www.asu.pl :: Zobacz temat - POMOCY
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

POMOCY

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
bielik30
*
*


Dołączył: Mar 21, 2008
Posty: 4

PostWysłany: Pią Mar 21, 2008 12:21    Temat postu: POMOCY Odpowiedz z cytatem

DODGE GRAND CARAVAN 3.8 V6 2001 ROK

JESZCZE MAM PARĘ PYTAŃ JESTEM NOWYM UŻYTKOWNIKIEM DODGA I DLATEGO TEŻ MOJE PYTANIA MOGĄ BYĆ TROSZKE GŁUPKOWATE NIEKIEDY ALE DO CZEGO ZMIEZAM DRZWI BOCZNE MAM OTWIERANE Z PILOTA CZY ONE POWINNY SIĘ ODSUWAĆ CAŁKIEM DO TYŁU I TAK SAMO ZAMYKAĆ SAME CZY TYLKO ODSKAKIWAĆ I SAME SIĘ DOMYKAĆ,
CZY SĄ DOSTĘPNE USZCZELKI SZYBY PRZEDNIEJ PASAŻERA JEŻELI TAK TO GDZIE I ZA ILE, BRAKUJE MI LODÓWKI DO WNĘTRZA CZY MOŻNA JĄ GDZIEŚ DOKUPIĆ I ZA ILE.
Z GÓRY DZIĘKUJĘ.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pią Mar 21, 2008 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam!
lodowka i drzwi niewiele wspolnego ze skrzynia, a w takim wlasnie dziale o to zapytales. nie pisze sie postow duzymi literami bo w netykiecie jest to uwazane za podnoszenie glosu lub nawet krzyczenie.
tytul postu powinien cos mowic o jego tresic-"pomocy" nie mowie nic. lepiej jakbys napisal:"elektryczne drzwi w grand caravan" naprzyklad.
przenosze temat do odpowiedniego dzialu. prosze wybierac dzialy odpowiednie do tresci postow.
pozdrawiam!
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
EDEX
*
*


Dołączył: Nov 07, 2007
Posty: 129
Skąd: lubuskie

PostWysłany: Pią Mar 21, 2008 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Confused oj bielik,bielik zastamów się o co ci chodzi.poczytaj,poczytaj,poczytaj i dopiero się spytaj Embarassed ok? Wink pozdrawiam Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group