www.asu.pl :: Zobacz temat - Kłopoty z zapłonem
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kłopoty z zapłonem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Gracjan Stajkowski
*
*


Dołączył:
Posty: 27
Skąd: Częstochowa/Warszawa

PostWysłany: Pon Sie 09, 2004 6:49    Temat postu: Kłopoty z zapłonem Odpowiedz z cytatem

Mam Pontiaca Firebirda 5,7l z 93 roku. Ostatnio pasmo nieszczęśc mnie trafia. Dopiero co wymieniłem moduł zapłonowy. Aut uruchamia się ale kaszle pracuje nierówno, prycha, kicha , strzela i gaśnie. Bez "pompowania" pedałem gazu - nie działa. Z rur wydechowych leci czarny dym. Podejrzewamy paliwo - chociaż, pół tego zbiornika wyjeździłem ale... auto stało za długo bez opieki, mogło się coś dostać do zbiornika (z czyjąś pomocą lub bez). Będę je wymieniał. Obawiam się co będzie jeżeli podanie czystego paliwa ie pmoże. Co wtedy? Czego się czepić? (świece były wymieniane na NGK platynowe, aparat zapłonowy też ok pól roku temu)
_________________
Pozdrawiam
Gracjan
-------------------------------------
Pontiac Firebird TransAm
1993, 5.7
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Sie 09, 2004 21:26    Temat postu: Re Pontiac Odpowiedz z cytatem

Hmmm. Mozliwe ze jest to wina paliwa. Jesli po wymianie bedzie to samo to sprawdzilbym wydajnosc pompy paliwa a takze zawor cisnienia paliwa. Sprawdzilbym takze przeplywomierz ( lub map - nie pamietam co tam jest ) .Ale tak szczerze mowiac to wiele usterek moze powodowac takie objawy i ciezko mi cokolwiek doradzic. Miejmy nadzieje ze to wina paliwa Wink . Jak uda Ci sie naprawic to napisz jaka byla przyczyna.

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group