www.asu.pl :: Zobacz temat - wytrzymałość parownika BRC
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

wytrzymałość parownika BRC

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
yon
*
*


Dołączył: Mar 21, 2005
Posty: 26
Skąd: Wrocław NW

PostWysłany: Sro Maj 18, 2005 12:58    Temat postu: wytrzymałość parownika BRC Odpowiedz z cytatem

mam parownik brc , podobno jakiś wznacniany ( 140 kw) , byłem na ustawieniu gazu, wolone obroty były oki, ale kiedy naciskałem gaz, samochód jakby się zapowietrzał i nie chciał jechać dopiero po chili wchodził na obroty i jechał. pojechałem do gazownika, wcześniej w ASU wyminiłem świece i fiter pow., gazownik ustawił, skasował 80 !!!!!! złotych i powiedział ,że problemy mogą wrócić , poniweaż parownik sam się przestawia, nie trzyma ustawiań i trzena go wymianić, nowy to około 400 PLN.
co o tym myśleć? spartolił robotę, dzisiaj auto zachwuje się już dokładnie jak przed ustawieniem i z baseballem jechać do niego po kasę, czy wywalać 400 i wymieniać parownik?
Jarecek, mam nadzieję ,że wyrazisz swoją opiniję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
JARECEK
*
*


Dołączył: Jan 26, 2005
Posty: 780
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Sro Maj 18, 2005 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra rada jechac do firmy specjalizujacej sie danym typem instalacji a co do wymiany całego to bym miał wątpliwości wymienia się owszem zestaw naprawczy czyli membramy,filterki itd i jest to koszt około 140-160zł z robocizną i jest jak nowy przecież korpus ci sie nie zużył chyba Smile a za regulacje instalacji bierze sie średnio 20-30zł więc chyba sie chłop narobił przy twojej Smile że tyle skasował.Przeważnym powodem rozregulowywania się reduktora jest osad który się w nim osadził jest jego napewno pełno i traci czułość membrama i nieraz wystarczy rozebrać wyczyścic i wyregulowac bez wymiany zestawu aby dalej sie cieszyc sprawnym reduktorem dlatego popieram rade @wini aby wpas do eko-almy albo czakramu Pozdr.
_________________
JEEP GRAND CHEROKEE WH Smile GG.1798493 Skype. TECHTRON E-mail. Techtron@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Maj 18, 2005 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadza sie! a bejzbol swoja droga:P
darek
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
tomcio-td
*
*


Dołączył:
Posty: 220
Skąd: Słowackiego 9/40

PostWysłany: Czw Maj 19, 2005 2:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do zestawu z basebalem (za te 80 zl wywalone w bloto) dozucil bym jeszcze 4 chlopakow bez szyiw dresach oczywiscie w podrasowanym z lekka BMW Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Czw Maj 19, 2005 7:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie,no oczywiscie,ze do bejzbola trza miec fachowa kadre:)
darek
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
yon
*
*


Dołączył: Mar 21, 2005
Posty: 26
Skąd: Wrocław NW

PostWysłany: Sob Maj 21, 2005 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jadę do Almy, dzwoniłem już , tam się trzeba zaanonsować na tydzień przed, mają dużo pracy.
dzięki za rady, chyba ten mój fachowiec to kolejny naciągacz, sprawa musi oprzeć się o baseballa Razz ,
ku przestrodze, to pan Krzysztof z Rakowej we Wrocławiu na przeciwko Korony.
pozdrawiam i dziękuję za rady.
skad ja wytrzasnę BMW dla dresiarzy bez szyj Question Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
tomcio-td
*
*


Dołączył:
Posty: 220
Skąd: Słowackiego 9/40

PostWysłany: Nie Maj 22, 2005 1:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ha, jaki ten swiat maly... polecano mi ten zaklad na przeciwko Korony (notabene robil to kolega z pracy), ze niby taki dobry najlepszy itd. Ten kolega mowil, ze to jego przyjaciel i ze niby jakis magik od istalacji LPG ze po studiach w tym kierunku i ze facet stara sie o przyznanie patentu na wymyslony przez siebie nowy typ instalacji LPG. (jezeli to oniego chodzi oczywiscie, ale na przeciw Korony chyba jest tylko ten jeden). No to bardzo ladnie, bardzo... Very Happy
_________________
Lincoln Town Car 2003
Ford Expedition 2003 Eddie Bauer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group