www.asu.pl :: Zobacz temat - hamulce buick regal 91- juz mam dosc
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

hamulce buick regal 91- juz mam dosc

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
jmichlicki
*
*


Dołączył: Aug 02, 2007
Posty: 7

PostWysłany: Pon Lut 25, 2008 21:34    Temat postu: hamulce buick regal 91- juz mam dosc Odpowiedz z cytatem

kupilem sliczne auto i od pol roku walcze z hamulcami. nie bylo wspomagania ale po uwieszeniu sie na pedale auto hamowalo (przyjechalm tak 16oo km). mechanik stwierdzil , ze w pompie jest uszkodzony elektrozawor. kupilem uzywana - ciekla , kupilem kolejna podobno ok (statystycznie rzec biorac powinna byc ok). teraz wspomaganie dziala ale tylko troche. pedal troche wpada i jest jakby luzny. zeby wylaczyc swiatlo hamulca musze go odciagnac od spodu. u samej gory ma okolo centymetra zupelnego luzu. prze walnietej pompie tego nie bylo. czasami jak go nie odciagne na swiatlach to nie ruszy i zachowuje sie jak przyhamowany po czym odblokowany pali gumy. auto ma abs delco moraine III i wiem , ze tam czesto pada akumulator cisnienia ale tutaj jest ok . autem narazie jezdzi zona i tak nie moze byc. najbardziej mnie dobija , ze naszym kraju jet juz tak dobrze , ze nikt nie chce sie tym zajac. jak nie zdecydujesz sie na astre to naprawiaj sobie sam. czy znacie moze jakis warsztat w rozsadnej odleglosci od torunia i dodaje , ze wcale nie oczekuje , ze zrobia mi to za pol darmo. zawsze jezdzilem volvo i nadal mam 960 i zaczynam zalowac swojego nadmiaru fantazji motoryzacyjnej ale jakos ciezko mi sie poddac. auto to blizniak grand prix i cutlassa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Wto Lut 26, 2008 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MB Motors okolica starego portu drzewnego,za hotelem KOSMOS,tel.609-699-699.
Oczywiscie chodzi o Torun.
A co do pompy to moze czas kupic nowa,kontaktuj sie ze sklepem ASU lub z naszym kolega LUTEK34,ma mozliwsc sciagniecia z usa
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
jmichlicki
*
*


Dołączył: Aug 02, 2007
Posty: 7

PostWysłany: Wto Lut 26, 2008 10:29    Temat postu: dzieki wielkie Odpowiedz z cytatem

ja ta pompe moge kupic ale chcialbym wiedziec , ze to ona jet przyczyna bo z moich dotychczasowych rozmow z mechanikami to oni podchodza do tego auta jak do promu kosmicznego. bez problemu moge placic za czujs czas bo nic sie samo nie zrobi ale nie chce czuc , ze ktos mi robi łaske.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Wto Lut 26, 2008 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czego sie spodziewales,90% polskich mechanikow nadaje sie do grzebania przy schmeltzvagonach albo przechodzonych beemkach dla bezkarkowcow
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
lelek
*
*


Dołączył: Jun 11, 2005
Posty: 215
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Wto Lut 26, 2008 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja Luminka Sedan to też te same bebechy, ja swoją właśnie sprzedałem, mało tych autek a mechaników którzy by je kiedykolwiek robili jeszcze mniej ( niestety większość amerykańców u nas to vany), mi została serwisówka do tego autka - nowiutki Chilton, mogę odstąpić w rozsądnych pieniążkach, moje autko było robione w ASU - tam możesz dzwonić
Pozdrowienia
_________________
Chrysler 300M, 99r, 3,5 L<br>Jeep Grand Cherokee WJ, 00r, 4,0L  <br>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
jmichlicki
*
*


Dołączył: Aug 02, 2007
Posty: 7

PostWysłany: Sro Lut 27, 2008 0:58    Temat postu: mb motors - ok Odpowiedz z cytatem

dzieki za namiar jutro mam wizyte Very Happy mechanik wydaje sie kompetentny a napewno nie strzela fochow i jest nieglupi i robi to co lubi. za ksiazke dzieki mam chiltona i haynsa a kupilem instrukcje serwisowa i czekam na przesylke. taka lumine mial moj sasiad - kawal auta choc wole dwudrzwiowe. moje volva mialy zawsze 4 drzwi i byly RODZINNE. a regal moze byc MOJ. Razz Mam tylko nadzieje , ze da sie go doprowadzic do perfekcji choc mam juz kolejny pomysl - toronado.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jmichlicki
*
*


Dołączył: Aug 02, 2007
Posty: 7

PostWysłany: Pią Lut 29, 2008 13:27    Temat postu: niemocy ciag dalszy Odpowiedz z cytatem

kolejny mechanik rozlozyl rece - nie wiedza jak te abs-y dzialaja . posiadam niezwykle skomplikowane auto. w trzeciej pompie ten sam problem plyn hamulcowy przy hamowaniu zamiast w przewody idzie spowrotem do zbiornika. zwazywszy , ze to trzecia pompa to chyba przyczyna , ze elektrozawor sie nie otwiera lezy gdzie indziej. chociaz ostatni mechanik stwierdzil , ze moze jest jakis knyf z odpowietrzaniem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group