www.asu.pl :: Zobacz temat - Czy to dobry wybór - W opisie link do samochodu.
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy to dobry wybór - W opisie link do samochodu.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Marczello
*
*


Dołączył: Dec 27, 2007
Posty: 14
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pon Sty 28, 2008 8:03    Temat postu: Czy to dobry wybór - W opisie link do samochodu. Odpowiedz z cytatem

Co o tym sądzicie:

http://moto.allegro.pl/item303921031_chrysler_town_country_lxi_97_pelna_opcja.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
sato
*
*


Dołączył: Sep 13, 2007
Posty: 1350
Skąd: Wodzisław Śląski

PostWysłany: Pon Sty 28, 2008 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

można powiedzieć,że ładny wypas też dobry nic nie pisze skąd przywiezione ma fajnego grila nowy model cena też atrakcyjna.pytanie czy ma wszystko ok.

Very Happy
_________________


Chrysler Grand Voyager 3,3 2000r. LPG Stag 300
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marczello
*
*


Dołączył: Dec 27, 2007
Posty: 14
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pon Sty 28, 2008 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć sato - to ja Marcin z Rybnika - klikaliśmy kilka razy na maila. pzdr.

Pytałem o kilka spraw i oto odpowiedzi:
1. Czy samochód wymaga jakiegoś wkładu finansowego? Jeśli tak to co trzeba zrobić?
-hamulec ręczny, poprostu się nie blokuje, podaczas jazdy po wciśnięciu hamuje ale nie blokuje się

2. Jak wygląda spawa z blachą, z lakierem?
-prawy błotnik był wymieniany, kolor identyczny ale blotnik jest od wersji europejskiej (brak kawałka listwy chromowanej
która jest na lewym błotniku - niech pana przypatrzy się na zdjęciach), lewe drzwi rozsuwane maja wgniecenia - trezba się
przypatrzeć to widać, prawa strona kilka rys - dobra polerka i nic nie będzie widać, całkowity brak rdzy dotyczy to całego auta.

3. Zawieszenie - luzy, wymiana
-do wymiany końcówki (na dziurach słychać, w jeździe po prostej nic nie puka).

4. Skąd samochód został przywieziony?
-samochód został przywieoziony z USA w roku 2003 na wyspy brytyjskie (Anglia) i z tamtąd przyjechał o własnych kołach
dnia 20.12.2007r. do Polski.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Gural
*
*


Dołączył: Sep 07, 2007
Posty: 1266
Skąd: UÄ�

PostWysłany: Pon Sty 28, 2008 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz co jezeli sie nie myle to bylo gadane o tym samochodzi, i chyba byl walniety z przodu bo ma lampy i przod po lifcie z 99 roku i ktorys z chlopakow zobaczyl ze tyl bylwalony
_________________
jest:
dodge grand caravan 3.8 LPG 2005
seat Leon 1.6 2010

było
tyle, że nie spamiętam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gural
*
*


Dołączył: Sep 07, 2007
Posty: 1266
Skąd: UÄ�

PostWysłany: Pon Sty 28, 2008 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie mylilem sie

tu jest link w polowie stroiny o tym egzemplarzu

http://www.asu.pl/portal/html/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=5386&start=0
_________________
jest:
dodge grand caravan 3.8 LPG 2005
seat Leon 1.6 2010

było
tyle, że nie spamiętam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marczello
*
*


Dołączył: Dec 27, 2007
Posty: 14
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pon Sty 28, 2008 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak - znalazłem to już wcześniej - ale nie pisało w postach, że był bity. (?)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Gural
*
*


Dołączył: Sep 07, 2007
Posty: 1266
Skąd: UÄ�

PostWysłany: Pon Sty 28, 2008 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma pewnosci ze byl, to tylko nasze domysly bo chyba ktos by nie wpakowal z 8 tysi aby zrobic autko nowej wygladajacym
_________________
jest:
dodge grand caravan 3.8 LPG 2005
seat Leon 1.6 2010

było
tyle, że nie spamiętam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tomaj
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 1387
Skąd: Prawie Poznan

PostWysłany: Pon Sty 28, 2008 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi taki przodzik bardzo odpowiada i gdybym miał pecha i ktoś mi wjechał pod kola np. w narożnik, na pewno starałbym się o jak największe odszkodowanie. Nowe częściu z usa na zrobienie takiego przodziku to ok. 1000$ + lakierowanie. Widać że auto miało jakąś stłuczkę, może w prawy naroznik, może gość dostał kase i wymienił. Zyskuje się w ten sposób nowy ładniejszy wygląd i soczewkowe światla Smile
_________________
VelSatis 3.5V6 LPG; ex Chrysler Voyager LE 3,8 AWD '98
gg3779721 ukryty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Gural
*
*


Dołączył: Sep 07, 2007
Posty: 1266
Skąd: UÄ�

PostWysłany: Pon Sty 28, 2008 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie przecze teraz to autko wyglada zacnie i tak ktos by mi podjechal to z checia bym sobie sprawil taki,

moze byc autko w dobrym stanie ale nie wiadomo jak mocno oberwalo i ile bylo wymieniane

jesli masz czas to warto podjechac i dokladnie obejrzec jesli ocno nie bylo waloen to jest wrate swej ceny (jezeli wszystko jak jak w opisie)
_________________
jest:
dodge grand caravan 3.8 LPG 2005
seat Leon 1.6 2010

było
tyle, że nie spamiętam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marczello
*
*


Dołączył: Dec 27, 2007
Posty: 14
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Nie Lut 03, 2008 8:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to fajnie że mamy takie coś jak Forum Smile
Dzięki za wszystko.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Marcin_F-F
*
*


Dołączył: Dec 18, 2007
Posty: 28
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Lut 10, 2008 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i jak Marczello? ogladałeś go? bo ja już coraz bardziej przekonuję sie by podjechać ten hektar i obejrzeć to autko mimo że na zdjęciać pare rzeczy mi się nie podoba.
_________________
Polerowanie felg
www.Fajna-Felga.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
sato
*
*


Dołączył: Sep 13, 2007
Posty: 1350
Skąd: Wodzisław Śląski

PostWysłany: Nie Lut 10, 2008 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cześć marczello. tak pamiętam.bryczka ładnie się prezentuje a ten przód jest super.a co do wymiany jak nie ma facet udokumentowane na 100% to wymieniać wszystkie płyny i oleje kupić na asu bo mają tanio.ja się przyznam też mam auto troche zdezelowane tj.nadwożie poobijane ale podwożie nie ma nic zgnite nawet rdzy ale [podstawą kupna był silnik i skrzynia ] bo czasami kupisz auto igiełkę a pod sklepem czy parkingu to ci go wyklepią i jesteś w punkcie wyjścia tj.poobijane.a przypomnialo mi się galki też pewnie do wymiany bo to przypadłość wszystkich aut.u mnie też do wymiany.a te reszta pierdołów to można naprawić.sprawdz nawiewy podsufitki bo u mnie nie działa klapka sterująca ale myślę ,że to opanuję.
jak będziesz potrzebował pomocy daj znać 785643933 tylko w soboty ewentualnie niedziela.teraz już w temacie jestem lepiej rozeznany w temacie. Very Happy
_________________


Chrysler Grand Voyager 3,3 2000r. LPG Stag 300
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sato
*
*


Dołączył: Sep 13, 2007
Posty: 1350
Skąd: Wodzisław Śląski

PostWysłany: Nie Lut 10, 2008 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jeszcze jedno jak facet może ci wystawić fakturę to lepiej bo pomijasz skarbówkę i koszt rejestracji wynosil okolo 800zł o ile pamietam a słyszalem jeszcze jedno ale nie mam pewności,że jak facet ma komis to oplatę t.zw.recyklingowa wynosi 300zł a jak od ręki zarejestrowany to 500.ja kupowalem ze szwajcarii sprowadzonego bezpośrednio nie rejestrowany handlarz załatwiał mi agenta ubezpieczeniowego tj.polisę aby dojechać do chaty.no ale w urzedach musisz się dobrze zorientować bo miałem troche latania i nepotrzebnych opłat bo urzędasy wcale nie interesują się przepisami i wychodzą potem cyrki.ale jak zapłacisz kasę omyłkowo w urzędzie to ci ją zwrócą. a najlepiej jak ten handlarz zrobi przegląd bo jak byś kupował to jak dojedziesz do domu.ja wszystkie dokumenty mam potwierdzone przez notariusza to pozwoliło mi w miarę płynnie załatwiąć latanie z papierami po urzędach i to wszysko mial przygotowane handlarz.a o wycenę wstępną zapytaj w w ubezpieczalni gdzie będziesz je opłacał zrobią ci wycene. to teraz się musisz z tym przespać.Very Happy
_________________


Chrysler Grand Voyager 3,3 2000r. LPG Stag 300
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
AutoSwiss
*
*


Dołączył: Oct 28, 2007
Posty: 17
Skąd: dolnoslaskie

PostWysłany: Pią Mar 07, 2008 4:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sato napisał:
a jeszcze jedno jak facet może ci wystawić fakturę to lepiej bo pomijasz skarbówkę i koszt rejestracji wynosil okolo 800zł o ile pamietam a słyszalem jeszcze jedno ale nie mam pewności,że jak facet ma komis to oplatę t.zw.recyklingowa wynosi 300zł a jak od ręki zarejestrowany to 500.

Jeśli sprzedający (np. komis, autohandel) ma podpisaną umowę na recykling, a auto jest niezarejestrowane to sama rejestracja I właściciela w PL wyniesie dokładnie 176zł. Jeśli auto sprzedaje firma kupujący nie musi opłacać 2% podatku od kwoty zakupu.
_________________
Sprowadzamy Voyager'y ze Szwajcarii od ponad 7 lat!
www.autoswiss.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group