www.asu.pl :: Zobacz temat - wspomaganie kierownicy chrysler voyager 97
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

wspomaganie kierownicy chrysler voyager 97

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
dklord
*
*


Dołączył: Sep 19, 2007
Posty: 31
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Pią Kwi 04, 2008 19:10    Temat postu: wspomaganie kierownicy chrysler voyager 97 Odpowiedz z cytatem

Witam mam problem ze wspomaganiem kierownicy założyłem nowe paski pojeździłem tydzień i teraz nie chciał mi samochód odpalić, zauważyłem że pasek się nie kręci na alternatorze oddałem go do regeneracji. Dziś poskładałem i dalej samochód nie chciał odpalić bo pasek się blokował.
Ściągnąłem pasek z alternatora i zacząłem ruszać rolkami i za uwarzyłem że
koło od wspomagania się wcale nie kręci i stawia opór czy ktoś ma jakiś pomysł co mogło się stać ??

ps. Samochód odpala bez paska normalnie tylko nie działa wspomaganie i alternator :/
_________________
Chrysler Voyager 2.5 TD rocznik 1997
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Pią Kwi 04, 2008 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz do wymiany pompe wspomagania,ewentualnie jesli istnieje taka opcja to regeneracja lub dobra uzywka,ale z tym roznie wyglada.
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
dklord
*
*


Dołączył: Sep 19, 2007
Posty: 31
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Sob Kwi 05, 2008 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aha a czy wie ktoś jaka mogła być przyczyna że pompa przestała działać i czy jest jakaś możliwość wykręcenia jej w warunkach domowych bez kanału ??
_________________
Chrysler Voyager 2.5 TD rocznik 1997
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sob Kwi 05, 2008 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mogla z wielu powodow. brak plynu(ubytek),rozlecialo sie lozysko lub zebatka, zatarla sie, zatkalo cos przewody. niestety musi odpowiedzic ktos ,kto ma takie auto, ja nie wiem jak w tym modelu sie wymienia-zdejmuje pompe. napewno znajdziesz wszytko na: http://www.autozone.com/home.htm
jak bedziesz mial problemy z obsluga tego linku to pisz.
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
artek69
*
*


Dołączył: Dec 17, 2007
Posty: 79
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw Kwi 10, 2008 9:40    Temat postu: pompa wspomagania Odpowiedz z cytatem

czołem
pompa wspomagania w VM-ie jest połączona z sprężarką klimatyzacji musisz sprawdzić uszkodzony/blokujący element. jeżeli sprawa była by tylko ze wspomaganiem zadzwoń do CAR-MARCO / k Gorzowa Wlkp. regenerują z gwarancją,jak będziesz miał problem z demontażem to pisz postaram się pomóc
_________________
Nie kończąca się opowieść:
2002 GV 3,3 PB/LPG Limited
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
agjp
*
*


Dołączył: Feb 16, 2008
Posty: 32

PostWysłany: Nie Kwi 27, 2008 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam to jest proste sprężarkę da sie odkręcić kluczem 19 jest na cztery śruby jest owszem połaczona z pompą wspomagania . Wcale do tego nie potrzeba kanału tylko chęci do pracy. Jest połaczona na dwie śruby które się odkręca . Wtedy ustalisz czy staneła spreżarka czy pompa wspomagania .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group