www.asu.pl :: Zobacz temat - seqent 24 voyager 2,0 16v r.1998
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

seqent 24 voyager 2,0 16v r.1998

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
jadwtr
*
*


Dołączył: Apr 20, 2005
Posty: 153

PostWysłany: Czw Maj 12, 2005 0:15    Temat postu: seqent 24 voyager 2,0 16v r.1998 Odpowiedz z cytatem

zamontowany gaz 3.03.2005 w Świdnicy 3.700zł.
jazda po mieście niskie obroty wszystko ok ale w trasie okazało się że przy pełnym depnięciu na gazie nie kręci więcej jak 4500 obrotów.
okazało się po różnych kombinacjach z sądą itp. że nic to nie zmienia .
Dzieki pomocy " Jarecka" nie dałem się naciagnąć na wymianę sondy przez gazowników i konsekwentnie domagałem się naprawy.
Tak trułem gazownikom że wkońcu zdobyli najnowszy program z mapą wtrysku do gazu sqent 24 i teraz autko kręci jak na bezynie.
Podobno wadą starej mapy wtrysku gazu było zubozenie przy wysokich obrotach.
Jak dokładnie zmierze zużycie gazu to podam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
jadwtr
*
*


Dołączył: Apr 20, 2005
Posty: 153

PostWysłany: Pon Maj 23, 2005 18:18    Temat postu: spalanie voyager 2.0 r.98 Odpowiedz z cytatem

na 30 l gazu zrobiłem 260 km głownie po mieście ale 30 km trzeba odliczyć 10 dni X 2 odpalania po 1200m do przejścia na bezynę przy rozruchu zimnego.
Wychodzi 30 L /230km= 13,04
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group