www.asu.pl :: Zobacz temat - Wielka prośba, na co zwracać uwagę.
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wielka prośba, na co zwracać uwagę.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Nie Lut 10, 2008 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba sie za dlugo namyslales:
http://www.asu.pl/portal/html/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=5542

Laughing
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
ciech
*
*


Dołączył: Apr 17, 2005
Posty: 331
Skąd: Ciechocinek

PostWysłany: Nie Lut 10, 2008 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to jest wersja na stany ma nazwe ( na europe takiej nie bylo) , kierunkowskazy lampy przod tyl, zaglowki. wszystko na ameryka pewnie jeszcze glowny licznik w milach, radio z ich fm ,rozne detale tez sie roznia
_________________
Chrysler Grand Voyager 3.3 01r lpg , wersja europejska , startech
Chrysler Grand Voyager 3.3 LE 96r lpg , wersja eu , webasto - sprzedany 7.07.11r


Ostatnio zmieniony przez ciech dnia Nie Lut 10, 2008 13:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcin_F-F
*
*


Dołączył: Dec 18, 2007
Posty: 28
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Lut 10, 2008 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przed sekunda znalazłem to ogłoszenie wiec nie ma nad czym płakać, ale pytanie aktualne, czy nie powinien mieć kierunków na błotnikach? Ale była mozliwośc kupienia takiego auta u nas w salonie czy właściciel kit wciska?
_________________
Polerowanie felg
www.Fajna-Felga.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Tomaj
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 1387
Skąd: Prawie Poznan

PostWysłany: Nie Lut 10, 2008 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To werjsa na usa więc nie musi miec kierunkow na błotnikach, ma z przodu na zderzaku. W ogóle ta wersja jest jakaś dziwna, wszystku z usa, licznik bialy w km czyli na europe, a przód od modelu 99. Długo szukałem dla siebie autka i nigdzie nie spotkałem nawet w usa wersji 98 z takim przodem..., być może to końcówka roku i juz zaczeli robić nowe przodziki. Jest zdecydowanie ładniejszy niż na europe.
Cena zaporowa ale auto warte tej ceny... no i juz jest u Ani_de Smile
_________________
VelSatis 3.5V6 LPG; ex Chrysler Voyager LE 3,8 AWD '98
gg3779721 ukryty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Masiek777
*
*


Dołączył: Apr 07, 2008
Posty: 72
Skąd: Gołonóg

PostWysłany: Wto Kwi 08, 2008 0:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomaj napisał:
To werjsa na usa więc nie musi miec kierunkow na błotnikach, ma z przodu na zderzaku. W ogóle ta wersja jest jakaś dziwna, wszystku z usa, licznik bialy w km czyli na europe, a przód od modelu 99. Długo szukałem dla siebie autka i nigdzie nie spotkałem nawet w usa wersji 98 z takim przodem..., być może to końcówka roku i juz zaczeli robić nowe przodziki. Jest zdecydowanie ładniejszy niż na europe.
Cena zaporowa ale auto warte tej ceny... no i juz jest u Ani_de Smile


masz rację, taki przód robili krótko. Miałem taką wersję z końca roku 98 i wiem potem szybko został wprowadzony model 2000. Mój pochodził z Kanady i nie miał białych zegarów, ale środek dokładnie taki sam.
Ten jeśli nie był totalnie zniszczony to jest super. Warto sprawdzić kody z rokiem na szybach. Trudno skasować auto i zachować szyby.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody Wszystkie czasy w strefie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group