www.asu.pl :: Zobacz temat - końcówki drazkow.. wazne pytanie
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

końcówki drazkow.. wazne pytanie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Aro
*
*


Dołączył: Mar 16, 2008
Posty: 97
Skąd: KrakĂłw

PostWysłany: Wto Kwi 22, 2008 22:54    Temat postu: końcówki drazkow.. wazne pytanie Odpowiedz z cytatem

Witam

zamowiłem sobie w poniedziałem koncówki drazkow. Dzis je dostałem, ale na pudełku jest napisane tylko do felg 14" chłop co to sprzedawał mowił, ze one niczym sie nie roznia od tych do 15" felg i maja na 1000% pasować do mojego auta...


więc jak to jest?
_________________


Chrysler Grand Voyager 2,5 TD '98
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
wmarek65
*
*


Dołączył: Feb 20, 2006
Posty: 1049
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Sro Kwi 23, 2008 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i będzie pasować ,Bo drążki kierownicze są w tych rocznikach takie same (nie ma zależności od średnicy koła) Wink Ale czy są takie same to raczej bym się nie zgodził ,bo chyba nie poto piszą na opakowaniu,( że tylko do kół 14) skoro są 15 i 16 orginalne)żeby coś napisać i zadrukować opakowanie Very Happy Ja niespotkałem się z takim opisem chociaż już parę końcówek kilku producentów zakladałem Wink
Przeglądałem właśnie allegro i tam podział jest tylko na roczniki Wink
_________________
--------------------------------------------------
Chrysler Grand Voyager AWD 3,8 2000 +sek Landi Renzo Omegas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Aro
*
*


Dołączył: Mar 16, 2008
Posty: 97
Skąd: KrakĂłw

PostWysłany: Sro Kwi 23, 2008 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja mam jeszcze na etykiecie ;d tylko do kół 14"
_________________


Chrysler Grand Voyager 2,5 TD '98
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group