER PACIFICA 2018
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group