www.asu.pl :: Zobacz temat - Cb radio voyager
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Cb radio voyager

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
ptak1
*
*


Dołączył: Jun 19, 2007
Posty: 184
Skąd: Kłodzko

PostWysłany: Wto Mar 04, 2008 10:40    Temat postu: Cb radio voyager Odpowiedz z cytatem

Witam
Mam pytanie do użytkowników cb radia w voyagerach, a mianowicie kupiłem sobie radyjko cb i chciałbym je jakoś mądrze zamontować, aby za bardzo nie rzucało się w oczy i było dostępne, i jedyne rozsądne miejsce jakie mi przychodzi do głowy to przeszczeń między przednimi fotelami, może ktoś z użytkowników ma lepsze rozwiązania co do montażu takiego radyjka to proszę o propozycje oczywiście fotki mile widziane.
Mam nadzieje że jak autko wróci z naprawy asu to będę mądrzejszy odnośnie montażu.
_________________
voyager 96 3.3l zagazowany


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
wmarek65
*
*


Dołączył: Feb 20, 2006
Posty: 1049
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Wto Mar 04, 2008 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można tak http://www.cb-radio.pl/galeria/albumy.php?start=0&kategoria=14 ,ale nie polecam Wink
Ja mam zamontowane ,na konsoli, w miejscu wysuwanych uchwytów do napojów (i tak nigdy z nich nie korzystałem),zależy jak wielkie masz radio ,moje (duże) zmieściło się bez problemu po wymontowaniu metalowej prowadnicy od uchwytów.Mniejsze np.hary zmiesci się bez wykrecania prowadnicy.
Montując CB musisz wziąść pod uwagę że wyświetlacz z nr.kanału powinieneś widzieć ze swojego fotela bez specjalnego wyciągania szyji Laughing (jest to ważne gdy ktoś poprosi cię o przejśćie na inny kanał ,lub sam ci się zmieni (i będziesz myślał co tak wszyscy zamilkli Laughing )
Antene zamontowałem na rylingu ,składaną (mam niski garaż) dł 90cm odbiera w zależności od miejsca 5-15 km
Przy montażu niewywiercilem ani jednej dziurki (jestem przeciwnikiem dziurawienia gdziekolwiek auta)
Zepsuł mi się aparat,ale jak będziesz zainteresowany to postaram sie zrobić foto
_________________
--------------------------------------------------
Chrysler Grand Voyager AWD 3,8 2000 +sek Landi Renzo Omegas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gural
*
*


Dołączył: Sep 07, 2007
Posty: 1266
Skąd: UÄ�

PostWysłany: Wto Mar 04, 2008 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lub mozesz kupic sobie kokpit gory i w nim go zamontowac

http://moto.allegro.pl/item319318603_kokpit_chrysler_voyager.html

zawsze w zasiegu reki
_________________
jest:
dodge grand caravan 3.8 LPG 2005
seat Leon 1.6 2010

było
tyle, że nie spamiętam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tomaj
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 1387
Skąd: Prawie Poznan

PostWysłany: Wto Mar 04, 2008 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to jest kokpit od poprzedniego modelu... ciekawe czy da sie wpasować do 96r.
Ja mam cb zamocowane na szerokim pasku pleksi wygiętym w kszatłcie literki u odwórconym liczy n. Wsuwam to za plastik przy siedzeniu po prawej stronie i pasuje do dwóch aut. Radio jest stare i tanie więc liczę na to że nikt sie nie pokusi, chociaż coraz rzadziej go używam przez szum powietrza od anteny.
_________________
VelSatis 3.5V6 LPG; ex Chrysler Voyager LE 3,8 AWD '98
gg3779721 ukryty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Gural
*
*


Dołączył: Sep 07, 2007
Posty: 1266
Skąd: UÄ�

PostWysłany: Wto Mar 04, 2008 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiem ci ze sie spotkalem z taka podwieszkom w voyku po 96 roku jak cos dla siebie szukalem, ale nie mam pojecia czy to byla rzezba czy co
_________________
jest:
dodge grand caravan 3.8 LPG 2005
seat Leon 1.6 2010

było
tyle, że nie spamiętam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ptak1
*
*


Dołączył: Jun 19, 2007
Posty: 184
Skąd: Kłodzko

PostWysłany: Wto Mar 04, 2008 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wmarek65 masz racje z tą galerią mi też nie podoba się tego typu montaż a już na pewno nie w schowku z radyjkiem opatulonym w jakąś gąbkę. Z wymontowaniem uchwytów na gąbki to powiem szczerze niezły pomysł i chciałbym to zobaczyć jak to wygląda jak możesz to prosił bym o fotkę, co prawda nie jestem zwolennikiem wymontowywania rzeczy z auta które tam są i powiem szczerze że te uchwyty
to są dosyć często przezemnie używane przeważnie podróżuje w nocy w dalsze trasy z małym dzieckiem tak wygodniej i ne zawsze chce się stawać a taki kubeczek z kawą pod ręką i parę drobnych na opłaty za autostradę (nie wiem za co te opłaty Evil or Very Mad ) zawsze się przydaje, aczkolwiek pomysł masz niezły.
A tan kokpit hmm też niezły pomysł tylko ciekawi mnie jak z montażem tego czegoś w takim autku jak moje czy to oby nie będzie za bardzo rzeźbione aby coś dopasować.
Jeżeli chodzi o antenę to jedyny i słuszny montaż to bagażnik dachowy i przykręcenie na stałe można kupić ciekawe uchwyty do tego typu montażu, też jestem przeciwnikiem wszelkiego wiercenie a już na pewno w dachach a zakup anteny magnetycznej to każdemu odradzam to nigdy nie będzie działało jak pożonna przykręcana antenka
_________________
voyager 96 3.3l zagazowany


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
wmarek65
*
*


Dołączył: Feb 20, 2006
Posty: 1049
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Czw Mar 06, 2008 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak to wygląda


zasilanie z gniazda zapalniczki
a tu przejście kabla do rylingu

uchwyt do anteny nieorginalny,musiałem zamontować antene z boku rylingu,bo przy wjeżdzie do garażu mam tylko 2cm luzu,ale zato po złożeniu nie kusi nikogo.
_________________
--------------------------------------------------
Chrysler Grand Voyager AWD 3,8 2000 +sek Landi Renzo Omegas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ptak1
*
*


Dołączył: Jun 19, 2007
Posty: 184
Skąd: Kłodzko

PostWysłany: Wto Mar 11, 2008 8:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki powiem szczerze że, nieźle to wygląda a z kabelkiem świetnie sobie poradziłeś
_________________
voyager 96 3.3l zagazowany


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group